Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

"a teraz chodź... tu do mnie... będę opowiadał czary Ci..." Ależ bym chciała, żeby jakiś amanto zaśpiewał mi to... i zagrał mi to na gitarze...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___rodzice__
Wiek przedszkolny to szczególny okres w rozwoju dziecka. Do 6 roku życia następuje rzeczywisty rozwój mózgu. Im młodsze jest dziecko, tym szybciej przyswaja nowe informacje. Im później je przyswoi tym dłużej będzie trwał ten proces i będzie coraz trudniejszy. Niestety często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Dlatego chcemy Państwu pomóc i zaproponować zestawy, pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Zestaw nr 3 to pond 150 literek i znaków o wysokości 5 cm do samodzielnego przyklejenia na blok techniczny, ( blok nie wchodzi w skład zestawu). Idealna pomoc do nauki alfabetu, pierwszych wyrazów, prostych zdań. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. http://allegro.pl/literki-do-nauki-alfabetu-czytnia-zestw-3-i1313276713.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-nr2-i1313720175.html http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-zestw-nr-1-i1313720239.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co Ty... na jeden dzień STUDENCIE pojechałeś? :D Ale daruj sobie ten szyderczy śmiech. Ja też mam wolne... Ale wracam dopiero jutro...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem czy to było bezmyślne? Chłopy przesadziły z załadowaniem fury... a potem to już nie było wyjścia, lepiej że koń dostał parę batów, niż miałby się zatrzymać i żeby go ta fura pociągnęła za sobą w duł... chociaż jeden i tak miał za swoje bo musiał pchać furę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj oglądałam krwinki na zajęciach... Na preparatach, które sami robiliśmy tydzień temu... pobieraliśmy sobie wzajemnie krew...:D I wyszło koleżance, że ma za dużo eozynofili... i biedna musi iść się przebadać, bo może mieć jakiegoś pasożyta...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eozynofilia? Cóż to takiego? Brzmi jak jakaś dewiacja seksualna :D To się pewnie wyżła pobierając krew :D już cię widzę jak się wkłuwasz w tą nieszczęsną osobę ze złowieszczym uśmiechem na twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie eozynoflia...:P chyba nie ma czegoś takiego...:P Eozynocytoza jak coś:P A wiesz, siebie nie pozwoliłam pokłuć... Chyba bym zemdlała...:P Ja się boję, jak mi pobierają krew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukłucia...i tego, że zasysają mi tą krew... i jak widzę, jak w woreczku jest jej coraz więcej... i coraz mniej we mnie... i wyobrażam sobie, że mi zaraz całą zabiorą... i zostawią mnie bez życia...:P Mam zbyt bujną wyobraźnię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×