Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

caly dzien przebywylam w ukryciu z radiem czekajac na wprowadzenie stanu wojennego,ale ze moje slabosci okzaly sie silniejsze ode mnie,musialam wyjsc z mojej kryjowki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepiertolone masz:P Ja dziś chciałam posiedzieć w domku, nigdzie już nie wychodzić, bo dopiero niedawno wróciłam z pracy, ale ledwo co przyszłam to od razu a to jedna znajoma dzwoni żebym wpadła na kawę, a to uczeń dzwoni z jakimiś pytaniami... Chyba wyłączę telefon i będę mieć święty spokój:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już jestem u siebie w domku... 4 godziny w autobusie...:O Całą drogę słuchałam jednej piosenki...:P Hołdys i jego "weź mnie we śnie"... Achh... :P Co u was...? Widzę, że uczycie się ostro... Ja miałam luźny tydzień... odpoczęłam w końcu trochę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No uczę, uczę :P Do tego prowadzę aptekę,wychowuje dziecko,prowadzę dom... także ja to mam dopiero roboty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to Was też dobija ta melancholijna jasień? :o Ja na jesień zawsze łapię jakiegoś doła, nic mi się nie chce, na nic nie mam siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście że nie jestem kobietom... musicie prać, gotować, sprzątać, rodzić dzieci, macie okres, nie możecie sikać na stojąco, musicie się malować, nosicie jakieś niezdrowe buty na wysokich obcasach... Uświadomiłem sobie jednak coś w życiu wygrałem :D wygrałem płeć męską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam wszystkim...;P Ja mam zawsze chandrę jesienią... W tym roku też mnie nie ominęła. Muszę się zmuszać do spotkań ze znajomymi... chodzenia na uczelnię... Ciągle mam ochotę snuć się bez celu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×