Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vbnm,

Czy też uważacie, że kibelki "z półeczką" są obrzydliwe?

Polecane posty

Gość vbnm,

Mam taki w wynajmowanym mieszkaniu i go nie lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze sa nalepsze bo
woda nie chlapie w dupsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęsknie i patrzę
z półeczką??? moze jpg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebisty temat, wiec sie wypowiem. ja uwazam ze kible z poleczka sa zajebiste! nie mowie ze zawsze ogladam swoj 100lec ale lepiej miec taka mozliwosc niz jej nie miec, lubie czasem rzucic okiem co tam wyprodukowalam:D poza tym nic nie bryzga w pupsko. i love U kibelku z poleczka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlachetne zdrowie i nikt się
Hahaha, dobry temat :D:D:D Tak dla zdrowotności dobrze sobie kupke obejrzeć ;) Sfotografowac, na kafe rzucić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęsknie i patrzę
a rozumiem..to są ustępy z czasów PRLu:) Ale te bez półeczki też są..hmm...takie sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piczkaxxxxxxxxx
prosze zwizualizowac temat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlachetne zdrowie i nikt się
łaj z PRL-u ??? Teraz też chyba takie mnożna kupić ??? Nie ??? Szkoda .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jaka podyplomowke
ja wole z poleczka bo nie chlapie ale trzeba podlozyc paier jak sie robi kupe wtedy nie trzeba myc po kazdej wizycie w toalecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .NATALA..............
Taki kibel rzeczywiście zayebisty___________nie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GenowefaPigwa12345
ja bardzo lubię takie klozety z półeczką 1. nie chlapie 2. można swobodnie pobrać kalik do analizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sranie powinno być wygodą
tylko amerykański kibel jest perfekt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
kibel z półeczką niejednemu już życie uratował.Czasem warto obejrzeć co wyprodukowaliśmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjklll
jak taki kibel wyglada???????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie siada na kibel to
kibel z połeczką: walnąć kawałek papieru do dupy , ze dwa płatki, i wtedy nie będzie u[ierdolona połeczka po sraniu:) kibel bez półeczki: walnąć sobie kawałek papieru toaletowego (ze dwa platki) i wtedy woda nie chlapie w dupe:) zawodowesranie.pl :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie są najlepsze
Kupa nie robi "chlup", tak że wszyscy słyszą a woda nie pryska na tyłek :D Uwielbiam półeczki, ale już ich chyba prawie nie robią. No i trzeba papier najpierw pchać do kibla, żeby kupa nie chlupnęła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęsknie i patrzę
najlepsze są japońskie:) toalety..wciskasz guziki i masz wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errteee
ja też nie znoszę jak mi chlapie woda po tyłku minus jest taki, że bardziej smierdzi i trzeba się szybciej ewakuować z łazienki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biernikiem jestem
ten gośc fajnie pisze o wyższości półki nad pluskiem: "Kiedyś to, panie, jak se walnąłem klocka, to było wszystko widać. Czy czerwony po buraczkach, czy zielonkawy po szpinaku brrrr i czy nie daj Boże, jakieś, panie, robactwo się w podrobach nie zalęgło... się normalnie miało, panie, przegląd całego stolca na bieżąco. Półeczka była w dechę! A jak na ten przykład się jakaś sraczka przytrafiła, to panie, człek wiedział od razu od czego plendz na półeczce mówił wszystko, a nawet krzyczał: „po chuj popijaleś czereśnie zimną wodą!!!. A teraz, panie, robi się klocka, który od razu idzie pod wodę, spłukuje się go i gówno widać... hm... znaczy się nie widać gówna, słowem normalnie nic nie widać. Dieta i jej strategiczny wpływ na podroby pozostają jedną, wielką, gównianą tajemnicą. No i kurwa mać jeszcze to: walisz klocka i jak, kurwa, zapomnisz wcześniej położyć na menisk wodny kibla, membranę zabezpieczającą ze srajtaśmy, to jest, kurwa, chlup i masz panie chlup na kloace, a i dupę i jaja mokre... czasami... jak jest duże chlup! Pół biedy jak, panie, srasz w domu wiadomo: sram ja, sra żona, srają Stasiu i Józek. Kibel jest familijny i swojske dupy na nim siadają, srają i szczają. Ale jak kurwa srasz gdzieś indziej i zapomnisz o membranie zabezpieczajacej?!! Na ten przykład na jakiejś, gównianej tankszteli, gdzie przemiał klockowo-urynowy jest międzynarodowy, od kurwa jebanych gór Uralu do Łuku Triumfalnego?!! Siadasz se, wiadomo, człek z trasy wstrzymywał klocka i ze cztery godziny, to się nie zastanawia idzie, siada i sra, a tu chlup... dupa mokra. I się panie zastanawiasz: zanim zrobiłem klocka, to się odlałem, znaczy mam na kloace wodę z kibla i swój mocz... ale kurwa nie wiem, czy ktoś przede mną się nie odlał i nie zapomniał spłukać?!!! No kurwa ładnie!!! A ja jako pesymista zakładam, że to jakiś Jurij z gór Uralu zostawił swój mocz, nie spłukal i mam go teraz na dupie... plus oczywiście moje szczyny. Chujowo w chuj. A ja kurwa wiem, czy mi jakiś kalafior na dupie nie wyrośnie?!! Bo Jurij, panie, to bydlę nie szczepione może być siedlisko chorób i bakterii znaczy się. Nie, nie, żebym coś do Ruskich miał. Naród, panie jak każdy inny. Sam przecież nie raz z nimi chlam, bo to swojskie chłopaki są. Ale co innego spoufalać się wódą, a co innego moczem! Ale najgorsze jest to, że mi się kupa na wybojach, na trasie ubiła i jest teraz wieloczłonowa, jak u królasa, panie, i po pierwszym chlup jest i drugie, i trzecie, i czwarte, i piąte... a za każdym chlup jebany mocz Jurija z gór Uralu, ląduje mi na samym środku mojej dupy!!! Malina, kurwa!!! Kiedyś panie, po kilku takich „chlup byłem taki zdesperowany, że umyłem sobie dupę na tankszteli w umywalce... normalnie: nachy na dół, dupa do góry, mydełko w płynie na wite i jechane... kloaka czysta. Ino sie ciut jakiś Helmut zdziwił jak mnie naszedł z dupą w umywalce. Ale jakby nie było higiena, panie, ważniejsza niż poruta na obczyźnie. A co miałem panie zrobic? Jechać z moczem Jurija na dupie przez resztę trasy? To już lepsza poruta i czysta dupa. Bo panie w życiu najważniejsze są trzy rzeczy: czyste sumienie, czysta wódka i czysta dupa. I tych trzech zasad należy się trzymać. Ech kurwać twać kwa, kwa rakwa... były kible z półeczkami i nie było problemu. A teraz? Sranie, bobel, chlup, mocz Jurija, dupa w umywalce i poruta za granicą. Już się nawet zastanawiałem, czy ze sobą w trasę nocnika nie wozić? Ale gdzie ja kurwa, taki wielki nocnik dostanę?!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam ..
kafeterię! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mklmkl
cale zycie mialam kibel z poleczka, az w koncu kupilam nowy, bez i jakiez bylo moje zdziwienie, ze nie moge chociaz na chwile zerknac na swoja kupe i plywa ona w wodzie, fuuuj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errteee
ja też ją kocham umarłam ze śmiechu czytając ten tekst:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożę a myślałam że jestem sama
na tym świecie myśląca tak o kiblu!!!!!!!! kible z półeczką - me marzenie i święty gral normalnie :D jak mi wymienili w chacie to przyrzekam wam że ryczałam i się nabawiłam zaparć na kilka lat!!! Powaga miałam przez zmane kibla takie jazdy że spędziłam kilka lat na środkach przeczyszczających i se flaki rozwaliłam, bo miałam takiego bloka psychicznego że NIE MOGŁAM SIE WYSRAĆ W KIBLU BEZ PÓŁKI teraz już jestem przyzwyczajona i nie mam problemów z zaparciami itp, wręcz moim odruchem bezwarunkowym jest wrzucanie zwitka papieru do kibla - niezależnie od tego czy sikam czy sram, zawsze podrzucam papier sobie dla komfortu psychicznego; znam 2 osoby którym uchował się w domu kibel z półeczką, zazdroszcze i uwielbiam u nich bywać; poważnie - to nie tylko duży dyskomfort - taki zwykły kibel bez półki, ale tak jak piszecie - zagrożenie; bo się nie przyjrzysz co jest grane, tak jak ktoś napisał o tym wujku który zauważył krew w kale; dziś nikt nie wie, bo nie idzie obejrzeć swojego dzieła; ja miałam probem, bo lekarz dał mi tabletki na pasożyty i kazał po tygodniu powiedzieć jak wyglądał mój kał, czy były w nim jakieś białe nitki, robaczki itp; ofkorzzz nie byłam mu w stanie powiedzieć bo mimo najszczerszych chęci i prób wielu nie ZDOŁAŁAM OBEJRZEĆ SWOJEJ KUPY W KIBLU BEZ PÓŁKI pozdrawiam i ciesze się że jest nas więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za idiota wymyslil cos takiego,a jeszcze wieksi idjoci to kupują No w morde... chlapie w d*pe jakie to rozwiazanie beznadziejne jest mieszkam w Anglii z inna rodzina i nie chce by mi woda po ich moczu czy okresie chlapala d*pe a smierdzi i tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
półeczki są wspaniałe. pasjami lubię oglądać moje wyroby. A jeszcze bardziej lubię czyścić półeczkę z kolorowych smug po spuszczeniu wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście chorzy, kibel z półeczka to wiocha jakich mało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×