Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalia8855

Słuchajcie chcialabym zostac fotomodelką...

Polecane posty

Gość Natalia8855

...Ale nie wiem jak się do tego zabrac. Jestem normalną prostą dziewczyną. mieszkam w małej miescinie, studiuje zaocznie za 2 roku, szukam pracy ale nigdzie nie moge jej znalezc, nie mam kasy siedze w domu i nie wiem co mam ze sobą zrobic . doszłam do wniosku ze chciałabym wykorzystac swoją urode i zacząc robic cos w tym kierunku. Jestem wysoka szczupła, mam ładną twarz, wyrazne rysy, długie wlosy. mogłabym byc zywą reklamą kosmetyków ubran, prezentowac jakieś stroje, fryzury, byc reklamą zdjec jakiegos fotografa, cokolwiek. Powiedzcie mi od czego powinnam zaczac i jak sie za to wszystko zabrac? z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie ladna dziewczyna
no wlasnie troche za po9zno sie obudzilas z tym pomyslem..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale spróbować zawsze można ;) są jakieś strony na których dziewczyny się prezentują. zrób parę dobrych fotek i spróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia8855
mam 20 lat. jestem za stara? teraz znalazalm jakas strone z fotomodelkami i są rózne wiekiem przewaznie 19 lat, ale są tez 20 latki 21. kurcze mysle ze az taka za stara to nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za stara na fotomodelkę ? :O Są dziewczyny po 30 tce i wyglądają super! Musisz zainwestować w sesję profesjonalną, potem zaloguj się np na maxmodels, czy perfekt models, porozsyłaj fotki do agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam cos lepszego do roboty
obczaj mój topik :D na pewno jestes ładniejsza od tego paszczura więc wez sie w garsc i cos osiągniesz.ząłoz konto na maxmodels i poluj na darmowe sesje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia8855
znalazlam strone fotomodelek z mojego miasta mają juz ponad 800 profili dziewczyn, to starsznie duzo. fakt ze niektore nie są ładne, ale myslicie ze przy takiej ilosci ktos mnie wogole zauwazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te 20oletnie zaczynaja wczesniej. skoro jestes z malej miejscowosci to masz mniejsze mozliwosci. najlepiej zglosic sie to dobrej agencji. tam okresla czy sie nadajesz, zrobia Ci zdejcia i beda dawac infirmacje o castingach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia8855
a to jest strona z całej polski czy dzieli sie na jakies maista czy wojewodztwa? czy lepiej isc i zrobic sobie profesjonalne fotki czy moja byc takie normalne, tez mam ladnych kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 lata to faktycznie
sporo jak na modelke. I na pewno nie piszemy Ci tego ze złośliwości. Raczej nikt w taka niedoswiadczona staruszke nie bedzie inwestowal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia8855
no wlasnie o to chodzi jestem z małej wiochy i nikt mnie tu nie widzi, a ja siedze na tyłku i nie wiem co mam ze sobą zrobic. kurcze chciałabym spróbowac, moze akurat udałoby mi się cos osiągnąc. nie chce za 5 lat załowac ze nie spróbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia8855
ja mam 20 lat, kilka dni temu skonczylam 20:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załóż konto na maxmodels. Na początku wklej takie fotki jakie masz, tylko bez dziubków i wygibasów - najlepiej takie gdzie widać sylwetkę i twarz. Podaj w info o sobie,że zgadzasz sie na tpf tj, zdjęcia za sesję. Próbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastafariancie sie nudzi
i tak za stara jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupiszonka
Słuchaj, ja jestem początkującym fotografem, niedługo (za miesiąc albo dwa) założę małe domowe studio i szukam dziewczyn, które zgodziłyby się pozować (za darmo). Ja zdobędę doświadczenie, a taka dziewczyna będzie miała fotki do portfolio. Bardzo interesuje mnie profesjonalna fotografia mody, ale to może się udać za jakieś 5-7 lat chyba :P Jestem z Poznania, jak masz do mnie blisko, to możemy się umówić na jakąś sesję, nawet w ramach zabawy, żeby zobaczyć, co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia8855
niestety do poznania mam bardzo daleko. ok załoze konto na tym maxmodels ale tam jest tyle tych dziewczyn ze pewnie wiekszosc z nich jest tam tylko bo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia8855
ostra siostra a ty masz tam konto? odezwał sie ktoś? czy to raczej nierealne, kurcze zeby przekopac taką ilosc zdjęc, przeciez tam jest starsznie duzo profili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhfgj
Ale po co na jakieś maxmodels? Jest całe mnóstwo dobrych agencji modelek i fotomodelek i tam się zgłaszaj. Idź do 5-6, a jak Cię nie przyjmą, to znaczy że nie masz szans. http://www.showbiz.com.pl/ to jest na przykład dobra agencja. Pracuję tam i właściwie cały czas mam jakieś zlecenia. Jak będziesz zainteresowana czymś konkretnym, to pisz, a ja później wejdę i Ci odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gulazowada
Skoro masz chęci, to już połowa drogi za Tobą :) Zacznij od portfolio. Grunt to dobre zdjęcia, muszą być one naprawdę fachowo wykonane. Później powinnaś zamieścić je na jakiejś stronie dla modelek, żeby mogły zostać zauważone. Ja proponuję serwis http://epicamodels.pl/ Poprzez zaprezentowanie na ich stronie swojego portfolio (ZA DARMO!!) masz duże szanse na to, ze jakaś agencja modelingowa, z którą serwis współpracuję poprosi Cię o przyjście na rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_pi
Ludzie tu reklamują swoje agencje, a ja dla odmiany wymienię ci te najlepsze w Polsce. Jeśli masz 175cm wzrostu, jesteś chuda i masz symetryczną twarz, to uderzaj do SPP, Mango, d'vision albo Avant. Jak jesteś dobra, to cię wezmą. A jeśli tylko fotomodeling wchodzi w grę, bo jesteś za niska, to A-GA Models. Info o warunkach jakie trzeba spełnić jest u nich na stronie http://agamodels.pl/jak-zostac-fotomodelka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×