Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zośka1209

BOŻE NARODZENIE 2010

Polecane posty

u mnie sami przyrządzamy kluski z makiem; potrzebne jest ;makaron świderki , mak, miód, odrobina masla , bakalie(rodzynki skórka pomaranczowa , aromat migdałowy,cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
jak ci niunia czest choruje kup jej immuline jest swietna mozna stosowac juz od roku malej profilkatycznie podaje 2.5 ml nie choruje mi polecila mi ja moja ciocia jest pediatra lek kosztuje kolo 70 zl ale warto i bedziessz miala go dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
ja wieszam cukierki juz 24 grudnia bo tez by nic nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na swieta robie tez tort z ajerkoniakiem . krem ajerkoniak z sklepu polskiego,ale zamiast mleka daje wodke ;)mniostwo bakalii jest pyszny, kiedys przyszedl do nas pastor i go poczestowalam to jak wychodzil mine mial smieszna;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
w biedronce sa super cukierki na choinke 80 dag za 18,99 chyba sa pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
a ja robie z ajerkoniakiem z bita smietamna i herbatnikami supertr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
:) jak tak dalej bedziemy pisac to nic nie zrobimy na swieta :P a ja mam tyle roboty jeszcze remont mam w jednym pokoju kurcze jak ja sie wyrobie zaczynam panikowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
stroik swieczki koniecznie musza byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
i jeminola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie wielkie skarpety nad drzwiami powieszone, na stole 2 wielkie swiece .i rozne ozdoby sztuczne typu szyszki ,jodelki takie kolorowe,a serwete mam duza czarna swiecoca, mam mniostwo dekoracji cos jak girlany w mieszkaniu a na dzwiach stroik. za to moji sasiedzi maja 3,5 metrowego mikolaja co sie wspina po drabinie i saly dom oswietlony (nawiasem mowiac zawsze sie zastanawiam o ten ich rachunek za prad;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czasami spac nie mozna bo co godzine mikolaj wola HO HO HO a glos ma donosny;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przeczytalam ze chyba bedzie snieg;)) Dziś w nocy na północy Anglii i i w Szkocji ma spaść śnieg. Ostatnio poważne opady śniegu o tak wczesnej porze roku zarejestrowano w 1993 roku - donosi BBC. W piątek śnieg ma się pojawić także w południowo-zachodniej Anglii i Walii. Temperatura w Londynie ma w weekend wynieść ok. 2 stopni Celsjusza (średnio o tej porze roku wynosi 9 stopni). co prawda o mojej wyspie nie pisza ale jak tam bedzie to i u mnie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek włoczykija
Właśnie wpadłam na pomysł na prezenty. Jako, że nie mam dużo kasy, może kupię każdemu po jednej rzeczy no. pomarańcza, książeczka ze złotymi myślami, para zabawnych skarpet itd i owinę kazde w sreberko tak zeby powstala kula ale nie podpisze tego i kto wylosuje co to to dostanie :) Oczywiscie przedtem trzeba sie troche pomeczyc zeby rozpakowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
super pomysl pomarancze nabij fozdzikami bedzie ladny zapach a dowiedzialam sie ze u mnie snieg bedzie padac o 22 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek włoczykija
a no to swoja droga :) pomarancze sa porozrzucane po calym domu: na stole, na parapecie, na szafkach i rzeczywiscie super :) taki odswiezacz ktory nie pobiera pradu :) albo zamienie pomarancze na smieszne prezenty jak np. smieszna para skarpetek, śmieszny poradnik, śmieszny otwieracz do butelek- potem zawsze mozna sie wymienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
a ja swojemu kupie stringi na mikolaja ale takie wiecie smieszne fajne widzialam z taka czapa mikolaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie lubię takich małych śmiesznych prezentów. Tzn prosze niech nikt sę nie czuje urazony bo wiem, ze to popularne pomysłowe i ogólnie idee popieram ale... jakoś nie mogę się przekonac. Ja chciałabym każdemu zrobić takie prezenty z których naprawdę się ucieszą i co najgorsze mam pomysły, ale nie mam funduszy. Nie zdecydowałam jeszcze czy jednak pociesze się drobiazgami czy zrezygnuję w ogóle ;-( W katowicach śnieg?? ooo to chyba zaraz i do mnie dotrze, moze jeszcze dzis?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
mamie juz kupilam zesztaw kosmetykow i korale:) niuni lampke nocna kubusia puchatka troche slodyczy puzlle takie duze ale to na mikolaja a na gwiazdke klocki lego bardzo lubi jakies slodycze i nie wiem co jeszcze bo caly pokoj ma w zabawkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
a sobie juz kupilam facet zaplacil :P bo moj ma taki gust ze szkoda gadac a najczesciej i tak zapomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek włoczykija
Listopadowa- ale kazdy prezent bedzie obmyslany tzn skarpety smieszne- ale obmyslony bo dla ojca, dla siostry np pomadka, i jak oni te prezenty beda sobie otwierac to i tak moze wyjsc smiesznie jak ojciec dostanie pomadke a brat rajstopy ktore mialy byc dla mamy ;) tez chcialabym zrobic "wypasione" prezenty ale nie mam kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
mi na przyklad ze swietami i prezentami musi wyjsc maks 1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
i tak sie zastanawiam czy mi wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek włoczykija
"chcialabym zrobic kazdemu takie prezenty z ktorych sie uciesza" no coz jak ja mialam urodziny to moja rodzina: a) podarowala mi KAsE, czego nienawidze, bo najprosciej i bez pomyslu b) alkohol, ktorego nie moge pic- nie ma jak to znac ludzi, nie? c) powiedziala ze prezent dostane za niedlugo, (a co mnie to, urodziny mialam wtedy i liczy sie gest i pomysl a nie KOSZT prezentu) wiec jakos niechetnie kieruja sie zasada, "zeby sie z tego ucieszyli". ok, niech to beda prezenty praktyczne ale nie musza skakac z radosci- chyba ze kazdemu kupilabym auto wtedy by skakali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×