Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zośka1209

BOŻE NARODZENIE 2010

Polecane posty

Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
uwierz mi ze czasami lepiej kasa niz prezent ze nie wiadomo co z nim zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek włoczykija
Ale ja jestem zdania, ze jak sie slucha ludzi to sie wie, czego oni potrzebuja i co im sie marzy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
hmmm nie moj maz :) a jak wspomnialam wczesniej to ma taki gust i zdecydowanie ze jak go wysle po zakupy to go nie ma 3 h wiec sama chodze a mowia ze kobieta dlugo kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
i tak o polowie zapomni jak go wyslalam kiedy po pampersy kup o 9 kg kupil dla noworodka ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
a jestes z wielkopolski tak? kurcze u nmie nic nie widac ale to 2 koniec [polski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
u mnie ma od 22 zaczac z rana lece z mala na dwor jak bedzie snieg jej minka bedzie bezcenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie muszą to być niespodzianki. JA np wiem ze moja mama od kilku lat marzy o maszynie do szycia. I chciałabym jej kupić, ale koszt ok 300 zł i chyba nawet jak zlożę się z bratem to nie starczy ;-( A mężowi kiedyś daaawno kupiłam kurtke zimową, bo wiedziałam jaką chce, oglądaliśmy ją wczesniej razem, ale jemu brak było kasy, ja wtedy miałam premię i kupiłam. nosi ją 4 lata i wiem, ze to był trafiony prezent. Takie chciałabym im kupić coś, o czym wiem, ze chcą, ale nie moga sami sobie kupić. Ech, marzenia. A drobiazgi? no sama nie wiem... potem mi zawsze przykro jak widzę, że radość jest taka sztucmzna udawana, a zdaję sobie sprawę że prezent jest... nijaki. ;-( albo szybko się zużyje- np kosmetyk. Smutno mi trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
opon zimowych jeszcze nie mamy moj sie wkurza ze musi brac wiecej godzin zeby je kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w tym roku bardzo ciekawa śniegu, bo to pierwszy śnieg jaki zobaczę w tym miejscu gdzie mieszkam, i pierwszy jaki zobaczy moja córa- poprzedni widziała z rożka w głębokim wózku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
5 marca a twoja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
oj jak maja na imie wasze pociechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjek włoczykija
listopadowa, w takim razie musialabym w ogole zrezygnowac z czegokolwiek, bo a) nie mam tyle kasy, ledwo co po studiach bez pracy :/ b) niektorych czlownkow rodziny nie da sie zadowolic chyba ze jak mowilam wczesniej samochodami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
moje dziecko jest wszedzie wchodzila juz do piekarnika a chciaz jest wczesniakiem to wydaje mi sie ze po niej tego nie widac tylko nic nie mowi i sie tym bardzo martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
moja Nicolka obchodzi imieniny 6 grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tylko wpadłam w zasadzie się pożegnać. Dziękuję za wszystkie przepisy, z części na pewno skorzystam. Niestety ostatnio zrobiło się tu dla mnie zdecydowanie za słodko. Poza tym pojawiły się osoby, które robią straszne błędy, a ja mam fioła na tym punkcie i coś mi się w żołądku skręca jak widzę, że ktoś napisał, że robi zakupy w Biedrące :o Tylko bym psuła ten sielankowy, świąteczny nastrój. Wesołych Świąt! Może jeszcze wpadnę przed świętami złożyć życzenia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja jak miala 9 miesiecy zaczeła biegac normalnie ni stad ni z owont hehe czy jak to sie pisze. Ani nie raczkowala, poprostu zaczela biegac hehe a teraz jej dogonic nie idzie, wszystkie szafy i szuflady musialam pozaklejac i powiazac hehe ma juz 5 ząbków a ze słowek, to tylko mama, tata, baba, dziadzia, andej, na wuja andrzeja hehe, ada na papa, i to chyba tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
mojej tylko 4 brakuje zabkow ale ma 20 miesiecy i tylko mama baba czasami tata be nasladuje rozne rzeczy jak samochod robi itp a i jeszcze bardzo czesto mowi[ nie ma] to jej ulubione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
mama twierdzi ze ja za malo badzcuje i dla tego nie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
z mala siedze. ale tylko jeszcze rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnaaaaaaaaaa
po tem szukam pracy a ty pracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×