Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zośka1209

BOŻE NARODZENIE 2010

Polecane posty

Gość ___rodzice___
Wiek przedszkolny to szczególny okres w rozwoju dziecka. Do 6 roku życia następuje rzeczywisty rozwój mózgu. Im młodsze jest dziecko, tym szybciej przyswaja nowe informacje. Im później je przyswoi tym dłużej będzie trwał ten proces i będzie coraz trudniejszy. Niestety często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Dlatego chcemy Państwu pomóc i zaproponować zestawy, pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Zestaw nr 3 to pond 150 literek i znaków o wysokości 5 cm do samodzielnego przyklejenia na blok techniczny, ( blok nie wchodzi w skład zestawu). Idealna pomoc do nauki alfabetu, pierwszych wyrazów, prostych zdań. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. http://allegro.pl/literki-do-nauki-alfabetu-czytnia-zestw-3-i1313276713.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-nr2-i1313720175.html http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-zestw-nr-1-i1313720239.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk puk puukkk
jest tu ktos ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecile
Ja jestem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli Ty i ja
reszta porządki robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecile
U mnie nie oplaca sie tak wczesniej porzadkowac na Swieta.. raczej tak po prstu, zeby bylo czysto..sprzątanie na Święta zacznie sie dopiero w magiczny tydzien przed Bożym Narodzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie podobnie
z tym ze sprzątnełam juz wnetrza szafek,reszta przed samymi swiętami jeszcze okna muszę umyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z moją ciężką postawą do sprzątania musze wziąśc sie wczesniej srodki szaf juz posprzatłam jeszcze okna i za meblami ale to zaczne od poniedzialku:) U nas od 26 zaczyna sie przedświąteczny festyn ,grzane wino ,kolędy już nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i te okna do mycia
i jeszcze pranie firanek i wieszanie ,eeee,nie chce mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuszka 87
Uff... Praca na ten tydzień skończona:). Zaczynam weekend, jupiiii Co do sprzątania- to my też w grudniu- przegląd szafek, zarówno ubraniowych, jak i stołowych-nakryciowych. Siadamy mamuśką i rozpisujemy menu, planujemy zakupy itd. Mycia okien nei znoszę- a mieszkam w domku jednorodzinnym i mam okien około 20 i to starych, rozkręcanych... Masakra! Dlatego dzielimy się z mamą myciem i aczynamy już w listopadzie. Generalnych porządków nie robimy- sprząta się co tydzień tak porządnie, po kątach i pod meblam (wiem, mam fioła), więc do świąt specjalnie nie trzeba sprzątać. Za to od szóstego grudnia zaczynam stroić dom- lampki wewnątrz i na zewnatrz, stroiki różnego rodzaju, ozdoby okien... Naszą ulicę zamieszkują wariaci, którzy z roku na rok wymyślają coraz to nowe ozdoby. A jak poprószy śnieg- to wygląda bajkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie jak proszy snieg
Czarnuszko dobrze że u Ciebie poproszy -u mnie od dawna plucha w Wigilię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuszka 87
właśnie modlę się o ten świezy, biały puch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna sikorska
ja mam dzis wolny dzien od pracy i slucham juz kolęd!!!!!!!! oj jak miło czekam juz z utęsknieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie widziałam świątecznej reklamy coca coli ale zauważyłam, że coraz więcej jest świątecznych reklam z czego się bardzo cieszę:) Ja mam duży problem co kupić najbliższym bo nie mam za bardzo pięniędzy w tym roku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guma orbit - u mnie też niestety aktualnie krucho z kasą:o ale, przecież czasami można kupić naprawdę fajne rzeczy za niewielkie pieniądze;) tylko trzeba je najpierw znaleźć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i trzeba miec pomysl na to co kupic... bo ja w tym roku to naprawde robię symboliczne prezenty. Grudzień będzie ciężki:OAle i tak nie mogę się doczekać świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zacznę sprzątanie pod koniec listopada, bo jakby posprzątała teraz, w szafach przykładowo, to i tak bym znowu nabałaganiła :classic_cool: Ale okna umyję jak tylko będzie mi się chciało 😴 Strzelam, że w przeciągu kilku najbliższych dni mnie najdzie ochota ;) Co do prezentów to i u mnie budżet w tym roku ograniczony, ale jakoś damy radę ;) Jeszcze pomysłów nie mam, ale już by trzeba było usiąść i zrobić listę ;) A dzisiaj się zabieram za robienie przyprawy do piernika, jutro zagniatam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak trzeba juz
zagniatac ciasto z piernika i niech sobie lezakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu tłok
nie da sie pisac normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj po raz pierwszy widzialam w tv ta nowa reklame coca coli, ale uwazam, ze ta stara byla lepsza, lepiej oddawala klimat swiat;) co do sprzatania to zapewne dopiero jak wroce do domu w ostatnim tygodniu przed Wigilia, ale mysle, ze zdarze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIENAWIDZE SWIAT
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam święta
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz więcej jest tych reklam. Nie wiem jak Wam ale mi tak szybko czas leci... Jeszcze niedawno był 1 listopada a zaraz juz polowa miesiaca. A jak bedziecie stroić swoje mieszkania? jakie ozdoby?Chodzi mi głównie o ozdoby własnoręcznie robione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam do pytaniaaaa
jakbys ktos mogł poradzic jakie ozdoby mozna zrobic samej aby przystroic mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno będę robiła "witraże". Mam dużo wzorów, jak będę siedziała na drugim komputerze to wrzucę, przynajmniej część ;) Robię je tak, że najpierw wycinam wzór w brystolu czy bloku technicznym, a potem z dwóch stron oklejam albo kalką techniczną albo białą bibułą. Poza tym kalendarz adwentowy, planuję uszyć woreczki z różnokolorowych materiałów. I domek z piernika :) Jak oglądałam przed chwilą w google jakie cuda można zrobić to stwierdziłam, że to piękna dekoracja :) Szukam już na allegro różnych słodkich dekoracji :) Znalazłam między innymi kolorwe wiórki kokosowe i tak sobie myślę, że sama spróbuję zrobić, bo mam kilka barwników spożywczych i wiórki, może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa! No i szopkę wycinam :) Kupiłam w kiosku ze dwa lata temu taką gotową do wycinania :) Z tym, że na pewno dodam coś od siebie :) Planuję powycinać w niej "dziury" podkleić bibułą i z tyłu postawić świeczkę-powinno ładnie wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×