Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabi 40

Jakie są najlepsze zabiegi na podniesienie owalu twarzy?

Polecane posty

Gość gość
Cześć dziewczyny właśnie czytam jaki zabieg jest najlepszy na wolumetrie twarzy i myślę że każdy jest pomocny . Tylko uczulam was nie róbcie nic u dr MARUSZY bo nie wyjdziecie przez rok z domu . Takiego pateraka w Warszawie drugiego nie znajdziecie . Zamiast zajmować się pacjętkami to siedzi w necie i wpisuje sobie pozytywne opinie . NAJWIĘKSZY PATERAK W WARSZAWIE .Pozdrawia była klientka Maruszego !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej własnie czytam wypowiedz koleżanki i całkowicie się zgadzam daleko od Maruszego nie ma chłop pojęcia co robi a najgorsze jest to ze nie wie co wstrzykuje !!!!! BŁAGAM was dziewczyny omijacie go z daleka !!!!!! Ciesze sie ze mogę wyrażić choc na tym forum co czuje . Po zrobieniu u niego twarzy ludzie pytali mnie na mieście co sie stało z moją twarzą czy choruje !!! Wyglądałam jak potwór nie życze tego nikomu . Zrozpaczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak wiekszosc osob w dzisiejszych czasach tez poddaje sie zabiegom medycyny estetycznej oraz kosmetologicznym. Wykonuje zabieg urzadzeniem exilis ktory stymuluje skore do wytwarzania kolagenu dzieki czemu staje sie mlodsza. Po kilku zabiegach i duzej dawce cierpliwego czekania na efekty jestem zdumiona jak moja twarz bardzo sie zmienila na plus po tych zabiegach. Przede wszystkim zniknely moje chomiki ktore doprowadzaly mnie do szalu. Polecam klinike beautymed w warszawie gdzie pan dr miracki i jego personel pomogli mi wyleczyc moje kompleksy. Dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra reklama :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła 22
Wyjatkowo zgadzam sie, ze Exilis to wspaniały zabieg na wymodelowanie ( usunięcie ) nadmiaru zwisającego tłuszczyku, robie własnie serię na chomiki- ale gdzie nie powiem.W wawie tylko dodam. Niestety , na owal to jest dopiero problem, robiłam Termage ale to do d.py. Troche lepiej wypada właśnie ten opisywany powyżej ELOS REFIRME, firmy Syneron, po seri 4-rech zabiegów mnie napiął skóre na 2 lata, niestey znów opada, wybieram sie na zabieg przypominajacy, bo jest w miare tani 1000zł. I do niczego tez jest zabieg ZAFFIRO, napina ale na 2 miesiace, po tym znów jest jak było. Dobry jest kwas hialuronowy, ale jeszcze sie nie zdecydowałąm, bo jak zacznę, trzeba bedzie robic co pół roku. Zgroza, nadązyc za grawitacja to co najmniej zabieg co pół roku! Nie ma cudownego zabiegu jednego, wystarczaja tak na 6-8 m-cy jak lekarz nie oszuka i znów to samo, skóra sie starzeje, znów opada i trzeba powtarzać. taki los kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hop hop!!! jest tu jakis prawdziwy pacjent, czy tylko sami spamerzy??? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam pacjentkom dr Lichaja i jestem bardzo zadowolona, kompetentny bardzo fajny lekarz. Polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie boicie się liftingów? Mnie te zabiegi na twarz trochę przerażają, od roku używam transformulas, o tego http://www.vitalab.pl/452,transformulas-face-contour.html , i moim zdaniem działa prawie jak zabieg, kto się boi liftingu polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo pomógł zabieg z kuracji Dermalogica. W Bejda Medical mają kilkanaście do wyboru i ja właśnie zdecydowałam się na taki, który poprawia owal twarzy. Przyznam szczerze, że bardzo profesjonalnie się mną zajęto w tej klinice. Najpierw kojące inhalacje, potem oczyszczenie skóry... byłam bardzo zrelaksowana. W gabinecie spędziłam prawie dwie godziny. Na sam koniec jeszcze kosmetyczka, która wykonywała mi zabieg poleciła kosmetyki i powiedziała jak pielęgnować skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
volumetria i do tego botox 100% zadowolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od stopnia wiotkości tkanki i ilości depozytów tkanki tłuszczowej w twarzy. W niektórych przypadkach robienie wypełniaczy, toksyny, laserów i innych jest tylko wyłudzaniem pieniędzy. Dobry lekarz będzie potrafił pacjentce powiedzieć, że nie ma sensu bawić się igłami, bo efekt i tak nie będzie zadowalający. Albo jeżeli jakiś już będzie -to teatralnie śmieszny. Także wszystko zależy od tego w jakim stanie jest Nasza tkanka. Uważam, że pacjentka, która zostanie uczciwie odesłana do plastyka - i tak w przyszłości wróci po to - by zrobić lekkie odświeżenie i wypełniacze do gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivi1214
Czy może możesz polecić dobrego plastyka ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie znam nikogo od brzuchów - opinie jak widać na forach są bardzo podzielone. W Poznaniu z tego co widziałam u pacjentek, które u Nas były godna polecenia jest dr Kurmanow i widziałam jeszcze ładny brzuch po dr Dydymskim - aczkolwiek pacjentka twierdziła, że jest niezadowolona z zabiegu. Moim zdaniem było ładnie. Więc ciężko jest kogokolwiek polecić :/ My robimy tylko lipolizę laserową z liposukcją i lipolizę iniekcyjną. Ewentualnie laser CO2 na rozstępy i lekkie polepszenie napięcia skóry. Także z plastyką brzucha trzeba znaleźć dobrego plastyka - najlepiej w okolicy i z polecenia. Nie wierz w internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry - coś mi się spsuło. Aczkolwiek dr Kurmanow ogólnie uważana jest za dobrego plastyka. Ewentualnie w Warszawie dr Lembas... najlepiej jest popytać wśród znajomych i znaleźć kogoś konkretnego w okolicy zamieszkania. te ohhy i achy w internecie są zwykle dziełem marketingowców i nawet na opinie na tym forum bym nie zwracała uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie nie wierzcie w KAFETERIE bo az sie TU roi podszywajacych sie pracownikow gabinetow pod zadowolone pacjentki- w ten sposob naganiaja sobie naiwne. Jesli szukasz chirurga plastyka wejdz na forum beauty w polsce to rzetelne forum i nie znajdziesz tam nikogo kto sie podszywa pod kogos dla zwabienia kasy. Jest cala masa dziewczyn po plastyce brzucha w dziale PLASTYKA BRZUCHA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SANDRINE CHYBA MOWISZ O SOBIE " te ohhy i achy w internecie są zwykle dziełem marketingowców i nawet na opinie na tym forum bym nie zwracała uwagi". zajmujesz sie marketingiem u lukszy hahhhaaa dobre :D szukajcie wszedzie tylko NIE NA KAFETERII !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz na kafeterii mnie udającą pacjentkę? Ja wszystkie moje zabiegi mogę potwierdzić zdjęciami i zawszę się podpisuję. Nie muszę udować kogoś kim nie jestem. Uważam, że już żadne forum nie jest uczciwe. Ale wierzę w inteligencję forumowiczek. Tak jestem marketingowcem, ale wyznaje biały marketing - tym się różnimy od innych. Ponieważ każde kłamstwo ma krótkie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa.. i drogi gościu - jak masz ochotę dowiedzieć się jak robi się uczciwy marketing to zapraszam na szkolenie- niestety to kosztuje jak się tego nie ma we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klinika Urody
Jesteś przed 30-tką i widzisz już pierwsze oznaki starzenia ? Chciałabyś, aby Twoja twarz wyglądała młodo i promiennie przez długi czas? Pozwól sobie pomóc! Już teraz wyślij zgłoszenie, w którym przekonasz nas do siebie swoją ciekawą historią oraz kilka zdjęć na adres: uroda@tvn.pl Być może nasi specjaliści z „Kliniki urody” pomogą właśnie Tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana7912
bardzo skutecznym zabiegiem liftingującym jest Titan. W zeszłym roku wykupiłam mojej mamie taki pakiet 3- ch zabiegów z okazji urodzin. Widać bardzo dużą poprawę napięcia skóry, zmarszczki są mniej widocznie, skóra wygląda znacznie młodziej. Zabiegi były wykonywane w krakowskim centrum laseroterapii estetica. Bardzo przyjemne miejsce. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta z uporem maniaka ciągle z tą reklamą krakowskiej clinik. Nie naprzykrzyło ci się tak w kółko reklamować? odstraszasz tą agresywna reklamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być estetica, nie clinik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby zmniejszyc zmarszczki mimiczne i sprawic, zeby skora była oczyszczona i bardziej promienna, bylam dzisiaj na zabiegu thermo face gym w Black Pearl w Krakowie. Polecam bardzo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastepny natret z ta sama reklama we wszystkich watkach:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięcej procesów w Stanach Żjednoczonych jest w związku z poparzeniami falami radiowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że zamiast szukać zabiegów trzeba popatrzeć na kosmetyki łaskawym okiem. Oczywiście takie, które poprawią owal twarzy nie kosztują 35 złotych :) Moim najnowszym odkryciem jest linia Swiss line ze Szwajcarii . W warszawie do kupienia chyba tylko w MONCREDO na Brackiej albo Plac Unii . Genialne są zwłaszcza kremy ; rewelacyjnie działają na skórę i sa w stanie bardzo ją uelastycznić. Oczywiście nie uzyskamy efektu odmłodzenia o 20 lat, ale kontury twarzy ładnie nam się zarysują. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi 1
Czy jakaś Pani robiła sobie nici siluette lub haapy - podobno super na podniesienie owalu.Efekt 2 - 3 lata. Mam 50 lat - wyglądam super ale już brak kasy na systematyczne zabiegi wypełniania kwasem hialuronowym bo ten trzyma tylko 6- 8 miesięcy a owal leci ...Wybieram się na ,, nici'' w lipcu do Krakowa ,tam robiłam 8 lat temu thermae - bardzo drogo bylo a efekt nie specjalny.Napiszcie proszę czy ktoś robił te ,,nici''?????Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest wiele zabiegów poprawiających wygląd skóry moja mama korzystała z takich zabiegów i powiem szczerze wygląda dużo młodziej. Mama ma 45 lat jej skóra była taka szara matowa, nawet troszkę "obwisła" tak szczerze mówiąc nie przykładała sie do pielęgnacji nigdy wcześniej, sądziła ze po prostu się starzeje. Za moją sugestia mama zdecydowała sie na zmiany, umówiłam Ją do gabinetu Estetica w krakowie tam pani kosmetolog dobrała zabiegi. Wykonała 3 razy mocno liftingujący zabieg Titan i w miedzy czasie korzystała z zabiegów pielęgnacyjnych. Ostatnio zdecydowała się nawet na wypełnienie kwasem hialuronowym;-) Aktualnie jest wiele możliwości różnych zabiegów myślę ze każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×