Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabi 40

Jakie są najlepsze zabiegi na podniesienie owalu twarzy?

Polecane posty

Gość Iza3344
Osobiście najbardziej jestem zadowolona z efektów po focusie. Zdecydowałam się na fale radiowe ponieważ ,póki co nie chcę mocno ingerować w swoją skórę. Podoba mi sie to,że zabieg jest przyjemny i naprawdę efekty,drobne zmiany w owalu twarzy są już widoczne po 1 zabiegu. J byłam na 5 i tak też polecam robić te zabiegi tzn. w serii. Mam ładnie wymodelowane policzki i podbródek, twarz jest jakby smuklejsza. Dodatkowo plusem jest zlikwidowanie drobnych zmarszczek. Skóra jest wypracowana. Ładnie działa na czoło:)bez botoxu:) . Ja chodziłam do tego gabinetu: http://www.kosmedica.pl/2_215/focus-rf-talus.aspx Polecam wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na problem postępującej grawitacji zdecydowałam się na zabieg ReFirme w technologi Elos. Według mnie cena za zabieg 850 zł nie jest adekwatna do efektów. Twarz wyglądała identycznie jak po 30 minutowej dobrej, profesjonalnej masce liftingującej. Zaraz po zabiegu twarz jest rozpromieniona ( jak po kwasie migdałowym) i napięta....niestety nie trwa to zbyt długo. Ktoś wcześniej napisał, że zabieg ten jest zabiegiem laserowym. Osoba która wykonywała mi te zabiegi zapewniała , że nie jest to laser.....więc jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zabiegow poprawiających owal twarzy mogę polecić te które miałam na własnej skórze: peeling Pqage - gładka twarz jak nigdy wczesniej po zadnym innym peelingu, a w dodatku zmarszczki wyprasowane. Drugi zabieg to fale radiowe z laserem biostymulującym - po tym zabiegu uniosły się u mnie kąciki ust i bardzo uwypukliły kości policzkowe. Polecam zrobić te zabiegi w gabinecie Beauty Premium w Poznaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam zabieg Scarlet Rf. Mało inwazyjny zabieg, po którym zaczerwienienie utrzymywało się u mnie około 2 godzin po zabiegu. Pierwsze efekty zauważyłam już po 2 tygodniach, czuję że skóra jest wyraźnie napięta i jędrniejsza. Super sprawa, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna Janik
Zależało mi na poprawie owalu twarzy i zlikwidowaniu chomików. Po konsultacji z doktor Tyc Tyką ustaliła mi startegię zabiegów, w moim przypadku trzeba było połączyć zabieg nicmi i kwasem hialuronowym . pani dr po konsultacji rozrysowała cały plan zabiegów, który mogłam realizować przez kolejne 3 miesiące . Zabiegi rozpoczęłam od wypełnienia tzw doliny łez czyli okolicy na policzku pod okiem, która była już zapadnieta z racji mojego wieku. To wypełnienie spowodowało , ze wyglądałam przede wszystkim na wypoczętą i nie miałam już smutnej miny mopsa. Równocześnie z tym zabiegiem poddałam się lipolizie okolicy chomików, co spowodowało , ze skóra stała się bardziej podatna na jej podniesienie nicmi liftingujacymi z haczykami . Ten zabieg miałam po miesiącu – wystarczyły 4 nici Barb 4D i wynik jest niesamowity. Jeszcze można dużo poprawić ale to co chciałam osiągnąć już mam. Kolejne zabiegi dotyczą głównie odbudowy skóry , jej jędrności i wybieram się na nie w najbliższym czasie. Może nawet dodam kilka nici , bo efekty są bardzo widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze na podniesienie owalu twarzy są zabiegi z falami radiowymi. Mogę polecic gabinet w Poznaniu - Beauty Premium, tel. 530777610, do którego chodzę, bo mają takie urządzenie do RF, że efekt widać już po pierwszym zabiegu, ale wiadomo każdy chce więcej, więc zdecydowałam się na całą serię. Jestem już po 3 zabiegu i corazbardziej się sobie podobam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka7832
Na pewno nie polecałabym robienia operacji plastycznej, bo po pierwsze koszty są ogromne, po drugie - i co gorsze - proces rekonwalescencji trwa dość długo no i wiąże się z bólem. Ja rozważała operację ale jak naczytałam się jak to wygląda to zmieniłam zdanie i poszłam na wypełnianie kwasem hialuronowym. Mi doradzili Regenyal bo daje dobre efekty. Po takim zabiegu mogłam normalnie od razu pójść do domu, bo były to tylko nakłucia. Wiadomo że w dniu zabiegu skóra jest trochę podrażniona ale już dzień, dwa dni po normalnie chodziłam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helene34
Mi bardzo pomógł zabieg radiofalami, tzw. RF, który jest zabiegiem liftungująco ujędrniającym. Sama bym na to nie wpadła, poleciła mi to pani kosmetolog w Samui Spa w Novotelu w Warszawie. Muszę przyznać, że początkowo byłam sceptyczna, ale zarówno cena jak i efekty okazały się naprawdę super! Szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina_2
mowta co chceta ale ja wybralam profesjonalistow ktorzy wiedza jak zadbac o kobiete. poszlam do doktor Beaty Dethloff zrobic termolifting na zmarszczki. swietnie wybralam, zmarszczki zniknely, a sam zabieg nic nie bolal. wiecej info mozna przeczytac tutaj: https://drbeatadethloff.pl/zabiegi/termolifting-max-deep-ir/ taka ze mnie dobra dusza, ze podsylam linki, abyscie nie musialy szukac ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esa092
Z mało inwazyjnych zabiegów mogę polecić masaż liftingujący-Thalgolift. Mnie osobiście bardzo pomaga w podniesieniu owalu twarzy. Jeśli jednak chcesz czegoś więcej, to bardziej inwazyjne zabiegi się nadają. Polecam do tego konsultację w krakowskim SCM estetic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest nowy zabieg Attiva w Klinice La Perla, to taki lifting bez nici, ale działa się energią od środka, moja koleżanka miała i zaraz ja się też wybieram bo widziałam ze efekt super, ma 50 lat i ok. 8 na moje oko ten zabieg jest odjął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna44
Ja polecam ultradzwiękowy lifting V-Max - dla wszystkich, którzy boją się inwazyjnych zabiegów a operacji tym bardziej. Poprawia owal twarzy, ujędrnia odmładza a wszystko polega na 'masażu' skóry twarzy specjalną głowicą. :) Ekstra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walia235
Z moją twarzą jeszcze nie jest aż tak źle, więc na dzień dzisiejszy wykonują tylko masaż lifitingujący i daje mi to fajne efekty. Lubię chodzi do SCM estetic przed jakimś większym wyjściem, wtedy moja buzia wygląda naprawdę promiennie. A w Krakowie jest wiele okazji do takich wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkacie w Warszawie lub okolicy to polecam wam udać się do www.centrum.med-estetica.pl Centrum to znajduje się na Żoliborzu. Mają szeroką ofertę zabiegów kosmetycznych i doświadczony personel, który potrafi dobrze doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fale radiowe najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poprawę owalu twarzy najlepsza będzie wolumetria. Robiłam ten zabieg w Arte Clinic pół roku temu i nadal efekt jest taki sam jak zaraz po wyjściu z gabinetu. Da mnie dodatkowym plusem jest czas trwania sesji. Jest to tylko 30 minut co jest świetne, bo nigdy nie mam zbyt wiele czasu na wizyty w takich miejscach. Bardzo polecam - moim zdaniem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofelia1991
A czy ma ktoś coś polecić oprócz wolumetrii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaFizjo
Polecam zabieg CELL Face Lifting. Przede wszystkim uważam, że na zabiegi inwazyjne zawsze jest czas. Na początek watro wypróbować zabiegi mniej inwazyjne. Zabieg o którym wspomniałam wykorzystuje fale radiowe, laser oraz podciśnienie. Oprócz poprawienia owalu, możemy odmłodzić całą twarz! Zabieg poprawia gęstość, sprężystość (również policzków, więc pozbywamy się tzw. chomików oraz likwidujemy bruzdę nosowo-wargową), spłyca drobne zmarszczki, poprawia krążenie, skóra zyskuje młodzieńczy wygląd. Polecam "lifting bez skalpela" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XeniaX
Słyszałam, że są dość skuteczny jest zabieg Exilit Elise w klinice Vesuna - może ktoś ją kojarzy, bo mi się dość często wyświetla ona na facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniJeziora
Tak, takie zabiegi jak Exilis Elite są bardzo skuteczne. Wykorzystują one ultradźwięki i radiofrekwencję, która pobudza komórki do wydzielania kolagenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W gabinecie Dermedika w Krakowie wykonują zabiega poprawy owalu twarzy, nazywa się wolumetria twarzy :) Moja znajoma była i bardzo sobie chwaliła, też się zapisałam i mam wizytę w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić zabieg odmładzający laserem max 1540. Można go zrobić w Klinice Krajewski. Sama jestem już tydzień po jego wykonaniu i skóra wygląda cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cidney
Chodzi za mną zabieg wolumetrii. W Krakowie, w klinice Neonia https://neonia.com.pl takie zabiegi wykonuje lekarz dermatolog Ewa Kopycińska, a widziałam, że efekty są świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka

sprawdź czy taką ofertę ma https://www.dermexpert.pl ja chodzę do nich na zabiegi i efekty są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primawera

najlepszym zabiegiem moim zdaniem jest zabieg Carbolift w SC Beauty Clinic wykonywany urządzeniem Dual XT 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

po co od razu zabiegi? mi pomogl po prostu kolagen od doppelherz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×