Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

Po wielu latach bierności, mój apel do Warszawiaków.

Polecane posty

Zostawmy tą halę w spokoju. To debilne media rozdmuchały to wydarzenie. istnienie tego tworu tak naprawdę nie jest istotne dla rozwoju miasta. Nie można handlować tu to się bedzie gdzie indziej, całe szczęście mamy w miarę wolny rynek. Postawmy sobie pytanie co jest czy będzie dobre dla Warszawy? Zadłużanie czy bardziej racjonalne inwestycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosze Mosznovitz
trzeba byc zasobnym by w centrum mieszkac golasow , dziadow nalezy szybko z centrum wysiedlic np. na Pelcowizne by nie zaśmiecali swym dziadostwem city centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądzę, że się mylisz w ocenie Mylisz się w ocenie, nie wybrałem sobie tego miejsca. To jest mieszkanie komunalne. Nie ja sobie je wybrałem tylko miasto kiedyś przyznało mojej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście gdybym mieszkała
w Warszawie, to zagłosowałabym na Korwina. Mimo, że mam mu za złe obecną sytuację w środowisku wolnościowym i jesteśmy teraz po przeciwnych stronach....... Będę namawiać kogo się da z moich znajomych w Warszawie na głos na niego..... Myrevin tak trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin, gdybyś się przez
chwilę zastanowił i wziął kalkulator to zmieniłbyś zdanie na temat podwyżki czynszów. Wyobraź sobie, że to ty jesteś właścicielem kamienicy i policz sobie ile powinien wynosić czynsz, żeby to wszysko miało ekonomiczny sens JKM to sfrustrowany demagog i idealista, hmmm, ciekawe, dlaczego dajesz się na to łapać :classic_cool: ps. i powtórzę, trzeba było zamienić się na inny lokal, w rejonie gdzie możliwe są wykupy, wziąć kredyt hipoteczny i wykupić, a nie narzekać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądzę, że się mylisz w ocenie
hmm, chciałabym, żeby mi ktoś coś przyznał. Ja tam swoje musiałam kupić i przez lata płaciłam czynsz jaki ci pewnie nie przyszedłby wcale do głowy. I narzekasz, że w końcu zrównali cię z tymi, którzy od lat płacą co najmniej 5 razy tyle co ty? Sam napisałeś, że długi ktoś spłacać musi kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaa wg JKM wszyscy politycy
to koryto, a on nie polityk? Swiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosze Mosznovitz
a to Myrevin jednak ma własny interes i imię tego interesu co prawda od dawna nie uzywanego zalozyl ten oskarzycielski HGW temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Tylu już nas oszukało.. powiem przewrotnie, dajmy szansę następnemu. Sprawi wam to różnicę, że oszuka was po raz kolejny HGW czy JKM? Ja osobiście liczę na to (wiem jakie są realia, prezydent swoje, radni też mają coś do powiedzenia) może wreszcie jakiś prezydent zrobi cos inaczej jak poprzednicy.Złudna nadzieja, ok, HGW już to udowodniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin, gdybyś się przez I tu prywatni właściciele nie zostawili by na tobie suchej nitki.. podniesiono im 3 razy podatek od gruntu.. itd, itp.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądzę, że się mylisz w ocenie
no tak, poprzedni prezydent wyłącznie myślał i miał plany, poprzedni zrobił tunel wzdłuż Wisły. Co ci przeszkadza HGW? Co takiego złego widzisz w jej prezydenturze? Dla mnie JKM to oszołom, który ma wadę wymowy, nie da się zrozumieć co tam wykrzykuje i pluje (dosłownie) w około :) Nie mam pojęcia czemu ci tak zależy na tym człowieku. Wierzysz chociaż w jedną jego obietnicę? Czy po prostu sprawdzasz kogo uda się wkręcić i tak się tutaj droczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. tunel, który wszystkich co znam nazywają "przekręt" niebezpiecznie jest używać jako argumentu. Co do JKM z wadami wymowy, jak już napisałem zapoznaj się z programem wyborczym. Link dałem w pierwszym moim poście. A potem oceń co jest lepsze dla naszego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właścicielka audi
nie czytam i nie w temacie pewnie:P ale kierowcy w Warszawie to jakaś pomyłka:O chamy:P łokcie:P cwaniaki:P sorry Myrek ale okazja była:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boom shaka-laka
A ja ponawiam pytanie: co zrobiła Gronkiewicz-Waltz. Proszę bardzo, niech jej sympatycy się wykażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boom shaka-laka
oj bo polityk nawet jak będzie miał iq 207, doskonałe i realne plany, ale będzie brzydki czy z jakimiś defektami typu wada wymowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gutek Lutek Felek
Pani HGW kupe już w mieście zrobiła a jeszcze ma kupe do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZEKAJ!!!
A Gronkiewicz-Waltz to niby normalnie mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZEKAJ!!!
nie mówi "r". Co za hańba, osoba wykształcona i nie zgłosiła się do logopedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądzę, że się mylisz w ocenie
skasować wszystkich Francuzów :) Bo żle R wymawiają :) Program zaraz ci też napiszę swój. Na pewno nie uda mi się go zrealizować, ale co tam. Najważniejszy dobry program :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość That's my panties!
W weekendy Warszawa staje się zarzyganym miastem (po piątkowej nocy). Niech ktoś się tym wreszcie zajmie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiew wiatru..............
HGW na pewno dała premie swoim pracownikom w chwili kryzysu.Poza tym zgodziła się na manifestację przeciwników krzyża po 22. Pewnie liczyła , że w ten sposób niewygodna sprawa jakoś sama się rozwiąże.To argumenty dające do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako człowiek z dalekiej prowincji właściwie nie powinienem zabierać głosu ale , .... z serca i po Rodzinie czuję się w pewnym stopniu warszawiakiem i to niech będzie usprawiedliwieniem . JKM jak nieliczny ( jeśli nie jedyny ) z naszych polityków ma czysto skrystalizowane poglądy od lat . Nie zmienia ich pod publikę i na potrzebę chwili . Ma czelność mówić głośno i odważnie to co myśli . Mówi to , co inni nawet boją się myśleć . Nie dba o popularność . Jest człowiekiem wyjątkowo inteligentnym i to niepodlega dyskusji . Człowiekiem o ogromnej wiedzy . Może to już czas wykorzystać to w praktyce !? Podobno w W-wie już nic spieprzyć nie można . Wszystko co tylko było można - zostało już spieprzone . Dlaczego nie dać szansy innej wizji ? Innemu stylowi sprawowania rządów ? Z tego co czytam i słyszę HGW nie była tak do końca zła . Dobra wcale . Jednym słowem nijaka , jak i całe rządy PO . Najwyższa pora przestać wybierać między PO i PiS . Osobiście jakbym miał już serdecznie dość tych panów ( i pań ) . Gdybym głosował w W-wie JKM miałby zdecydowanie mój głos !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesiek-europejczyk
jkm to oszolom antyunijny, reakcjonista, wywrotowiec , ktory nie ma dalekosieznej wizji a bazuje na takich wlasnie podobnym jemu sfustrowanym wywrotowcom. efekty zadne a klopoty wielkie te jego tkzw. szukanie w chuju kosci choc i on gupi powinien wiedziec że nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesiula
Oj szykuj się, jak Polska zdechnie niczym Grecja. :PPPPP UNIJKA NWO HUSARZE DO BRONI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" europejski czesiu " , a poczytałeś sobie to co JKM pisze , wsłuchałeś się w jego pełne wypowiedzi i poświęciłeś im chwilę zastanowienia ? Oderwałeś się od ogólnie przyjmowanych standardów myślenia i zapragnąłeś czegoś normalniejszego , czasami tak oczywistego , że wprost wydającego się nierealnym ? Łatwo tak na wyrost pisać sobie "oszołom" , trudniej pomyśleć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesiek-europejczyk
Polacy są już tak ogłupieni , ze chwytają się już byle kogo byleby jaki nowy. porozmawiac z jkm o glebszej wizji Polski ? nie bardzo on ma wizje ale narkotyczne gdy si8e slucha to takie wrazenie sie odnosi. sofista a i owszem ale realna na tym polega nie dajmy sie otumanic. ps nie jestem zwolennikiem HGW ale tez nie mozna Jej wogole znizac do poziomu jkm. on moze rzadzic wucetami, parkingami bo takowe problemy w jego glowie siedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora tego tematu
najbardziej podoba mi się punkt w programie JKM (chyba przeoczyłeś) o oddawania własności zabranej dekretem Bieruta. Jeśl faktycznie tak będzie, to stracisz "swoje" mieszkanko w centrum :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×