Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aliksandra

MAM TALENT komentujemy NA ŻYWO

Polecane posty

Gość pili98
sram mordą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinny brać tu się zgadzam. Ale wzięła udział, zaśpiewała i wygrała w wyniku uczciwego głosowania. Nie musicie się z tym zgadzać, ale obrażanie jej bo wygrała jest poprostu żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojaaa, uwielbiam tą piosenkę
Mnie też wkurwiło to, że ta Sabina dostała tyle kasy. Kurwa, ja się pytam za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przezywacie zal wam
dupe sciska , ze dziewczynka wygrala ? I bardzo dobrze, Kamil wyglada jakby byl na bani non stop i byl tak pewny siebie i bardzo dobrze ze nie wygral...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdynianka awew
sram mordą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdynianka awew
belle de jour 1982 ty byles w komisji gier i zakladow ze ku r na wiesz ze glosowanei bylo sprawiedliwe i uczciwe????? bo ja jak wiekszosc mam spooore watpliwosci jak 99procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhbui
tak kurwa boli, bo nie po to ogladalo sie przez tyle edycji program, aby tvn robil widzow w chuja i przekazywal zwyciestwo jakiemus dziecku, z ktorym wszyscy obchodza sie jak z jajem, bo to dziecko, a prawdziwe talenty przegrywaja:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej przestańcie
już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisiecki i Bednarek- to są talenty, któryś z nich powinien wygrać, Madzia też świetny głos ma, nie zaprzeczę, Ale Kamil i Piotrek mają głosy oryginalne, a podobny głos jak Magda ma naprawdę wiele osób. Zresztą jest młodziutka- minie wiele lat, zanim zrobi karierę (a w tym czasie na pewno z wiekiem zmieni jej się głos, w końcu zacznie dojrzewać). Nie wierzę w żadne krętactwa, ale na pewno to, że ta mała wygrała, to tak jak pisaliście- starsi ludzie na nią głosowali, dziś większość młodych na dyskotekach siedzi, zresztą ta mała to taka delikatna dziewuszka, popłakała parę razy, co na pewno wzruszyło widzów, wzruszyła ich także jej historia. No cóż, jestem bardzo rozczarowana wynikiem, ale mimo wszystko gratuluję Magdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojaaa, uwielbiam tą piosenkę
Hahah, a teraz to mi się śmiać chcę z tej kłótni. Ja jedynie jestem wkurzona, że ta cipa dostała 100 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przezywacie zal wam
napisz zazalenie do tvn :P niech wyszarpia dziecku nagrode i dadza talentowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pili98
wojewódzki się wk**wił jak mała wygrała , ale po ch*j pier*olił głupoty na bednarka i lisieckiego, pewnie widzowie pomyśleli że jak chapnie 100tys. to wyda na z i o ł o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczynka mówiąca o biedzie, trudach życia i śpiewająca dorosłe piosenki o trudach życia na tym łez padole heh po co to komu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pili98
sram mordą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bukmacherzy obstawiali, ze wygra. I wygrala. Ale jestem bardzo bardzo rozczarowana wynikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdynianka awew
belle de jour 1982 nie obrazam tylko wyrazam opinie zwyczajnie nie lubie malych-doroslych dzieci ktore w dodatku biora na litosc bylo wiele talentow w tym proramie a wygrala stara-maleńka wstyd TVN!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego dorośli ludzie lubią jak dziecko też jest dorosłe? dziecko to dziecko - dziewczynka- huśtawka,lalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale BEDNARKOWI utarli
ludzie tak zadecydowali miej pretensje DO NICH A NIE DO WELCOWEJ!!!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego się spodziewać po tvn
tylko najgorszego :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojaaa, uwielbiam tą piosenkę
Hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania do prania
Ta mała nawet ambicji nie pokazała. Dwa razy zaserwowała piosenkę tej samej wokalistki. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ta mala dzis spiewala?
nie moglam obejrzec, jutro powtorke zobacze, ale ciesze sie ze nie wygral przymul lisiecki ani ten bednarek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynka płacze że ma skromny dom i mieszka na wsi wiele rodzin tak w Polsce żyje, oszczędzają,jedzą kartofelki ze skwarkami żeby przeżyć,jeżdżą przeładowanymi busami przerobionymi na jabłka do pracy i tak jest , mogło zaśpiewać dziecko zabitego w katastrofie busowej gdy jechali do sadu - na pewno by wygrało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×