Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aliksandra

MAM TALENT komentujemy NA ŻYWO

Polecane posty

Gość RRRkkk
Jeszka do domu na kaszkę z betonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbhfidbviy
OSZUSSTTTWWWOOO a nie naciskałas pare razy bo myslalas ze sie nie wysyla ?? Watpie czy da sie cos zrobic, ja nie glosuje dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdynianka awew
a widzieliscie zawiedziona mine wojewodzkiego na koniec? Wojewodzi pacanie po cos durnet exty do bednarka rzucal?ku rwa pytam sie czemu????!!!!!! x2 dla Sylwii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vnm
bednarek dostanie 100 tyięcy....zawsze na drugie miejsce jest 100 tysięcy tyle ze nie daja na scenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojaaa, uwielbiam tą piosenkę
Wkurzyłam się też! Tej Sabinie nie powinni nic dawać. Ona chyba naprawdę komuś dupy dała, dlatego dostała 100 tys. :/ A mówiłam Wam, że Kamil już liczy na to, że wygra, a to bęć - życie zaskakuje. Teraz to trochę mi go szkoda. Bo już sobie wyobrażam jego kręcocą głowę, niedowierzanie i uśmiech, gdyby wygrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale BEDNARKOWI utarli
co wy gadacie BEDNAREK MA ZESPÓŁ niedawno wydali płyte, koncertuja oni ZAROBIĄ TE 100tysi w pare tygodni :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LelumPolelum2010
Brawo, kolejne cudowne dziecko odgrzewające czyjeś piosenki. Nie widzę w tym żadnego talentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gówni i oszustwo!!!!!!
brak słow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vnm
słuchajcie mnie do cholery :P....bednarek wygrał 100 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE ROZŚMIESZAJ MNIE
A ta sabina to kurwa skad tą kasę dOstała? Z jakiej racji??? Z takim talentem to na pęczki piosenkarek jest!! ŻADNA ONA WYJĄTKOWA NIE JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbhfidbviy
Ok Dziewczyny dzieki za mile towarzystwo :). Mykam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cf vgft bvghy
no to czego idiotki ryczycie, bednarek ma drugie miejsce - to źle? kurwa co za histeryczki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojaaa, uwielbiam tą piosenkę
A niech ma sobie ta kasę ta Magda i Kamil te 100 tys. ale Sabina nie powinna dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alenkaaa
JESTEŚCIE KURWA POJEBANII CHUJE Z WAS KURWA DZIEWCZYNA WYGRAŁA W WYNIKU GŁOSOWANIA!! CO ONA JEST WINNA?? JESTEŚCIE NIEDOROBAMI, KURWA!! ZAZDROŚCICIE I TYLE!! DO GARÓW KURWA WRACAĆ A NIE!! PIERDOLE WAS ZJEBY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE ROZŚMIESZAJ MNIE
kulawik jest sto razy lepsza!!! I NIE MUSIAŁA BRAĆ NA LITOŚĆ JAK TA MAŁA GÓWNIARA WELC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRRkkk
Ja też chcę kasę od Apartu mimo że na mnie nie głosują!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alenkaaa
sram mordą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana!
myślę, że ta mała wcale nie powinna wygrać MT.. druga Kulawikowa, wiecznie nieszczęśliwa. ;/ Ludzie poszli na litość! A BEDNAREK? To jest talent, no! najwspanialszy facet świata - był pewny bo wszędzie trąbiono,żę na MILION wygra!!! Powinien dostać chociaż te 100 tyś. a nie ta blodni;/ JAKI TEN NARÓD JEST GŁUPIIII!;/ NIE OGLĄDAM NIGDY WIĘCEJ TEGO BAGNA !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdynianka awew
mam talent powinno zmienic nazwe na pomoz ubogim wybudowac dom!!!! nosz do jasnej anieli az mnie nosi!!!!!!!! czy to fundacja charytatywna???!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale BEDNARKOWI utarli
BEDNAREK dostał 100tysi?! ja pier... tydzień będzie imprezował i chodził ujarany... :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojaaa, uwielbiam tą piosenkę
Ale Kamil ponoć dostał 100 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana!
sram mordą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście żałośni. Jedziecie po tej dziewczynce jakby sama na siebie wysyłała smsy. Banda baranów:o I dobrze, że wygrała. A Wam chyba żal dupska ściska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie mozna zobaczyc mine Kuby??? :P Bo nie spostrzeglam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka szokda że Kamil nie
wygrał bo był świetny,zresztą jak zawsze,fakt że piosenka była taka sobie i zgadzam się z Kubą a propo tego baletu śmiesznego,zrobili mu krzywdę,być może dlatego nie wygrał,jednak on już i tak zrobi karierę,chłopak jest nieziemski.Najbardziej mnie zastanawia z jakiej racji to Jeszka a nie Kamil dostała te 100 tysi? No a jeżeli chodzi o zwyciężczynie to dziwne to wszystko,ludzi nabrali się na jej wyreżyserowane łzy i uśmiechy.Paranoja,przestaję oglądać ten program. Aha i 26 a nie 16 lat,żeby nie było że jestem zakochaną w Bednarku gimnazjalistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto wygra
dzieci nie powinny brac udziału w takich programach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejaja....
Wygrała "dziewczynka z zapałkami", biedulka, zaśpiewała ckliwą piosenkę, piękną, ale której nie uniosła. Wiele dzieci ma mocny głos i podszkolone zaśpiewałyby podobnie. Bednarek jest nie do podrobienia, Lisiecki też. Duże talenty, nie wstyd by ich było pokazywać za granicą. A tu masz, kto wygrał w Polsce? Dziewczynka z chytrze dobranym repertuarem, wyciskaczami łez. Żenada !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdynianka awew
bylo zblizenie na wojewodzkiego po wystepie tej nieszczesliwej doroslo-malej dziewczynki... jak ja nienawidze tego typu bachorow!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pili98
1. BEDNAREK 2. Lisiecki reszta się nie liczy bo już takich mamy dużo! A gówniara jest za młoda na karierę i głos jeszcze jej się zmieni. A sabinka to już mnie całkiem wk**wiła czemu ona te 100tys. dostała ???!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale BEDNARKOWI utarli
no i dobrze ZE ONA WYGRAŁA boli was to KURWA??!?!?! :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×