Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aliksandra

MAM TALENT komentujemy NA ŻYWO

Polecane posty

jezu przestańcie się Jej czepiać już ;/ ładnie śpiewała, nie wszystkie dzieci muszą lubić puszka okruszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdynianka awew
se kupi skrzypce se dom wybuduje i se zyc bedzie na wsi tylko czy po to jest ta nagroda? czy przypadkiem w zamysle autora programu nie miala byc ona przeznaczona na rozwoj dla utalentowanych??? bo jakos nie widze koncertow, plyty ani niczego podobnego zwiazanego ze stara-malenka sory winetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania do prania
sram mordą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam pitolicie. On już płytę wydał i sam powiedział że jeszcze nie wie co by zrobił z kasą. A Welc powiedziała na co jej się kasa przyda i tyle, proste. Nawet jak jej rodzice zabiora to i tak uważam że będa rozsadniejsi niż Bednarek. A co do głosowania to nie wiem czemu uważacie że było niesprawiedliwe. Nie wszyscy piszą po forach w necie i się podniecają uczestnikami. Inni nie mają czasu, włączaja sobie finał Mam Talent i głosują. Przecież Bednarek dziś szału nie zrobił, bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania do prania
To fajnie podszywie że srasz mordą, tylko ze mnie to nie obchodzi. Możesz nawet spuszczać się uszami końska spierdolino. Nie podoba się mój komentarz to wypad jebańcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdynianka awew
byla juz taka jedna chyba w polsacie nazywala sie jarosz? chyba wygrala........... zaspiewala piosenke o jajecznicy.......... ending of jej kariera a ja wam mowie ze ta stara-malenka nie dojdzie nawet do etapu zaspiewania piosenki o jajecznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania do prania
zjadłabym gówno żeby mieć internet 10 Mbit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie ! hodujcie dzieciaki i szkolcie na śpiewanie, jak dziewczynka będzie miała 4 lata niech zaśpiewa Niemena, Geppert albo Grechute :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojaaa, uwielbiam tą piosenkę
Dokładnie. Bednarek by nie wiedział co zrobić z tą kasą, a potem by i tak ją przewalił no coś niepożytecznego. Widać, że mimo że ma pasję, to jeszcze taki niedojrzały gówniarz jest. No i dzisiaj niestety nie pokazał show, z całym szacunkiem dla niego. Podoba mi się jego głos, ale dzisiaj za nim nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale też co miał powiedzieć Bednarek ? ma już zespól, wydali płytę, no to na co miał przeznaczyć kasę ? ciuchy, mieszkanie, auto ? no i co, rozczuliłoby Go kogoś? przestańcie pisać, że Magda wygrała na dom, a Kamil przegrał, bo powiedział, że nie wie, co zrobić z kasą, na pewno wie, ale nie byłyby to skrzypce, szkolenie wokalne bo Mu to niepotrzebne, nie wiemy czy Magda wygrała, bo mówiła o tym, że jest biedna, Jeszka mówiła, że nieśmiała i co ? wszyscy ją tu wyśmiali ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale BEDNARKOWI utarli
gdyby wygrał BEDNAREK to bym na niego najeżdżał tak jak wszyscy najeżdzaja na tą małą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ta mala dzis spiewala?
napisze ktos co ta mala spiewala????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jakby Magda Welc zaprezentowala sie w jakims weselszym repertuarze? Ciekawe czy by dala sobie rade. Mimo wszystko gratuluje,a le powtorze: rozczarowana jestem na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wono
dupy dala ta jeszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdynianka awew
bojkotuje tvn prezes chce chyba do nieba skoro pomaga biednym dzieciom ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham cię życie
edyty geppert piosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRRsss
śpiewała Życie kocham cie nad życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdynianka awew
gdyby byl jeszcze jeden odcinek to zaspiewalaby haline frackowiak, krzysia krawczyka, filipinki przeciez to typowy repertuar dla dziewczynek w jej wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RRRsss
sram mordą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojaaa, uwielbiam tą piosenkę
To, że Kamil powiedział, że nie wie na co kasę przeznaczyć, to nie jest złe, bo niby nie liczył na wygraną, a tak naprawdę wiadomo, że liczył. Mi chodzi o to, że sądzę, że by tą kase przewalił, bo jest jeszcze niedojrzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdyby Kamil wygrał, wszyscy tutaj byliby tacy zadowoleni? wtedy pisalibyście, kurde mógł wygrać Paweł albo Kaśka albo Magda itp nie mam racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×