Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Suknia! To jest ta! :)

Polecane posty

Gość tak naprawde to
mało ja tu widać.Masz inne zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ta jest piekna
tylko ta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa12345
mnie się osobiście nie podoba... ale to kwestia gustu, ja wolę skromniejsze, ta ma dó zał bardzo rozkloszowany jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stellllaaa
najładniejsza była ta pierwsza która pokazywałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeenergia--25 lata
Zia86.....: piekna suk nnia, bajka. Film przekonał mnie do niej bardzo. Na zdjeciu była ładna ale efekt psuje to bolerko(wstretne jest). Natomiast na filmiku panna młoda ma ozdobny pasek...bardzo ładnie sie komponuje, też pomysl o dadatkowej dekoracji bo suknia jest hmm taka "mglisto mdła". Ale generalnie ja jestem na TAK! powiedz mi kto jest projektantem i ile kosztuje?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbije temat za darmo:D
nie wierze ze ludzie moga klikac w to gowno;) ale powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest prze prze
śliczna :) najładniejsza z tych co pokazywałaś do tej pory. Tak z ciekawości ile kosztuje? widzę że to vera wang więc domyslam się że nie jest tania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura_pazura
a mi się wydaje, że w niej się utopisz. jest taka poszerzająca w talii a ty jesteś szczuplutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia jest piękna
najładniejsza z tych, co brałaś pod uwagę :) Teraz jeszcze się pochwal ceną i już będziesz miała pełnię satysfakcji :classic_cool:. A zapomniałam o standardowej śpiewce: cena nie jest ważna ;) Zaczynam Cię lubić Zia, zabawna z Ciebie persona forumowa, mam szczerą nadzieję, że ten ślub naprawdę Ci się uda, ale niech on się już do cholery wreszcie odbędzie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeeenergia--25 lata, dzięki. :) Będę się zastanawiać nad ozdobami, dodatkami itd. jeszcze. :) Mogę ci napisać wszystkie informacje ale na priv, specjalnie wkleiłam nieotagowane zdjęcie żeby nie być znowu posądzoną o nie wiadomo co. ;) Kura_pazura, kobieta z filmu też jest szczupła a wygląda świetnie moim zdaniem. :) Ja jestem szczupła to prawda ale jestem też dość wysoka, z obcasami na ślubie będę mieć ponad 180, to jest dużo. :) Przymierzałam podobny fason i było mi w nim bardzo ok. :) Suknia jest piękna, cena, marka itd. nie jest ważna. Znalazłam tą suknie na blogu w takiej formie zdjęć jaką Wam podałam, nawet nie wiedziałam na początku co to jest i ile kosztuje. ;) Zależy mi na opiniach tylko dotyczących sukni, niczym więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm ...
Każdy ma inny gust ... Jak dla mnie to przede wszystkim patrzysz na metkę. Im drożej tym lepiej ... Niestety nie zawsze tak jest. Czytałam parę twoich postów i mam obraz kobiety, która jako mała dziewczynka naoglądała się za dużo amerykańskich filmów i stąd czerpie inspiracje. Ale żyjemy w Polsce a Ty raczej nie należysz do rodu Onassisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia jest piękna
"Suknia jest piękna, cena, marka itd. nie jest ważna" A więc jednak standardzik się pojawił :D Założę się jednak, że dziwnym trafem kiecka kosztuje kilkadziesiąt tysięcy, jak nie lepiej, tak jakoś zupełnie przypadkiem... ;) Lubię Cię, Zia, jesteś tak rozkoszna, że aż trudno się na Ciebie wkurzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest prze prze
to ja tez poproszę na priv koszt sukienki w sumie rozumiem czemu nie chcesz publicznie podawać olasia79@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia jest piękna
Nie chce publicznie podawać, bo lubi się krygować i udawać skromną :) Darujcie sobie te maile, chyba że z ciekawości, bo nie stać was na żadną z kiecek Ziai :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia jest piękna
A teraz widzę, że to vera wang :) Ta suknia jest BARDZO droga, Ziaja pnie się coraz wyżej :P Także dziewczyny, darujcie sobie, nie kupicie tej sukni, chyba że wygracie w totka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia jest ze starej kolekcji i mam nadzieje na dużo obniżkę. :) Ale proszę żebyśmy rozmawiały tylko o sukni. :) Ładna czy nie i dlaczego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prześliczna ta sukienka ;) Bierz ją od razu! Do tego jakieś pasujące dodatki i będziesz w niej wyglądać prześlicznie :) Z resztą w takiej sukience... kto by nie wyglądał ślicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ot ja po prostu ...
Na pewno jest inna, ale czy az taka piekna jak piszecie ... ? Góra mi sie podoba, dół - oryginalny, ale ... nic specjalnego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest prze prze
heh ja już dawno po ślubie :) chciałam wiedzieć tak z ciekawości bo mam trochę bzika na punkcie sukni ślubnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona ...
Mi sie wydaje, ze jak ktos kupuje suknie od Very to nie pyta o cene ... Bo po prostu wie, ze go stac. To tak jakby sie decydowac na buty Gucciego i negocjowac cene. Kupujesz markę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góra ładna
dół mi się nie podoba. ile masz wzrostu? bo takie pufki to raczej na wysokie i zgrabne dziewczyny. a co ze stylem a la lata 50te? może coś w stylu Marylin Monroe lepiej? i woalka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 170 cm, do tego będę mieć 10 cm obcasy, jestem szczupła(może nawet za ;)). Co do lat '50 to w tym stylu będą poprawimy a to jest sukienka na ślub i wesele. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfadaf
Nie. nie jest ładna. Na tyłku ten materiał wygląda, jakby się zwinął. Kiedy panny młode wreszcie zrozumieją, że piękno i klasa tkwi w prostocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mówi się
Do ślubu będziesz mieć przynajmniej jeszcze 100 wymarzonych i wyśnionych, ktorych fotki będziesz wrzucać na wszystkie fora ku uciesze gawiedzi :D ktos dobrze zauwazyl, że jesteś zabawna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×