Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Suknia! To jest ta! :)

Polecane posty

Gość Mi osobiście suknia się nie
podoba, wygląajakby poszarpał ją pies, wolęprostsze fasony, ale jeśli jes to twoja wymarzona to bierz, w cene nie wnikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się podoba od pasa w górę ;) Trochę mniej od pasa w dół, ale to wynika z tego ze ja lubię prostotę i klasykę i takie postrzępione skrawki materiału do mnie nie przemawiają. Ale jeśli Tobie się podoba i dobrze się w niej czujesz to bierz - to jest kwestia gustu po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z Portobello
Sukienka jest na prawdę stylowa. Słuszny wybór. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajdlaksjdlashfdkugabd
ZIa86 juz w ro temu przygotowywala sie do slubu, ile mozna, dziewczyno czym Ty bedziesz zyla PO slubie? Slub to tylko obrzadek, a nie cel sam w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekoniecznie, ale to bolerko
okropne, bleeee......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka ładna ale od pasa
w górę. dół - masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera wang.
a Ty bedziesz kupowac prawdziwe Vere Wang??? czy chcesz szyc na wzor? mnie sie suknia nie podoba, zbyt strojna ale kazdy ma inny gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia jest oryginalna ale nie w moim stylu. Nigdy się nad taką nie zastanawiałam bo nie mam do niej odpowiedniej figury. Ale jest najładniejsza ze wszystkich które pokazywałaś. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość model diana
używana jakieś 5000dolarów nowa min. 8000dolarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm ....
Kosztują nawet 12 000 $, jak jest mniej strojny model to nawet 6000 - 8000 $

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sfadaf, rozwiniesz? Moim zdaniem bardzo ładnie z tyłu wygląda.:) Ja chce pierwszą suknie mieć bardziej oryginalną, większą, rozszerzaną dołem a drugą bardzo prostą, o kroju bardziej wieczorowym. Poza tym ja jestem chudziutka i poszukuje czegoś co mi doda objętości, bo przy narzeczonym będę wyglądać jak przecinek inaczej. ;) Ajdlaksjdlashfdkugabd, odpowiadałam na to pytanie wielokrotnie. ;) Po ślubie przenosimy się do Warszawy a ja zakładam agencje wedding planerską. :) Niekoniecznie, ale to bolerko, tak też uważam, że nie jest trafione. Choć mało,które bolerko by pasowało do takiej sukni. Proszę o opinie tylko sukni dodatki będę dobierać później i osobno. :) Vera wang, będę kupować. :) Dzięki dziewczyny za opinie i proszę o jeszcze bo widzę, że komentarze są podzielone. I proszę o ocenę tylko sukni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciorek-ek
a mnie nie pasuje góra tej sukienki do dołu. Dół jest podobny to tej sukienki Zienia, którą wcześniej pokazywałaś- i tamta dużo bardziej mi sie podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdndvoi oihvoihgiohvivxiovh
A mnie tam nie zachwyca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta suknia zdecydowanie jest najładniejsza ze wszystkich, które tutaj wkleiłaś. Faktycznie może dodać ci objętości, bo jest stworzona do bardzo szczupłych i wysokich panien młodych. Mam nadzieję, że nie jesteś tak blada, jak modelka ze zdjęcia, albo choć trochę się opalisz, bo taka bladość w połączeniu z białą suknią nie wygląda zbyt dobrze, ale to tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka jest ładna ale moim zdaniem jestes do niej za drobna. Dziewczyna na filmie nie miała biustu i nie wygladala najlepiej. Wedlug mnie sukienki z gorsetem sa dla osob ktore maja odpowiednie gabaryty bo inaczej to wychodzi smiesznie. A tak na marginesie to chyba przygotowania juz dawno przyslonily Ci cel i to wszystko przypomina raczej cyrk niz slub. Ale to moje zdanie. Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy.:) Mam nadzieje, że nie będzie tragicznie. ;) Być może będzie dało się jakoś wybrnąć z tego braku biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeenergia--25 lata
Aha chetnie Ci kiedys Zia meila wysle, bo na prawde swietna dziewczyna jesteś a twój blog coraz wiecej i mi daje inspiracji na slub ;] Jestes wysoka wiec suknia swietnie do Ciebie bedzie pasowała, ja to bede miec w szpilkach 172 cm ;/ Wiesz wydaje mi sie ze Polska nie jest jeszcze gotowa na Zienia, a co dopiero WW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisz. :) Jeśli mogę tylko w czymś pomóc czy cokolwiek to jak najbardziej czekam na maila(najlepiej na tego na blogu). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfadaf
Na filmie gdy modelka idzie, a kamera "bierze ją" od tyłu materiał wygląda jak poszarpany zarad pod tyłkiem. Moim zdaniem takie udziwnienia nie wyglądają elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wiem co będzie na ramiona, może szal z broszką? Na razie chciałabym ją przymierzyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jakie dodatki do niej? Myślę i nie mogę nic wymyślić, wszystko wydaje mi się zbyt ciężkie i nowoczesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wole czekolade dała linki do fajnych sukni :) Te mi się podobają dużo bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusik ta którą wkleiła Czekolada jako pierwszą to była moja faworytka przez długi czas. :) Ale stwierdziłam, że jednak wolę bardziej oryginalny fason. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeenergia--25 lata
Nie, te wklejone powyzej sa bardziej "typowe", nudą wieje i tyle. Co do dodatków, to hm mysle o jakims pasku, moze całkiem czarna kokarda (to jest w stylu VW) , lub pasek jaki miała panna młoda na filmie, przesliczny był. Na ramiona coś zwiewnego, raczej szal, moze z naszyciem imitujacym dół sukni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfxzfazfxzf
śliczna suknia, bardzo w moim stylu, bo stylowa i inna niż wszystkie niestety mnie nie było stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarne dodatki nie sa typowe dla VW, tylko dla jej kolekcji z 2010. Z każda nową linia stawia na coś innego, więc nie wiem czy warto się tym sugerować, tym bardziej jak ktoś ma już wybrane kolory wiązanki, butów itd. Oto coś dla wielbicielek VW, znalezione na zaufanej stornie :) "Constructed originally for celebrities and socialites, Wangs dresses are now becoming more affordable. Dresses that retailed for around $13,000 last season are now in the $7,000 range. Some gowns will even retail for less than $3,000. Wang has lowered her median price down 40%, having 10 gowns at $3,800 level (too bad I wasnt getting married this year!)" - Jason Jobson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×