Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Suknia! To jest ta! :)

Polecane posty

Gość hgfthjgfjghj
mi się najbardziej ze wszystkich zia sukien podobała ta od jp, ta z tego tamatu się chowa przy tamtej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energia czarne dodatki były typowe dla sukien z 2010 roku bo wtedy czarny był najmodniejszym kolorem. W najnowszych trendach stawia się na kolory wibrujące, fiolety i granaty. :) Może granatowa kokarda, bo moimi kolorami przewodnimi są granat, fuksja i biel. :) Na ramiona raczej na pewno szal, nie lubię bolerek. Ale jaka biżuteria? Naszyjnik, kolczyki? Nie chce żeby było za dużo. A bukiet? NOWa narzeczona, tak właśnie liczyłam, że suknie z kolekcji 2010 będą trochę tańsze. :) Teraz tylko muszą ją zlokalizować.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakim miesiącu będzie ślub ? Ja osobiście nie cierpię bolerek, narzutek, szali itd ... Jeśli to będzie latem i będziesz miała długi welon to możesz spokjnie iśc bez niczego. Do takiej sukni nic strojnego bym nie wybierała ... Ale też zależy od bukietu, moim zdaniem fuksja i fiolet nieziemsko łączy sie z turkusem :)) Uwielbiam to połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko ja nie wiem czy chce welon. ;) Nie za dobrze mi w nich, dużo lepiej w woalkach. Ślub mamy w lipcu więc powinno być ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zia gdzie kupujesz woakę?
ja też chcę woalkę, tylko nie wiem, skąd najlepiej kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa narzeczona, będę mieć długie rude dość puszyste włosy, raczej nie rozpuszczone i raczej nie kok, coś pomiędzy, czyli luźne upięcie. :) Woalkę zamówię z jakiejś strony internetowej zagranicznej. Na moim blogu są różne adresy. :) Moja koleżanka zamawiała ze Stanów i bez problemu wszystko zrobili, świetny kontakt itd. :) W Polsce jeszcze wytwórstwo woalek niestety kuleje, choć ciągle szukam fajnej polskiej firmy, która ma oryginalne stroiki dla PM. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już byłby zupełny kontrast, ale może fioletowe perły :) Rude włosy, granat, fuksja - kolczyki muszą być wyraziste bo inaczej nie będzie ich widać ... A jaki bukiet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek...
Zia polecam pakamere, tam czasem mozna znalezc fajne perelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek...
to odnosnie tych woalek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczę. :) Ale raczej na pewno nie ubiorę woalki do tej sukni bo mi nie pasuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! :) Udało mi się suknie zlokalizować w jednym z salonów. :D Jestem spokojniejsza już, że jest i czeka sobie na mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam gdzie zakładałam na początku czyli w Barcelonie. :) Bardzo się cieszę bo to nie pokrzyżuje naszych planów, bo właśnie do Barcelony chcieliśmy się wybrać po suknie, dodatki, obrączki, stroje dla rodziców i prezenty dla druhen żeby wszystko załatwić w jednym miejscu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chcemy lecieć z rodzicami, druhnami(w liczbie 5), panią konsultantką i panią stylistką. :) Zawsze mi się marzyło takie wielkie wybieranie sukni ze wszystkimi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. :) Bilet do Barcelony dostanie się już za niecałe 200 zł. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryanair ma b. często promocje i do Hiszpanii można polecieć nawet za 40 zł. Bagaży dużych nie musicie mieć, a na weekend uda was się spakować w podręczny. A co na to Twoja mama ? Moja chyba szybko by mi wybiła takie pomysły z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super. :) Mama trochę się boi podróży ale ogólnie jest na tak, natomiast ojciec jest zachwycony bo uwielbia Barcelonę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek..
Bozesz dziewczyno a po cholere Ci stylistka i konsultanta?? Ty naprawde masz cos z glowa, bez obrazy oczywiscie :-/ Co mama i przyjaciolki Ci nie doradza, musisz mnie cale audytorium wokol siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to ich praca. :) Ciężko kogoś stylizować na odległość, my powierzyliśmy pani stylistce nasze wszystkie stylizacje(moja, narzeczonego, całego orszaku i rodziców) plus utrzymanie całości w podobnym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zia moglabym
cie prosic o linka do strony Twojego kamerzysty ??? Zalezy mi bardzo, pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zia moglabym
o dziekuje :* Wypadla mi z glowy ich nazwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umpa umpa umpa
A ile to kosztuje ? bo filmiki maja piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zia, mogłabym
Widzę, że podzielacie moje zdanie. też uważam, że są bajkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×