Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Strona ślubna

Polecane posty

Dziewczyny powiedzcie coś. :) Poprosiłam też o wersje z bardziej kontrastowym tłem, szafirową czcionką i pełnym zdjęciem. Wybierzemy najlepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda jak pierwsza strona jakiejś książki o tematyce fantasy. Ale jak dla mnie trochę za słodko. Nie wiem czy mój mąż chciałby, żeby jego wizerunek był na tle kwiatków i motyli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genialnie! O taki efekt nam chodziło. :) Kraina elfów, fantasy, motyle kwiaty to klimat przewodni naszego pierwszego dnia. :) Narzeczonemu podoba się bardzo, bardziej niż mnie, on by już żadnych zmian nie wprowadzał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No najważniejsze to wiedzieć czego się chce. Jeśli będzie większy kontrast między tekstem a tłem, to nie będzie już tego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięsnypulpet
Mikołajowi trafiła się laska jak ze snów :) pewnie jak rano budzi się koło ciebie, to się szczypie. przypomina mi MeatLoafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to tylko nie była ironia to dziękuje. :) Bagdad zobaczymy co nam jeszcze przyślą i wybierzemy najlepszy projekt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strona jest głównie do komunikacji z gośćmi. :) Będą tam wszystkie informacje, mapy dojazdowe, zakwaterowanie itd. Oprócz tego to będzie prosty sposób by pokazać gościom galerie weselną bez konieczności przesyłania do wszystkich zdjęć czy filmów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to jest TELES
ty jesteś niesamowita Zia, poważnie to piszę:) pozdrawiam ciepło🌻 jak w końcu mój sie oświadczy to chyba Cie zatrudnię do organizacji wesela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to jest TELES
a właśnie, nie myślałaś żeby się profesjonalnie zająć organizacja slubów??? zbiłabyś krocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. :) Tak myślałam. :) Po swoim ślubie chce otworzyć agencje wedding planerską, z której mam nadzieje zrobić sieć w bardzo szybkim czasie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięsnypulpet
nie, to nie była ironia :) jesteście sympatyczną parą i macie podobne zainteresowania jak ja. po prostu stwierdzam fakt - jesteście kontrastową parą na zasadzie piękna i bestia, a Mikołaj naprawdę przypomina mi MeatLoafa. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedziałam dzisiaj 2 godziny u naszych panów od strony i udało nam się stworzyć taką stronę jaką chcieliśmy. :) Jednak nie jestem w stanie zdecydować się na tło. Czy uważacie, że pasuje bardziej kwiatowe(lepsze do koncepcji ale boję się przesytu) czy bardziej gładkie? Ten fioletowy motyl będzie mniejszy i on będzie wylatywał z tyłu ekranu i przysiadał sobie a te zakładki będą rozwijane. :) Do tego na dole będzie nasz podpis odręczny. Motyw kwiatowy http://tnij.org/i1x4 Motyw gładki http://tnij.org/i1x6 Który?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze mówiąc to
na ekranie mojego komputera tego tła w zasadzie nie widać. Dopiero jak się mocno przypatrzyłam to zauważyłam te kwiatki, ale motyle są na tyle wyraziste że tła (zarówno kwiatowe jak i gładkie) prawie się nie różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widzę róznicy między tymi
zdjęciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na monitorze dość dobrze widać różnicę. Choć rzeczywiście to jest niuans ale ważny. A w ogóle to jak Wam się podoba projekt cały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlaczego te motyle są niebieskie skoro miało być różowo - fioletowo? poza tym to czarno - białe zdjęcie mi tu nie pasuje - ja bym dała kolorowe, bo ta sukienka, którą na sobie miałaś, idealnie wpisywałaby się w kolory tej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz Zia, ale mi się te kolory nie podobają, może jestem zbyt konserwatywna, ale nie pasuje mi mieszanie kolorów "ciepłych" i "zimnych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klione robienie kontrastów i mieszanie zimnych i ciepłych kolorów jest jak najbardziej dopuszczalne. :) Palety kolorystyczne tworzy się na trzy sposoby albo robiąc monochromatyczne palety jednego koloru albo łączy się kolory z tej samej strony skali(czyli ciepłe z ciepłymi, zimne z zimnymi) albo właśnie tworzy się kontrasty i wybiera się dwa kolory z dwóch stron skali. Tak piszę wszystkie poradniki. :) Nam zależy na kontrastach dlatego, że pastele będą w drugim dniu a poza tym nasza sala jest absolutnie biała i tylko mocne kolory tam będą dobrze wyglądać. Tak wygląda - http://tnij.org/i10i same widzicie, że jasne kolory by w niej zniknęły. Kropelka który link ci się nie otwiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mówię, że nie można łączyć ciepłych kolorów z zimnymi - mi sie po prostu takie połaczenia nie podobają - ale to moje osobiste odczucia a co do sali - czy te pomarańczowe ściany są takie w rzeczywistości czy to tylko efekt świetlny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie ma tych pomarańczowych ? a jakie będą obrusy na stołach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klione, nie ma. :) Obrusy oraz serwetki a także pokrowce na krzesła również będą białe. Do tego na podłodze będzie parkiet w sali tanecznej(to jest ta którą widać za drzwiami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×