Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Strona ślubna

Polecane posty

Gość Uaażammm
Zia -ta strona powinna być nieco bardziej mroczna i tajemnicza. Na razie wygląda jak blog 13 latki. Dodajcie więcej ciemnych kolorów: czerni, szafiru, ciemnej zieleni... Jest zbyt przesłodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe..hehehe..hehehehje,
UDERZ W STÓŁ -NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ :) Jednak sprawdza sie stare przysłowie ;) Są takie, które jednak tracą czas na Zia i nie ograniczają się pięciu postów... Może Ty nie, ale skąd w takim razie to oburzenie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tracę czas jak samo jak i TY!
oburzam się, bo taki mam charakter :) ta cała Zia to taka ślubna Doda - próżna, egoistyczna, epatująca intymnością, sprzedająca każdy szczegół ze swojego życia, obnosząca się z kasą... dla mnie taka postawa to porażka i całe życie byłam uczona, aby takie próżne i infantylne dziewczynki szybko sprowadzać na ziemię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna się
pogrążyła i może w końcu zdała sobie sprawę co robi skoro się nie odzywa. Niestety to będzie się za nią ciągnęło lata, ale sama sobie winna w swojej głupocie. Żal rodziny która się będzie za nią wstydzić i chłopaka którego wystawiła na pośmiewisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i zal samej zia
ktora juz ma mala szanse na zrobienie kariery na rynku slubow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hibzfdff
A ja sobie pójdę obejrzeć jej ślub :) Mieszkam blisko. Jak będziecie grzeczne, to Wam opowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyzej
jak będzie potrzebna zrzuta na papier toaletowy żeby obrzucić dach i okoliczne drzewa, to daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniecznie dajcie znac jak
bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×