Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajaA1977

poflirtujemy :)

Polecane posty

.... Plummm, może nie kto pierwszy, bo reżyserka ma być wspólna, ale kto da hasło do podniesienia kurtyny - rozpoczecia spektaklu!?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummm
kurtyna w góre :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dezaprobata siasiu plumm hmm -zdziwionko......zapytam jak głupia krowa ....a Ty kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siasiu ...ja Ciebie wiesz ,że ....bardzo i troszkę lubię taka mina ...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummm
🖐️:D ale sie gwarno zrobiło :) teraz to prawdziwy spektakl mozna przedstawic na deskach kafeteryjnych. Tylko ze mimo podniesionej kurtyny, nikt akcja nie chce powiedziec :) Siaś wydaje mi sie ze suflera by sie znalazło. Miłego dnia w miłych nastrojach 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) No własnie, kurtyna w górze ( bardzo w górze), widzowie w komplecie, nic tylko rozpoczynać.:) Ja bym jednak zrobił jeszcze próbe generalną, nie przy publice, a raczej w zaciszu jakimś!?;) Dobrego nastroju i.... pokonania tremy! 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummm
w zaciszu mówisz :P próba generalna powinna byc juz na tip top a w zaciuszu to predzej ostsnie szlify przed ta generalna :) jednak chyba ta kurtyna jeszcze opuszcona zostanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, można poszlifować, żeby klapy nie było! Jestem za - prób nigdy dość.;) To kiliknij na moją gadułe wieczorem, żeby szczegóły dopracować!?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummm
szczegóły zawsze mozna tutaj dopracowac :D:))) klapy napewno by nie było, jedynie to mozna by sie spodziewac krytycznych lub tez nie recenzji :) 🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlaśnie, recenzje - to bardzo ważna sprawa, dlatego od wieków istnieje zwyczaj podlizywania sie recenzetom,zarówno przed, jaki po spektaklu! ------- 😘 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummm
🖐️:D tylko to podlizywanie nie zawsze ma zamierzony skutek :P moze łapówka?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️:) Łapówka!?:O??? ..... jest ścigane z mocy prawa. Wolę tradycyjne metody, szczególnie gdy kierowane są w stronę kobiety.;) 🌻**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plummm
Siaś to w takim razie bedziesz zdobywał przychylnosc recenzentów płci piekbej ;) hej Kaja :) miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kaja:)😘 Troszkę nieładnie, że swój topik zaniedbujesz, ale Twój czar i urok osobisty niezmiennie gwarantuje Ci wybaczenie.;) Plummm, nie wiem co odpowiedzieć - brak mim konceptu!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siasiu mój milutki kocurku...dziękuję👄 ale dużo innych obowiązków więc i zatem mało czasu na kafe:( postaram sie częściej zaglądac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×