Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wyyiimaagiinoowaanaa

ośrodek poprawczy Nysa

Polecane posty

Witam, szukam i szukam ale niestety nigdzie nie mogę znaleść. Mam nadzieję, że mi pomożecie :( Mianowicie szukam informacji na temat ośrodka poprawczego w Nysie przy al. Wojska Polskiego. W internecie nie mogę nic znaleść na ten temat. Interesuje mnie czy jest to ośrodek dla chłopców czy dla chłopców i dziewcząt. Bardzo proszę o pomoc, z góry serdecznie dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubense
postaraj się znaleźć zamiast znaleść, to może coś z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatkowiec
czyli męski pierdel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak własnie o to ,szukałam dziś dwie godziny po googlach i nic, nie wiem co wpisałaś/łeś ze Ci sie udalo, ale bardzo dziekuje jestem bardzo wdzieczna ; ***** najbardziej zalezalo mi zeby sie dowiedziec czy jest to ośrodek tylko dla chłopców czy mieszany, ale za strone takze dziekuje bo nie moglam znaleść :) dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykup mu karnet
a co, twój chłopak tam idzie pomieszkac i boisz sie konkurencji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiej konkurencji? bardzo smieszne, mam powany problem i potrzebuje opinii a nie chlopak idzie mieszkac tez nie masz co wymyslac. musze sie dowiedziec o prawdziwych warunkach od kogos kto naprawde tam byl, bo wiem ze zawsze sie mowi ze jest tak pieknie super i dba sie o wychowankow a tak naprawde dzieja sie tam rozne cuda, a potrzebuje informacji akurat o tym osrodku. prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam widok z okna akademka na ten ZK. Z tego co widziałam, to sami faceci tam przebywali. Jednego degenerucha postrzelili, jak odwozili ich z pracy i przed bramą próbował zwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soippo
sprobuj na lokalnym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×