Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mama którą czeka KOMUNIA

1 KOMUNIA Dziecka w domu czy w lokalu?

Polecane posty

My robiliśmy w lokalu i wszystkim polecam wybrać lokal a nie strzępić sobie nerwów na przygotowaniach w domu. Wybraliśmy restaurację Leśna Wola http://www.restauracja.lesnawola.pl/ gdzie najbardziej nas zaciekawiło menu i oczywiście wszystko było w przystępnej cenie. Pierwszą komunię robiliśmy w domu i wiem, ile to przygotowań i nerwów w porównaniu do zamówienia całej imprezy w lokalu. Tak że nie ma co się zastanawiać i porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie catering w lokalu. Super sie oplaca, wyjdziesz na pewno na DUŻY +++ =) Ja kupowalam catering na mrrollo i jak rozmawialam ze znajomymi to u mnie wyszlo najtaniej, a bylo swietnie =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjęcie dla pierwszego dziecka przygotowywałam w domu. Gotowałam i piekłam przez cały tydzień, codziennie, po pracy. W niedzielę, w czasie komunii prawie zasnęłam w ławce. Teraz jestem mądrzejsza i kwestię wyboru restauracji zostawiłam mężowi. Miało być smacznie i niedrogo, więc wybrał Rozdroże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak przyjęcie komunijne organizowane w lokalu to jest spore ułatwienie. 2 lata temu naszemu synowi robiliśmy przyjęcie w venge w Łodzi i w tym roku nasza córka też tam ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy rezerwowaliście salę w Rozdrożu? Dawno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym miejscem jest ta restauracja w Lubawce www.grubalycha.pl. Byliśmy tam parę razy na różnych uroczystościach i było na prawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Rozdrożu mamy salę zarezerwowaną już od stycznia. Niektórzy rodzice rezerwują jeszcze wcześniej, ale nam udało się zarezerwować miejsca dla 20 osób na początku tego roku, a komunia jest pod koniec maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak było w Rozdrożu? Możesz napisać ile miejsca, jakie jedzenie itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsca bardzo dużo, poza tym do dyspozycji jest ogród. Jedzenie bardzo smaczne i wszyscy najedli się do syta. Myślę, że to było warte swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy za rok w domu, miasto małe 40 tys i dwie szkoły łącznie ok 10 klas 3 wiec nie ma szans na lokal. Wszystko zajęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka jest cena za takie przyjęcie dla 15 osób w Rozdrożu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od menu i jego ceny. My zapłaciliśmy 100zł od osoby plus serwis i dodatki. Razem 1800zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na tyle osób to wcale nie tak drogo. Sama zastanawiam się już nad lokalem na przyszły rok, a miejsca szybko się rezerwują. Szczególnie te tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje jakiś fajny lokal + catering żeby się nie zarobić. Np. http://www.krkcatering.pl/ ma bardzo przystępne ceny, więc nie wydasz horrendalnie dużo więcej za taką usługę niż jakbyś miała robić wszystko sama i się wykańczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w Rozdrożu wybraliśmy opcję 100zł za talerzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam kompromis czyli jakiś ładny ogród i catering na komunię - jak jesteś z krakowa to świetne i niedrogie jedzenie mają w http://www.krkcatering.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy przyjęcie komunijne w Symfonii Smaków w Sopocie http://www.symfoniasmakow.pl/oferty/ Piękne miejsce, z ogrodem i strefą zabaw dla dzieci. Do tego oczywiście pyszne menu, dobra obsługa, my byliśmy ogółem zadowoleni. Po co robić sobie w domu kłopot? Zresztą nawet trudno to zorganizować dla wielu gości, my mieliśmy przyjęcie na 20 osób, tak więc zorganizowanie tego w restauracji to było dla nas ułatwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest zorganizowanie przyjęcia w restauracji. My zdecydowaliśmy się na Hotel Biały Dom w Paniówkach i to była bardzo dobra decyzja bo jedzenie było doskonałe a okolica jest bardzo ładna. DO tego był plac zabaw , więc dzieci miały się czym zając i były zachwycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy komunię w domu, wyszło nam taniej... Zamówiliśmy tylko catering żeby nie musieć gotować. Nazywa się jedzeniemarzenie i jest najlepszy w Poznaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym w życiu nie zrobiła komunii w domu... tyle sprzątania... Poza tym znam super hotel w którym moja młoda miała komunie, Hotel Biały Dom w Czerwionce-Leszczyny. Jest bardzo ładny,niedrogi i dzieci się tam nie nudzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my zrobilismy w domu i zamowilismy catering margaret, wyszlo o wiele taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robiliśmy komunie w rancho Colorado w Trzcielu, super sprawa, bo goście zadowoleni, pyszne jedzenie, mniej nerwów, bo nie trzeba gotować, podgrzewać, martwić się czy wystarczy talerzy. Na pewno o wiele wygodniej. restauracja super, sala ładna, fachowa obsługa, można śmiało polecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrą firmą cateringową do obsługi takich wydarzeń jest  JiR Catering Service Kraków. Bardzo dobre jedzenie a dodatkowo dysponują całym potrzebnym sprzętem typu stoły,krzesła,pokrowce biała zastawa.

http://www.jir.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sprawdź sobie na http://chrzcinyikomunie.pl . Super lista ofert z całej Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba

Polecam serdecznie stronkę chrzcinyikomunie.pl tam może znajdziesz jakiś lokal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×