Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocichrupek24

Czy kobiety boją się porodu?

Polecane posty

Gość nie ródka
lezenie nago z rozwalona wagina i wpatrujacy sie w nia personel to jest ponizenie..moze co niektorym paniom lezeni na golasa na stole z rozwalonymi nogami nie przeszkadza i jest naturalnie bo czesto miewaja podobne sytaucje ale dla mnie osoby kulturalnej jest to nie do pojecia,jak mozna sie tak ponizyc..masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ródka
odgrzewam temat..najbardziej smiesza mnie posty typu"rodzilam ale o bolu szybko zapomnialam";) po porodzie bol nie mija..ciagnie sie dlugo,dlugo..:)a skoro ktos chce szybko zapomniec o bolu,wsniosek jeden..musialo bolec jak cholera:)psychicznie wypieracie go z pamieci..dlaczego wiekszosc kobiet nie chce drugiego dziecka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhgjhf
no wybacz, ale urodziłam dziecko i wiem o czym mówię: Tak, o bólu się zapomina dosyć szybko inną kwestią jest ciało po ciąży, obowiązki po urodzeniu dziecka przyznam jednak, że nic mnie tak nigdy bolało jak poród i nie wiem jakim cudem to przeżyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ródka
mowisz ze o bolu zapomina sie szybko..nastepnie piszesz "przyznam jednak, że nic mnie tak nigdy bolało jak poród" czyli jednak pamietasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ródka
nie wyobrazam sobie jeczenia z bolu,lezenia z rozlozonymi nogami i ciecia mojego krocza z mimowolnym oddawaniem kalu wlacznie..to jakas abstrakcja,Tez dziwie sie z moderatorem tego forum kobietom ktore poswiecaja sie do tego stopnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ródka
czy kobiety boja sie porodu??hm..na pewno te ktore sa w ciazy i oczekuja..te ktore nie sa nie zaprzataja sobie tym glowy;)mnie cala sytuacja zwiazana z ciaza i porodem obrzydza,powoduje atak wymiotow niebylwalego zdziwienia.Wiekszosc z tych pan napisze"nie dojrzalas do bycia matka"..a ja powiem..Dojrzalam do decyzji ze nie chca nia byc:)nie kazda musia byc matka,tak jak nie kazdy facet jest ojcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 36
Ja wchodziłam na salę porodową całkiem naga. Było to krepujące bo mam bardzo małe piersi i też wystające wargi sromowe. No i to, że studenci mnie oglądali w takim stanie nago i w ciąży. Boję się, że potem nie jeden student zwalił sobie konia, po tym jak mnie widział w takim stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×