Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yftfhjkjlkjgjh

Co myslicie o kompaniu dziecka codziennie?

Polecane posty

szalonaduszyczka - tak tutaj już jest. Nie rozumiem tych ludzi co tylko obrażają. Ja też mam na wiele tematów inne opinie ale nikogo nie wyzywam tylko odpisuje poważnie, jeśli mogę doradzić to fajnie jeśli nie trudno. Ja już się przyzwyczaiłam że na kafe tak jest a na tych co tak piszą nie zwracam uwagi. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensy8
lowo śmierdzi to wyzwiaska? :) nie znasz tego slowa czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myje dziecko codziennie (miejsca strategiczne), a kapie wg potrzeby co kilka dni. Moje dziecko nigdy nie potrzebowalo kapieli, zeby zasnac- usypia bez cyrkow po kolacji i tyle. Dzieki temu nie mamy problemow, jak nocujemy poza domem. Nie ma histerii, jak nie ma mozliwosci wykapania sie. W lecie lub po wiekszym wysilku fizycznym kapie oczywiscie jesli trzeba nawet codziennie. Ale jesli mi dziecko siedzialo caly dzien w domu i ukladalo puzzle, to nie widze koniecznosci wsadzania do wanny. Wieczorem myjemy sie szybko i koniec. Mam kuzynke, ktorej synek ma jakas tam postac atopowego zapalenia skory. Kapala go codziennie, dziecko sie ciagle drapalo. Kapiel podrazniala jego skore, wymywala naturalna warstwe ochronna. Poradzilam jej, zeby nie kapala tak czesto, tylko wg potrzeby. Jak spotkalysmy sie nastepnym razem, podziekowala mi za ta rade, bo dziecko kapane co kilka dni przestalo sie drapac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhabuna
Ja kapie dzieci codziennie. Sama codziennie sie kapie bo mnie to relaksuje wieczorem, uspokaja wiec dlaczego dziecku mam tego odmawiac? Czuje sie swiezo kiedy po kapieli ide do lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moe to dziecko uczulil jakis plyn lub mydlo nie mozliwe zeby od wody sie drapalo . kademu jest lepiej po kapieli czy prysznicy dlaczego dziecko ma nie byc myte codziennie jesli to lubi i potrzebuje tego by sie wyciszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam jakieś dziwne wrażenie
że kobietom wraz z urodzeniem dziecka ubywa inteligencji??:o pisać się naucz, ty jesteś matką?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawhkrkoqghwrtuiruiaw3ge4r
KOMPIE buhahah no ale nikt inteligentny nie nazwałby dzieciaka "Nikolka", niziny intelektualne widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przynajmniej mam cos do powiedzenia . A ty nie masz nic i chcesz zeby Cie ktos zauwazyl i sie wtracasz nie wiem po co! Ciekawa jestem jak twoje dzieci sie nazywaja bo jak maja tak plytka wyobraznie jak ty to wspolczuje twojej rodzinie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kuzynka uzywala do kapieli specjalnych plynow hypoalergicznych, bo wiedziala, ze ma delikatne dziecko. Nie sadze, ze to od plynow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha .No to moziwe ze cos uczulilo moze w wodzie cos bylo no nie wiem jak narazie moja dzidzia nie ma zadnych objawow nie bede jej stresowac tym ze nie ma kapieli :) Jak bedzie wieksza sama zdecyduje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
podpisuję się od postem agi1979 - jak przez jakiś czas walczyliśmy z objawami skazy białkowej na skórze to lekarz też radził nie kąpać codziennie (choć zdania na ten temat były różne); teraz też kąpię co 2-3 dni, dziecko nie śmierdzi, nie ma schiz jak gdzieś jedziemy, bo się nie wykąpał, będzie starszy, będzie się mocniej pocił (praca gruczołów potowych też się zmienia z wiekiem) to się bedzie mył ile będzie trzeba, ale na razie nie widzę sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra ma 3 miesięczną córeczkę i kąpie ją codziennie. Dziecko też się poci i pupa jest cały czas w pampersie więc warto wieczorem przepłukać dziecko w wodzie. Przecież to nic szkodliwego prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio kupiliśmy z mężem wiaderko tummy-tub.pl do kąpieli dla naszego maluszka. Dużo czytaliśmy i słyszeliśmy na ich temat, więc się zdecydowaliśmy. Codzienna kąpiel odmieniła się o 360 stopni. Odbywa się spokojnie, bezpiecznie oraz przyjemnie. Nasz bobas czuje się świetnie w wiaderku tummy tub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×