Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Cos mnie przeziebienie chyta, zaczynam sie czuc troche do dupyyy, katar mi sie zbiera i dreszcze mam. Najchetniej bym poszla juz spac,ale szkoda mi wieczorka... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak82
ja wizyte mam juz jutro i straaaaasznie nie moge sie doczekac, ostatni raz bylam w 5 tyg, zeby potwierdzic ciaze za wiele nie bylo widac, a jutro mam nadzieje uslysze bicie serduszka:) oby wszystko bylo ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mak82 jak sie dobrze czujesz to napewno bedzie wszystko ok... Teraz zle samopoczucie moze tez byc od pogody w koncu teraz mamy malo slonca a ciagle ciemnosc i mniej checi do zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu bardzo dobrze, że masz takiego męża! :) Ja też mam dobrego męża, choć czasem ja jestem okropna dla Niegio.. a już te moje humorki teraz... :S tragedia :D ale wyrozumiały na szczęście jest bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam humorki jak mi sie okres zblizal he heee, teraz to sie cieszy bo okresu brak he heee...ale za pewne jeszcze troche i dam mu popalic... teraz sama nie czuje ze jestem w ciazy wiec wszystko jest ok,ale jak sie zacznie burza chormonow to sama jestem ciekawa ile da rade zniesc he heeee..ojj bedzie sie dzialo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
No witam... Muszę wam powiedzieć, że mój narzeczony też jest wspaniały- bo mało takich..mimo, że ja często prowokuje do kłótni...i w ogóle... ale kto by miał tyle cierpliwosci do mnie.... ech....i nie zamienie go na żadnego przystojniache czy tam modela... :)):) wiecie co? dopadły mnie te poranne mdłości...nie tyle że wymiotuje z rana..ale jeść nei mogę...bo wiem ze jakbym zjadła to bym zwróciła... czy któraż juz jest na kafce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj znowu nie mogłam umyć zębów :( zaraz idę odebrać wyniki i zobaczyć jakąś sukienkę na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie narazie mdlosci minely ale mam slinotok :( Zawsze bylam typem"wyspie sie po smierci" a teraz w ciagu dnia potrafie spac 2 godziny po obiedzie... Probuje znalezc jakiegos dobrego ginekologa w Polsce co pracuje w szpitalu w Warszawie ale jak narazie bezskutecznie :( albo terminy zajete albo nikt nie odbiera :( no i przez google wiadomo ciezej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie narazie mdlosci minely ale mam slinotok :( Zawsze bylam typem"wyspie sie po smierci" a teraz w ciagu dnia potrafie spac 2 godziny po obiedzie... Probuje znalezc jakiegos dobrego ginekologa w Polsce co pracuje w szpitalu w Warszawie ale jak narazie bezskutecznie :( albo terminy zajete albo nikt nie odbiera :( no i przez google wiadomo ciezej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Co do mdłości, dziś mnie też męczyły. Za chwilkę będę szła do apteki po lek przeciw mdłościom bo lekarz mi przepisał. Generalnie ja nie mam ślinotoku, ale jak przeczytałam że co poniektóre z Was je ma, zaczęła mi ślina lecieć :D haha Ja mam straszne zawroty głowy i trochę się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenkowo
Witajcie! Eliose, ja też miałam zawroty głowy, szczególnie jak wstawałam rano, musiałam to robić bardzo powoli, posiedzieć, wstać, posiedzieć i tak chyba z pół godziny. Teraz, na szczęście, minęły. Moja ginekolog jak mówię jej o moich dolegliwościach to tylko zawsze uśmiecha się i mówi: "normalne w ciąży". Ale i tak zawsze o wszystkim jej mówiłam, nawet o drobiazgach, lepiej się upewnić... Dobrze, że nie jestem sama z tym ślinotokiem, bo w pierwszej ciąży to myślałam , że coś jest ze mną nie tak :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D No ja też myślałam, że takie zawroty głowy są czymś nie normalnym - podobnie jak Ty myślałaś o swoim ślinotoku. I chyba jak pójdę do lekarza, to spytam o ta głowę, bo ja mam tak od rana do wieczora. Jestem bardzo dziś senna chyba pójdę się zdrzemnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach jeszcze jedno! Dziewczyny proszę, czy któraś mogłaby mi udzielić informacji na temat leku Torecan? Któraś z Was go stosowała? To lek przeciwwymiotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak82
czesc! wlasnie wrocilam od lekarza i widzialam bijace serduszko mojego malenstwa:) jestem przeszczesliwa- wszystko jest ok, lepszego prezentu na swieta nie moglam sobie wymarzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już nie mogę doczekać się tgo lekarza a tu dopiero pojutrze :( Moja mama pobrała mi krew i morfologię mam nie zaciekawą :( Jestem o krok od anemii ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ciesze sie razem z Wami, ze wszystko ok.. Dzoana nie przejmuj sie anemia ,poniewaz wiekszosc kobiet ma anemie w ciazy wiec to nic groznego... apetyt sam przyjdzie ,nawet sie nie obrocisz jak bedziesz siedziec nosem w lodowce.. Gorzej jest z cukrzyca ,wiec glowa do gory, za pewne teraz masz duzo stesow ,wiec tez i pewnie nie dojadasz systematycznie.... Mi tez kazala polozna weicej jesc i pic,a ja tak naprawde wogole nie mam ochoty ,wiec nie wciskam na sile.... u mnie wszystko ok... Buziaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku anemi spowodowanej niedoborem żelaza czy witamin należy wdrożyć odpowiednią dietę. Jej kluczowym elementem powinny być pokarmy bogate w żelazo, np. mięso wołowe, wątroba drobiowa, drób, ryby, kapusta biała i włoska, soja, suszone owoce. Należy pamiętać o równoczesnym spożywaniu naturalnych środków zakwaszających (owoce cytrusowe lub soki z tych owoców, truskawki, jagody, pomidory, maliny), gdyż warunkuje to prawidłowe wchłanianie żelaza z przewodu pokarmowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose, jeśli chodzi o ten lek Torecan, to moja mam go brała jak miała problemy z błędnikiem i zapalenie ucha wewnętrznego i właśnie miała zawroty i wymioty. wzięłam od niej ulotkę i jest na niej coś takiego : " nie przeprowadzono odpowiednich badań, które potwierdziłyby lub wykluczyły terakogenne lub toksyczne działanie na płód, nie można jednak wykluczyć ryzyka zagrożenia dla płodu. Należy unikać stosowania leku w ciąży. Lek może być stosowany jedynie w przypadku gdy potencjalne korzyści dla zdrowia matki przeważają nad zagrożeniem dla płodu." ja wcześniej podawałam nazwę tego leku na wymioty w którymś wcześniejszym poście; Dzoana87 lekarz na pewno Ci coś przepisze z żelazem jak masz taką słabą morfologię. nie martw się na zapas. lubisz szpinak? :D monia też Ci napisała co można zajadać same dobre rzeczy poza wątróbką :D a jaki miałaś wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję kochane. Moja mama pracuje w służbie zdrowia także od dziecka jestem "uświadamiana". Zawsze starałam się dbać o siebie i zdrowo odżywiać - u mnie w domu to podstawa. Szpinak uwielbiam i sporo go jem. Dzisiaj specjalnie pobiegłam kupić i przyrządziłam na obiad. Rybkę też zjadłam. Nakupowałam owoców i zajadam ;) Kurczę nie mam bladego pojęcia gdzie rzuciłam kartkę z wynikiem ale Hematokryt sporo poniżej normy i coś tam jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tylko w moczu coś wyszło ale nie mogę się rozczytać. koło tego jest wykrzyknik, z krwi mam wszystkie wyniki książkowe, glukozę też w normie. Dżoana będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
Hej dziewczyny, wiecie..ja się tak fatalnie czuję każdego dnia..że nawet juz na kafke nie mam sił... z rana się czuję najgorzej..a caly dzień nic a nic mi się nie chce..mam tak ogromnego lenia jak nigdy.... dziewczyny, czy którejś z was daje się we znaki już brzusio?? mi się powiększyły okolice samego podbrzusza...i ginekolog gdy mnie badal...to powiedział , że szybko mi pewnie pokaze się brzuszek.... eghm....jak tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenkowo
Hej, mnie też się nic kompletnie nie chciało, cały czas bym najchętniej spała, no i miałam mdłości, ale od jakiś kilku dni jest już dużo lepiej. Mi też już troszkę brzuszek się pokazał, no i chyba w biodrach powiększyło się co nie co,bo nie wchodzę w żadne moje przylegające spodnie, tylko jeszcze te luźniejsze jakoś ubiorę ale jest z tym problem. Tylko ja jestem drobnej budowy, mam niecałe 160cm wzrostu i wagę przed ciążą poniżej 50kg, więc może organizm teraz się domaga i już są tego efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja dziś też mam lenia.. Ciągle bym spała :( Mnie się brzuszek daje tylko o tyle we znaki że mnie boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny.. Ale u nas dzisiaj zimno -10,ale sie wscieklam, skonczylam dzisiaj wczesniej prace a tu zajebiste trafiki na metro.... Kochany Stockholm wiecznie sparalizowany jak troche wecej sniegu lezy i mrozik szczypie, tak wiec cala elektrycznosc siada... I tak dzisiaj wystalam sie godzine czasu na autobus ktory niby mial byc odrazu ehhh... myslalam ,ze mi wszystko sie odmrozi.... ja pitoleeeee bylo mi cholernie zimno i dopiero po 2,5 godzinnie dotarlam do domku gdzie normalnie zajmuje mi to 40 min... Na pocieszenie polecialam do sklepu kupilam sobie ukochana salate i zjadlam ze smakiem... teraz leze sobie i sie grzeje za nim wyjde z psiakiem na dwor bo isc trzeba.... Ogolnie czuje sie superrr, oczywiscie brak jakichkolwiek oznak ciazy wiec juz sama nie wiem czy to normalne... Brzuchol mam jak banka,ale poloza mi powiedziala ,ze to hormony i mam sie nie przejmowac. Jeszcze wciskam sie w spodnie wiec spoko, jak ma rosnac niech rosnie he heee... moj maz stwierdzil ze mi troche urusl,ale to dopiero koncowka 2 miesiaca wiec chyba nic jeszcze nie powinno byc widac.... Wczoraj sie dowiedzialam ,ze moje dwie kuzynki tez sa w ciazy i jestemy w trojke na lato he heee jak milo.... no to tyle... Buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj pojechałam sobie posiedzieć trochę w pracy. w pracy stwierdziły, że już troszkę widać, brzuch no ale ja jem, jem, jem:) jak się zważyłam to wyszło, że przytyłam kilogram.:) weszłam, do sklepu po jakieś małe zakupy, stałam w kolejce do kasy i tak się na mnie ciastka patrzyły, że nie mogłam się oprzeć i je wzięłam :D i śledzie w śmietanie na kolację.:) kupiłam sobie chińczyka, ale nie jestem zadowolona, bo wzięłam nie to co trzeba i mi średnio smakowało :) Eliose i jak tam te tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
Ja dzis o leniu pisałam...a od 14 do 18 sprzątałam...wszystko wysprzątałam, tylko okien jezcze nie myłam...juz nie miałam sił....teraz spokojnie się położęi tyle.. a co do jedzenia..minęła mi ta wielka ochota....tzn, rano zjadłam aż 4 kromki chlebka z maselkiem i z goudą..;p.. później cały dzień nie chciało mi się jeść...i teraz na kolacje to samo zjadłam , tyle ze 3 kromki..;p ale to z tego względu, że kupiłam wczoraj prawdziwe masło( zazwyczaj używamy delmy czy jakiejś innej margaryny)..a od wczoraj taka ogromna ochota na masełko prawdziwe... i jedyne co jem to chlebek posmarowany masełkiem..xd ech...piszę od rzeczy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukryteznaczenie :(
a ja od niedzieli w szpitalu. Trzymajcie za nas kciuki jeśli możecie. Przyda się na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×