Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Ja byłam u pani gin.;) Potwierdziła ,że jest ciążą za dwa tygodnie mam iść na badania a kolejna wizyta 28 grudnia;) Chciałabym wiedzieć coś więcej ale to jeszcze za wcześnie 4 tydzień z kawałeczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zaczęłam 9ty t.c Nadal dobrze się czuję, latam siku tak jak latałam :D cycy extra, takie już mogłyby mi zostać :D kupiłam sobie marwitki (marcheweczki) i właśnie sobie chrupię :) dla Groszka z okazji wczorajszego Mikołaja białe łapko-skarpetki z grzechoczącymi serduszkami. jakie słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się fatalnie. Psychicznie i fizycznie :( Facet daleko, mama - moja najlepsza przyjaciółka w pracy. Do lekarza jutro się umówię, nie wiem nawet jeszce , który to tydzień. Koleżankek brak - wszystkie daleko porozrzucane po świecie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się, jak zobaczysz dzidzię to od razu poczujesz się lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję.. Mam również nadzieję, że taki nastrój ie będzie utrzymywał się regularnie i długo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
a ja dziś zaczynam 7 tydzien..:):) heh...licząc od ostatniej @...mam nawet stronkę w zakładce..na której zawsze jest aktualny dizeń ciąży , ile do porodu itp... mam chyba bzika na tym punkcie..:P a dziś też się jakoś fatalnie czuję... wymiotuję i głowa mnie boli..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczatki zawsze są najgorsze, ja z tydzień przeryczałąm jak się dowiedziałam, a odkąd zobaczyłam Groszka i jego bijące serduszko, to ciągle chodzę i się cieszę, zastanawiam się jaki jest już duży i takie tam...czekam aż bedę mieć brzuszek, na pierwsze kopnięcie...ehh extra ale wkurzam się strasznie szybko, dzisiaj zadzwoniła do mnie jakaś baba z banku, jedno słowo i tak się darłam, że aż sama byłam zaskoczona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzoana glowa do gory,mama juz wie, zaraz wizyta u lekarza i wszystko poleci z gorki.... szczesliwa my mamy 7 tydz, i dwa dni he heeee.Robie obiadek , dzisiaj czekam na Wojewodzkiego zeby zobaczyc Kamilka Bednarka i Gorniakowa, napewno bedzie wesolo... W koncu znalazlam imie dla chlopczyka Olivier jak myslicie fajne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
No Oliver nie jest zły, ładne imie :):) ale Ty jesteś Monisia w bardziej zaawansowanej ciaży..;p..Ty 7tydz i 2 dni...a ja 7 tydzien dopiero zaczynam, czyli skończyłam wczoraj 6 tygodni i dzis zaczął się 7..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez tak mysle ,ze Olivierek fajne imie...Kurcze teraz czlowiek tylko mysli o ciazy i niczym innym, nie wyobrazam sobie pierwszych ruchow dziecka no zwariowac mozna he heeee....ojj bedzie sie dzialo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
no ja tak samo przecież, żadnych innych myśli , rano ciaża w południe ciąża, wieczorem ciaża..i tylko o ciaży myslę, i szukam co raz to nowych informacji.>::) ale na mikołajki dostałam od M ksiażkę" ciąża zdrowa i bezpieczna", jest tak każdy tydzień po tygodniu opisany, wszystko jest opisane, ...a ze ja cierpię na bezsennośc, to żebym nie krzyczała i nie płakała, będę czytać..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to okropnie boję się porodu, tego,że nie zniosę okropnego bólu, bariera językowa (no bo przecież będę rodziła w UK), tego żę mama będzie daleko, zero pomocy, zero znajomych - raptem chyba dwie koleżanki ale to przecież nie przyjaciółki... oszaleć można. Nie poznaje siebie i swojego nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też spać nie mogę :/ Pomysłu na imię dla synka nie mam kompletnie żadnego ale córeczkę nazwałabym Kalina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1991-szczęśliwa co to za stronka? ja obecnie oglądam 3 : fajna mama, brzuszek.net i babyonline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak82
czesc dziewczyny!:) od jakiegos czasu czytam sobie Wasz topik i bardzo sie ciesze, ze wymieniacie sie tu swoimi spostrzezeniami, objawami i obawami:) chcialabym dolaczyc sie i ja. Jestem w 7 tyg i 3 dniu ciazy:) niby termin mam na 21 lipca. Na usg bylam w 5 tyg i widzialam pecherzyk , a 14 grudnia mam nadzieje, ze uslysze juz bicie serduszka mojego malenstwa:) Bardzo chcialabym zeby to byla dziewczynka ( chociaz jakby byl chlopiec to tez bede szczesliwa bo z mezem staralismy sie o to malenstwo) mam juz daaaawno wybrane imiona: Natalka i Mateusz:)Sama mam brata blizniaka wiec nie zdziwie sie jak bedzie np parka:)Czuje sie rewelacyjnie. Nic mnie nie mdli, ospala mocno nie jestem jedyne na co moge narzekac to czasami bol piersi. Ogolnie rewelka:)tylko do pracy nie chce mi sie juz chodzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzoana nie martw sie juz tyle :-) wsystko bedzie dobrze :-) a ta barierą jezykową sie nie przejmuj bo bedziez mogla zawsze poprosic o tlumacza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
a u mnie prądu nie było..:O no a co do tej stronki, jest świetna...:) ja już śniadanko zjadłam...jeszcze kwasik i będzie ok..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :* Jak Wasze samopoczucie? Ja nie mogłam nic przełknąć, teraz chyba czuję lekki głód i postanowiłam przygotować sobie kanapkę z jajkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie b.z :) zaraz wypuszczam się na miasto :) i zjeść coś dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwilą nasmarowałam się balsamem i trochę mi lepiej. mam masakrycznie suchą skórę. nie cierpię tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×