Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Gość 1991-szczęśliwa
No i ja jestem w szoku..:)..niko nie słychać nie widac..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj mam dzień lenia. leże, jem i oglądam TV. czekam na kuchenne rewolucje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czekam na kuchenne rewolucje. Wlasnie sobie z mezulkiem zjedlismy rybke , wypilismy kawe i lenistwo pelna para...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie a'propos kawy, można spokojnie pić w ciąży? Ja też dziś sobie leżakuję. Dziś poczułam się troszkę nieswojo bo miałam takie tiki nerwowe powłok brzusznych po lewej stronie (tam gdzie jest maluszek) i pomyślałam przez chwilę, że się poruszyło - wiem że to za wcześnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose jak pije kawe zbozowa, zalewam sobie pol kubeczka wrzatku a potem mleko dodaje cieplutkie... co prawda nie jest az tak dobra jak naturalna kawka,ale coz... musimy byc silne i uwazac na uzywki... Dzisiaj wypilam cole bo juz nie moglam wytrzymac he heee.... Buzioleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :) No ja dziś też nie wytrzymałam i wypiłam słabiutką rozpuszczalną :) Teraz mam zachciankę... Tragedia nie mogę przestać myśleć o pierogach z kapustą i grzybamiiiiii :D Zaraz mąż do sklepu pójdzie po kapustę bo nie wytrzymam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose mialam cos takiego samego jak Ty, bylo to dosc dziwne.. ale tylko raz mi sie to przytrafilo :) ja kawy ogolnie nie pijam, wiec mnie nie ciagnie, a cole chipsy czy inne niedobre rzeczy od czasu do czasu zjem,wypije, ale to nic zlego wazne, aby to nie bylo na porzadku dziennym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciągle mam zachcianki :( Przed wczoraj w nocy o 23:10 zrobiłam pomidorówkę! Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedziałek planuję zrobić kostki ziemniaczane z buraczkami. moja mama taakie pyszne robi że szok.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buraczki hmmm :) jak zaraz zaczniemy wymieniać to chyba będę chciała wszystkoo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki... pozwolę sobie że do was dołączę...:):) Termin mam na 11 lipca... i mam takie pytanko, miałam dziś potworne zawroty głowy, powodujące wymioty, czy też któraś tak miała...?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lubinianka24 :) Witamy w gronie :) Ja ciągle mam zawroty głowy - to normalne, co do wymiotów to też myślę że są normalne, natomiast jedno powodujące drugie dziwnym mi się nie wydaje :) Generalnie jeśli czujesz się czymś zaniepokojona, idź na spokojnie do lekarza i odpocznij sobie teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo nalesniki tez bym z checia zjadla ,ale jak ktos by mi zrobil he he.moj maz nie lubi takich smakolykow ,wiec dla siebie samej ciezko gotowac... ale zarazilam sie maselkiem takim polskim i buleczka ,wiec teraz tym sie zapycham i ciepla herbata... ehh zaraz swieta ,wiec karpik bedzie na nawyzszej polce... Bracieszek pprzylatuje do mnie ,wiec bede miala dla kogo dobroci gotowac i zaczna sie zachcianki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niop, ja też ciągle mam ochotę na coś innego, a M też ciągle łazi do kuchni i coś żre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Eliose... odpoczywać, odpoczywam cały czas, ale ile można leżeć... hihi bardzo dziękuję ci za odpowiedz a na kiedy wy macie terminy i skąd mniej wiecej jesteście... ja Lubin 11 lipca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie mogę się doczekać świąt, tyyyle pyszności, a ja mam teraz taki apetyt, że konia z kopytami bym zjadła.:D moja babcia zawsze robi 12 potraw wiec będzie co jeść..mniam.. witamy nową koleżankę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc kawałek ode mnie... i znowu zawroty... już mnie męczą, bo nawet do toalety ciężko iść... a macie jeszcze dzieci czy to wasze pierwsze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubinianko :) Choć ja z Górnego Śląska, współpracuję z Agentami w Lubinie :) więc "z mapy" trochę znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to pierwszo-drugie. Pierwsze poroniłam 1,5 roku temu. Teraz będzie na pewno lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu czemu od razu że ostatnie? Jeszcze zmienisz zdanie ;) Ja to marzę o dwójce lub trójce dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w pl tylko okresie wakacyjnym... No teraz to mnie szybko nei bedzie. Dokladnie to za rok w grudniu na swieta bo trzeba bedzie dzidzie ochrzcic ,wiec moze uda nam sie spotkac.... No mamy obydwie na 31 licpa wiec co jak co bede moze z tego samego dnia he heee.... To jest Moja Pierwsza Dzidzia...ale mam w domu meza i psa... i oni tez sa jak dzieci buhaha haaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×