Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

te zaparcia to jest masakra..:( jak będę w styczniu to zapytam lekarza czy mogę sobie coś kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dostałaś od mikołaja? :D ja dostałam rajtki (legginsy), tuniczkę i sweter :) a od rodziców szybkowar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
no ja dostałam od teściów tuniczkę z H&M wełnianą, rajstopki do tego łądne...od męża odstałam krem z AA na rozstępy i jakiś dobry kremik nawilżający..;p no a od mojej mamy kasiorka..p;d... a jak wyglądają wasze brzuszki mamusie??? coś się zmienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę mam większy ale jeszcze nie bardzo widać, no chyba że się najem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
no ja jak się najem to już zupełnie mam okrągły brzuszek.... piersi mi prawie o rozmiar urosły...:( echh....jakoś tak wszystko nie tak... źle się czuje...czuję się cały czas taka pełna... chciałabym juz marzec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nioo, też bym chciała już wiosnę...:( dobija mnie ta zima.. czekam na pierwszego kopa, a tu jeszcze tyyyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja od meza pod choinke dostalam krem na rozstepy, dres, pelerynke do obcinania wlosow i kalendarz z moimi zdjeciami na nowy rok. od reszty rodzinki jakies perfumy i inne drobiazgi :) Objadlam sie w swieta ze hoho :) ale apetyt mi dopisuje caly czas(w pracy non stop glodna jestem ), zadnych mdlosci nie ma ani nic tylko jak siedze w pracy to spanie mnie bierze (na szczescie mam taka prace ze moge sie polozyc i odpoczywac caly dzien :P opiekuje sie taka starsza pania) Jutro ide do lekarza, ale niestety babka nie ma w gabinecie usg wiec nie bede miala usg a szkoda;( Mam nadzieje ze sie czegos fajnego jutro dowiem. Dam znac po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane :) Mogę dziś ponarzekać? Tak się źle czuję.. Jeszcze nigdy nie czułam się tak kiepsko. Spałam prawie 10 h, po śniadaniu coś tam porobiłam, zanim był obiad poszłam spać na godzinkę, a po obiedzie spałam 3 h! To normalne? Normalnie w szoku jestem. Ładne prezenty dostałyście :) Ja dostałam od mojego męża 2 świetne rzeczy do tworzenia pod względem manualnym, od taty pióro z parkera i zestaw armatury, od mamy prześliczny zimowy obrusik, firanki i golfik :) Czy któraś z Was będzie miała między 11 a 13 tygodniem ciąży robione badania prenatalne? (Fałd karkowy, narządy, paluszki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eloise to normalne ze chce ci sie spac ja jak w pracy siedze tez nonstop bym spala za to w domu znajduje sobie zajecia i jakos o spaniu nie mysle. Powiem ci co do tych badan to ja niestety nie mam pojecia co i kiedy bede miala planuje zmienic sobie lekarza ale do dobrego czeka sie dosc dlugo u nas w miescie. A ta moja obecna to jakas taka dziwna kobieta nie powiem bardzo mila ale wkurza mnie to ze nawet nie ma Usg u siebie w gabinecie chociaz przyjmuje w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę mieć wizytę 04.01 i będę w 13 tygodniu. ale nawet nie wiem czy będę mieć jakieś badanie pod względem genetycznym, bo lekarz nic mi nie powiedział. Ale jeśli nie to będę robić na własną rękę prywatnie. ja dzisiaj po raz pierwszy zrobiłam sobie drzemkę po południu :) coś mi brzuch dzisiaj dokuczał:/ Eliose, trzeba spać i odpoczywać i zbierać siły puki się da, bo nie wiadomo jakie te nasze dzieciaczki będą :)) no a poza tym jak zacznie kopać i się rozpychać to będzie Nam ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście kochane :) Od razu mi się lepiej zrobiło :) Faktycznie spać trzeba i zbierać siły :) ale ciekawe jakie one będą :D te nasze pociechy. katiaa85 - co to za szpitala że w gabinecie nie ma nawet usg? :s no to taka mała przesada chyba :/ a prywatnie? Masz możliwości? Ja się boję tych badań ale co będzie to będzie i tak będziemy maleństwo kochać, nieważne jakie będzie. Życzę Wam spokojnej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia ale podejrzewam, że nawet jeśli ona nie ma w gabinecie to na pewno jest na terenie szpitala. lekarka, Cie wyśle i zrobi osoba która się tym zajmuje, albo P. Doktor pójdzie z Tobą. zapytaj ją. nie możliwe żeby w całym szpitalu nie było USG. Ja chodzę do ginekolog, która też w gabinecie nie ma, ale USG jest w przychodni. jeśli tak poza tym jesteś z niej zadowolona to naprawdę nie ma sensu zmieniać lekarza, bo dzisiaj znaleźć jakiegoś normalnego to CUD :D Eliose, a dlaczego myślisz, że coś mogłoby być nie tak z tymi badaniami? też tak się właśnie zastanawiam jaki ten groszek będzie?? czy będzie grzeczny, czy będzie ciągle płakać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No tak zawsze jest obawa przed tym, że coś będzie nie tak. Skoro żadna z Was nie ma takiego badania robionego, a ja tak, to może podczas ostatniego usg, lekarz coś zobaczył? Nie ma się co nakręcać i jakaś tam cząstka mnie mi podpowiada że będzie good ! :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie lekarz tez pytał ile mam lat i czy w rodzinie były jakieś choroby genetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja juz po wizycie lekarka zbadala mnie ginekologicznie,zwazyla ( przytylam 1kg) i zmierzyla cisnienie i powiedziala ze wszystko jest dobrze oraz obejrzala moje wyniki krwi i moczu i wszyskto ok :) A co do tego USG to jest na terenie szpitala mialam jedno robione 3 tyg temu i bylo ok. W sumie jestem spokojna :) Ciesze sie ze nie mam zadnych objawow :) i ze przez swieta nie przytylam czego sie obawialam przez to moje obżarstwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dassa5
Ja po świętach czuję się przejedzona a uważałam bardzo...niestety "powaliła" mnie kapusta wigilijna i do tego fasola ( u mnie w domu to tradycja) myślałam, że bok mi wyrwie...ale dziś już dużo lepiej. Wszystko by było w porządku, gdyby nie mąż - denerwuje mnie na każdym kroku. Cały czas gada, że marudzę, narzekam i jestem nieznośna, a tak naprawdę wydaje mi się, ze jestem wyjątkowo potulna.Mam wrażenie, że wcale go ta ciąża nie cieszy....już nie wiem jak mam się zachowywać, wolę schodzić mu z drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak82
Czesc dziewczyny, ja swoja wage jestem przerazona:( nie wiem od czego to zalezy ale ja juz od poczatku ciazy przytylam 5 kg:( i wcale nie jem jakos wiecej, wrecz nawet przeciwnie, szybko sie najadam i kolacji w ogole nie jadam. ja nie wiem co to bedzie dalej. 4 stycznia ide do gina zobaczymy po swietach ile wyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
Dassa5 , Ty niczym się nei przejmuj..ja calutki dzień marudzę i narzekam , i nic w sumie nie robie bo leże w łóżku, nic mi się zupełnie nie chce, chyba ze wiem, że jest konieczność zrobienia czegoś..;/ Mój M również narzeka ,że ja ciagle narzekam...ale przyjał obowiazki i pogodził się z tym..ma nadzieję ze później będzie lepiej...;p mak82- ja tez przytyłam z 2 kilo od początku...w biodrówki sie juz nie mieszcze...tyle że na samym początku ja miałam apetyt...a teraz w odwrotna stronę, oprócz owocu, mentosów i hollsów, prawie nic nie jem... na wszystko mam obrzydzenie.... Cera coś mi się popsuła lekko... mam nadzieję ze jak skończę 3miesiąc to będzie troche lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1991-szczęśliwa podobno jak kobieta w ciazy ma problemy z cera to na dziewczynke mnie mowia ze lepiej wygladam i ze na chlopaka :) Ja czuje ze bedzie chlopak. Ciekawe ile z tych opowiadan jest prawdy :) Ja wzielam sie za ukladanie ciuchów w szafie w końcu jakis porzadek musze w tych moich szmatkach zrobic :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiaa oby coś było w tych opowiadaniach :D ja mam pełno pryszczy, tragedia...i liczę na dziewczynkę:) Mak82ja do tej pory przytyłam 4kg, ale nie mam żadnych mdłości, wymiotów. Apetyt masakryczny...ale mieszczę się jeszcze we wszystkie ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety ciągle chudnę :( jak byłam w szpitalu ważyłam 65 kg na 171 cm wzrostu. Po 2 dniu świąt ważyłam się i w ciuchach ważyłam 64 kg. Idę gotować pomidorówkę ;) znów mnie naszła ochota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe, ja właśnie robię parówki. jutro zrobię jakąś zupkę :D Eliose później nadrobisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laski! :) ost. tak narzekałam na te święta, ze bedą beznadziejne i ze najgorsze i takie tam, ale bylo nawet, nawet nerwy mi w wigilie puscily i caly dzien mialam dobry humor :-) ja tez schudlam wazylam 53 kg, a teraz waze jakies 51.. ale sie nie martwie tym zbytnio bo wiem, ze sie nie obejrze a bede miala ich w nadmiarze :-)) a po ciazy i tak wszytsko ladnie zrzucimy takze nie ma sie czym przejmowac :-) a co do mojego samopoczucia to jest troszke lepiej, bo wczesniej calymi dniami zle sie czulam, a teraz chwilami, czasi trwa to pare godzinek, ale i tak jest lepiej niz na poczatku :-) a jak tam dziewczyny jest u was z brzuszkami? rosna? bo mi troszke sie zaokraglil :-)) buziaki dla was :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
Cześć Dizewczyny... Też słyszałam, ze jak problemy z cerą to dziewczynka....ale zobaczymy później co bedzie z tą cerą....;p a ja zaczełam wyciągać mojego M na spacerki po 20tej.... i w pierwszy dzień było ok, w drugi już większy dystans...i wczoraj przecholowaliśmy....już wcześniej troche gardło mnie zaczęło boleć ale nic nie mówiłam bo M ciągle powtarzał ,żeby odpuścić spacer w taki mróz, bo sie przeziębie... i gorączki nie mam, lekki katar...ale przeokropnie boli mnie gardło... muszę jakies domowe leczenie rozpocząć, mam nadzieję że to nie angina;/ aco do brzuszków, zaokrąglają się, z dnia na dzień co raz to bardziej....tzn, ja robię sobie co tydzień zdjęcia brzuszka...i przede wszystkim podnosi się podbrzusze....i nawet jakieś żyłki mi wyskoczyły w tym podbrzuszu, niezbyt widoczne ale sa...;p Miłego dnia mamusie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
a, i jeszcze: „długość ciąży od miesiączki 65 dni 9 tygodni i 2 dni 2 miesięcy, 1 tygodni i 2 dni 1 trymestr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamuśki :) ja chyba pójdę do kosmetyczki, bo już nie wyrabiam...:( zaraz idę do fryzjera, zrobić coś z włosami, a później dopiero po porodzie. :) aż się boję, bo nigdy nie wychodzę zadowolona... później może wpadnie do mnie kumpela z synkiem, ehh jaki on słodziachny :) jak się uśmiecha to się rozpływam :) zakupy, i barszczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryzura to nie jest to czym marzyłam, ale trudno....jeszcze nie trafiłam na fryzjera który obciął by mnie tak jak chce...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
Xanula, ja jestem domową fryzjerką..i możes ponarzekać, wpadaj i pobawimy się w fryzjera...;p a ja lece na pierwszą miłośc..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×