Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80Tusia

LIPIEC 2011

Polecane posty

Ja tylko widziałam, że zmierzył Groszka i główkę. Nic poza tym nie wiem... Z jednej strony to chyba dobrze że nic nie powiedział mi złego, ale też nie powiedział, że wszystko jest O.K :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Witam też nowe koleżanki :) Przede wszystkim Asiu - wytrwałości życzę i trzymam mocno kciuki żeby wszystko było ok! Ja badanie na przezierność mam w poniedziałek ale obawiam się czy to nie za wcześnie bo będę na samym początku 11 tygodnia. U mnie nic ciekawego, mam humorki straszne i wieczorami się źle czuję. Nie mam wymiotów i skończyły mi się mdłości. Też wolałabym je mieć, wtedy byłabym bardziej pewna co do tego że z dzidzią jest bardziej ok :D Pojawiły mi się już rozstępy na piersiach i muszę szybko coś na to zaradzić.. Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliose a smarujesz sie jakimis kremami juz na rozstępy? Ja dostalam pod choinke od meza i smaruje brzuch, piersi i boki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monada2003
Hej dziewczyny na dzień dzisiejszy mdłości męczą mnie po południu, ale już nie codziennie. no i dzięki Bogu ominęły mnie dotąd wymioty. mam za to kłopoty ze snem i... coraz większym apetytem. a propos kremów na rozstępy - dotąd nie praktykowałam, ale jak myślicie - chyba czas zacząć. trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia - nie smarowałam przeciw rozstępom i zamówiłam już sprawdzony - na istniejące rozstępy z Pharmacerisu Foliacti. W poprzedniej ciąży go stosowałam bo też szybko mi się zrobiły i mi pomogło. Co do kremów przeciw rozstępom to myślę, że dobrze stosować trochę wcześniej a nie jak nabiera się kształtów. Skóra musi być wcześniej dobrze uelastyczniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:)Jestem prze szczęsliwa USG wyszło super:) NT-PRZEZIERNOŚĆ KARKOWA 1,5MM BPD-WYMIAR DWUCIEMIENIOWY GŁÓWKI 21,7MM FHR-BICIE SERCA PRAWIDŁOWE Jak powiedziała moja gin wszytko w porządku:) Dzidzia ma już 62,1mm .Według ostatniej miesiączki 12,3,a według USG 13.0 tydzień:) Krwiaczek nadal jest ale jest malutki. Wiecie tylko coś z łóżyskiem w zapisie mam tak; łożysko u ściany tylniej dochodzi do wewnątrz(coś w tym stylu)hmm moja gin powiedziała ze bedziemy to kontrolowac...Co to moze byc???Wizte mam kolejną(dopiero)za 4 tygodnie... To juz chyba wszystko...Ppzdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki, ja dzis mam kiepski dzien. Mdlosci i mam lenia strasznego. W piatek ide do lekarza juz nie moge sie doczekac jak zobacze mojego dzidziusia :) Planuje tez w piatek zakupic juz sobie cos do smarowania na brzuch i piersi. Moze macie juz cos sprawdzonego ? Pozdrawiam milego wieczoru Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super Asia:) chyba domyślam się o co chodzi z tym łożyskiem, ale pewności nie mam... będzie dobrze. odpoczywaj dużo i się nie martw. Eliose dobrze wiedzieć, że masz już coś sprawdzonego:) też właśnie planuję sobie już kupić coś do smarowania, bo brzuszek mi się już zaokrągla :) coś ostatnio spać nie mogę, przewracam, się całą noc :/ serce mi się kołacze, nie przyjemne uczucie. Pytałam lekarza dlaczego, to oczywiście się nie dowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie spie, potem nadrabiam w dzien, pojawila sie dusznosc, wywalilo mi brzuch, teraz juz widac, ze to ciaza co do kremu ja uzywam Babysmile Mama, niedrogi i bardzo dobry, efekt czuje sie do nastepnej kapieli tj z 10 godzin nie robie prenatalnego, poczekam na 4D, wtedy bedzie widac i malucha, plec i jego organy wewn O jakim wozku myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XanulaX tez tak mam rano :) Musze isc wlosy umyc bo mi sie teraz strasznie przetluszczaja ;/ ale mam lenia dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
HEj !! Ja lenia mam każdego dnia....;p Wczoraj kupiliśmy z M szafę do mieszkanka,..:) tak mi się podoba....dopiero 14go nam ją przywiozą... dzis już M przestawia ustawia wszystko, co i jak będzie.. pozdrawiam was Mamusie i dobrego dnia wam życze!! A jak tam brzuszki? rosną?? mi się zaokrągla podbrzusze a wraqz z nim już i brzuszek coraz bardziej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Diewczyny ... Dawno mnie nie bylo,ale jak wczesniej pisalam rodzinka do mnie przyjechala... Caly tydzien na wielkich obrotach , ze sama nie wiem jak to wytrzymalam.... Codziennie Stockholm, muzea i latanie gdzie sie da.... Dobrze ,ze pogoda przynajmniej nam dopisala i nie bylo tak zle... Rodzinka wyjechala i teraz ogarniam cale mieszaknie bo oczywiscie nic sie w domku nie zrobilo, tak wiec dzisiaj wszystko nadrabiam. Wczoraj padlam jak kafka i spalam po pracy 5 godzin, doslwonie dnia mi braklo he heee. Dzisiaj swieto a moj maz pojechal sobie do pracy na stolarnie bo wczoraj sobie zrobil jeszcze wolne... Tak wiec muza leci a ja latam tu i tam... Wczoraj mialam miec wizyte,ale zadzwonila moja polozna i mnie przerzucila na wtorek tak wiec czekam z niecerpliwoscia czy wszystko ok. Czuje sie az za dobrze, nie mam zadnych objawow wiec dziwie sie sama sobie... No moze po za tym, ze drzemka popoludniowa musi byc... W niedziele zaczynam 12 tydz. wiec jak wszystko dobrze pojdzie to jakies tam mdlosci ciazowe itpp.. mnie wogole nie dotycza i moge powiedziec ze to cud he heeee.... Jak narazie nic nie przytylam, wiec i po brzuszku tez nic nie widac.... Jednym slowem wszystko Gra... Pozdrawiam Was.. i Witam Nowe Kolezanki.... Teraz bede czesciej... Buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Bardzo się cieszę Asiu że wszystko okazało się ok! To na prawdę wspaniała wiadomość! Macie lenia? To dobrze - odpoczywajcie dużo bo później już tak łatwo nie będzie ;) Co do brzuszka mój nie rośnie za bardzo, lekko się nadął ale nie nazwałabym tego tym że urósł :P Jak ja się boję tych badań w poniedziałek ... Siedzę jak na szpilkach i dziś poczułam coś dziwnego w brzuszku, jakby ktoś tam od środka pukał :D Wiem że to za wcześnie to pewnie jelita ale wyobraźnia pracowała na 200 % :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! ale duzo nowych przybylo, fajnie :-)) dzis bylam u poloznej i zrobila ogolny wywiad ze mna na temat chorob w mojej rodzinie i takie tam. Pobrala mi do piecu probek krew ktora wykryje czy nie mam cukrzycy , wirusow zapalenia watroby typu B i C, hif syfilisa i takich tam innych :-) ciesze sie bo w koncu zaczelo sie cos dziac. Myslalam, ze dzis bede miec zrobione pierwsze USG ale jednak nie mialam za 2-3 tyg bede miec :-) I CO NAJWAZNIEJSZE SLYSZALAM DZIS PORAZ PIERWSZY BICIE SERDUSZKA MOJEGO ANIOLKA :))))) COS NIESAMOWITEGO :-) JESTEM TAKA SZCZESLIWA :) ach :-) teraz boli mnie glowa (chyba z wrazen jakie dzis mialam ) i reka od pobierania krwi i ogolnie taka zmeczona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj jak fajnie babababum :) ja jeszcze nie słyszałam:) cześć 🖐️ Monia :) fajnie że u Cibie też wszystko OK Eliose będzie dobrze trzymamy kciukasy:) u mnie już coraz bardziej widać brzuś, a jak się najem to już w ogóle. M klepie mnie po brzuchu i mówi: "grubciu, smaruj krocze żeby się nie rozdarło :D"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak82
czesc dziewczyny! ja we wtirek bylam u lekarza i widzialam moje malenstwo w calej okazalosci:))) taka jestem szczesliwa, ze szkoda gadac:) machalo juz raczkami i nozkami- cos wspanialego:) wszystko jak narazie jest ok. zaczynam w niedziele 13 tydzien i naprawde musze przyznac, ze jak narazie czuje sie rewelacyjnie. w ogole nie mialam zadnych mdlosci, ani innych negatywnych objawow. kolezanki w pracy tylko mi mowia, ze widac, ze jestem w ciazy. brzuszek Wam powiem, ze jest juz dosc duzy jak na prawie poczatek 4m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991-szczęśliwa
To fajnie słyszeć , że nie tylko u mnie ten brzusio widać....szczególnie jak się najem..to juz w ogóle...heh... ja mam w srodę dopiero wizytę...nie mogę się doczekać, za kazdym razem będę się chyba obawiac tego, czy wszystko nadal jest ok.... eghm..:) ja dziś na kolacje zjadłam pizze, M stwierdził , że jak obiadów jeśc nie chce, to pizze mi zamówi...no i zjadłam..;pxd więc po takiej pizzy mam już brzuch taki, że hoho..;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Czy mogę się jeszcze do Was przyłączyć? Termin porodu mam na 8 lipiec:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie coś na temat Becikowego? na jakich zasadach się je dostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Mogę się jeszcze do Was dołączyć, mam termin porodu mam na 8 lipca:) mój brzusio też jest już widoczny, wydaje mi się nawet że jest duży jak na 14 tydz. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) w którym jesteś tygodniu? :) Laski wczoraj gadałam z koleżanka i napisałam mi że już w 15 t.c czuła takie jakby motylki w brzuchu, a w 17t.c pierwsze kopnięcie :) więc laseczki jesteśmy coraz bliżej tego cudnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny chciałabym sie do Was przyłaczyć. Początkowo myślałam że będę mieć termin na sierpień ale po ostatniej wizycie okazało się że to jednak 22 lipiec :) na razie czekam na pierwsze usg które będzie dopiero pod koniec stycznia. jestem w 12 tyg ciąży i zaczyna wszystko być widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×