Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Lorealka - zaglądaj czasem do nas! trzymamy kciuki! rottana - jak tam?? kiki - faktycznie masz dlugie te cykle :( to trzymam kciuki, zeby sie udało szybciutko! a ja właśnie troszkę popracowałam fizycznie (ale lekko) i zaczął mnie boleć brzuch i krzyż jak na okres :( a okres dopiero 2 grudnia powinien przyjść :( :( :( straciłam już nadzieję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja wolę nie trać tak szybko nadzieji, ja też mam termin okresu na 02.12 ..to jeszcze za szybko żeby czuć czy będzie czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja dziś od samego rana chodzę jak staruszka, bardzo bolą mnie plecy z tyłu, może korzonki albo mnie przewiało gdzieś... Nawet porządnie wyprostować sie nie moge :( U mnie 17 dc ale nie wiem czy owulacja była czy nie, więc nadal "działamy" :) Zakupiłam sobie testy owulacyjne na allegro za 1 zł., zacznę stosować od nastepnego cyklu, może wtedy się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja_wolę - nie przejmuj sie, to jescze za wcześnie na @, który mniejmy nadzieje nie przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki! ja się staram już nie nakręcać, bo strasznie później boli rozczarowanie :( poza tym chyba już sobie wkręcam, że sutki mnie bolą i są takie... hmmm ciepłe bardzo! a zawsze zimne były :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko się nie nakręcać, kiedy się czegoś bardzo chce, wiem to z własnego doświadczenia:( Dziewczyny głowa do góry, marzenia się spełniają, a na dodatek niedługo święta i większa szansa na prezent świąteczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
aja_wolę ja jak sie przebiegne też mnie łapie taki ból podobny jak dzień przed okresem, ostatnio tak mialam i dostałam ;( więc się nie łudzę, na dodatek przeziębilam sie :( mam nadzieje ze mi sie @ przez to nie opozni bo zwriuje jak bede miala czekac pare dni dluzej :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Felicja mnie też plecy strasznie bolą... ale jakoś tak dziwnie jakby skóra, zaczęłam sobie wkręcać że to półpasiec ..i teraz jeśli tak i jeśli w tym miesiącu się udało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
kasia444 widze ze ty tez masz termin @ na 2-go to jest nasz trzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi do @ zostały 3 dni także mam stresa na maxa.... niby sie nie denerwuje, staram nie myslec ale co chwile sie lapie na tym ze sie wylaczam i myslami jestem przy tym czy sie udalo czy nie, w nocy tez spac nie moglam... dobrze ze kolezanka z pracy na urlopie druga na l4 to mam nadgodziny i chociaz w pracy nie mam czasu na myslenie o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeszcze jakies 3 dni oczekiwania:) a temperaturka nadal podwyzszona do 37,1):) cekawe moze to wreszcie juz? jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - trzymam mocno kciuki, żeby wredna małpa nie przyszła ale mi zawsze tempka spada dzień przed @ albo w jego dniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja_wole......a ja wolę zeby tak ie było tym razem:):))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plecy mnie troche mniej bolą, bo się wygrzałam pod kołdrą...więc to chyba nie półpasiec..bolą mnie od wczoraj i jest teraz trochę lepiej..więc może mnie przewiało? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia444- mnie plecy nadal bolą, w okolicach krzyża, chyba mnie porzadnie przewialo, bo nawet po goracej kąpieli niewiele pomoglo:( Ja do @ mam jeszcze ok. 2 tygodni, więc może te bóle, to efekt owulacji, tyle że z drugiej strony;P ehh.... MOniaG, kasiula201 - trzymam mocno kciuki, żeby @ nie przyszedł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Felicja moj M twierdzi że przestraszyłam się półpaśca i teraz sobie wmawiam że mi przechodzi...mam nadzieję że on nie ma racji, ale jak mi do jutra nie przejdzie albo znacząco się nie poprawi to chyba wybiorę się do lekarza. a ciebie też boli skóra i masz ją wrażliwszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, mnie skóra nie boli ani nie szczypie, tylko mam problem żeby się wyprostować, a jak już stoję to ciężko mi jest schylić się lub zgiąć. Bolą mnie na dole plecy, ale pęcherza nie przeziębiłam. Mam nadzieję, że do jutra przejdzie. Pogoda dziś też beznadziejna zimno i wietrznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hej dziewczyny:) ja dalej nie dostałam @:D dzisiaj jest już 3 dzień :P ale się nie nakręcam, tłumacze sobie że to przez stres, zimno. Nie chce się rozczarować...:) ale mi sie do pracy nie chce iść:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - kiedy testujesz? :D jak tempka?? dziewczynki a Wy sie wygrzewajcie i dbajcie o siebie milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Wy sie staracie a ja wpadlam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
temperatury nie mierze, a test może za kilka dni jak @ nie przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzis znowu wysoka temperaturka i jakos tak dziwnie sie czulam rano a piersi troszke jakby obolale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w takim razie ja 3mam kciuki zeby @ nie przyszla :) jeszcze kilka dni i bedzie wiadomo :) Ja czekam az mi sie @ skonczy :) i zaczynami staranka - ale nie tak jak ostatnio na luzie ;) tylko codziennie dajemy czadu ;) a co ;) pozdrawiam wszystkie staraczki : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
przyszedł @:(:(:( dzisiaj rano:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottana - strasznie mi przykro :( :( :( trzeba szybko wziąć się w garść i niedługo zacząć nowe staranka! chociaż wiem, że ten pierwszy dzień @ zawsze najgorszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem tu nowa:) Ja staram się z mężem od 5 miesięcy, juz fiksuje!! Pod koniec tyg mam dostać @!! Czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×