Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

bo wiesz... z tempka to jest tak. - jest skok od owulacji i fala wyższych temperatur. jak się utrzymują powyżej 2 tyg. (czyli wtedy kiedy powinna przyjść @) to bardzo dobry znak :) tylko to trzeba mierzyć regularnie i codziennie... a! i jest jedna dobra wiadomość - gdzieś czytałam, że jeśli cykl był owulacyjny to tempka się podniesie, a jeśli bezowulacyjny to się nie zmieni - czyli wiesz, że na pewno była :D a to b. dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
zrob w niedziele :) aja wole czemu czekasz do 2 z tego co przeczytalam chyb wczesniej mozesz robic test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara - bo wg mnie @ powinna przyjść ok. 1-2 tzn. tak - jeśli liczyć cykl normalnie to ok. 30, ale jeśli liczyć wg testów owulacyjnych (kiedy była owulka) to właśnie 1-2, bo się troszkę przesunęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dopisuję się tabelki Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............10.11.................27-28.....................3. .................8.12 aja_wolę..............30.10................30-31......................2. ..................? dzastolinatoja.......04.08................37-ponad.................100 ..................? Lorealka..............22.10................26-30.......................2 ................22-30.11 Fabiankowa...........6.11..................24..........................2 .................? szczęśliwa.............6.11.................28-29.......................1 ............... róż-owa................8.10..................30-33.......................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28.........................25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......................7 ............ MOnikaD.............06.10 i 26.10........29-34................2-(3miesiac po zabiegu)....co drugi dzień rottana.................24.11..............24-25........................2 ..................? kasiula201..............29.10.............28-29.........................2 .................25.11 sara!.....................02.11.............28-30 0.......................3 ..................nie testuje Felicja^..................6.11..............29-335......................... .................ok. 12.12 kasia444.................4.11..............28-30.........................3 .....................02.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] kasia444 hej dopisuję się tabelki Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............10.11.................27-28........ .............3. .................8.12 aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......04.08................37-ponad....... ..........100 ..................? Lorealka..............22.10................26-30......... ..............2 ................22-30.11 Fabiankowa...........6.11..................24............ ..............2 .................? szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 ............... róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 ............ MOnikaD.............06.10 i 26.10........29-34................2-(3miesiac po zabiegu)....co drugi dzień rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............29.10.............28-29.......... ...............2 .................25.11 sara!.....................02.11.............28-30 0.......................3 ..........nie testuje Felicja^..................6.11..............29-335..................... .................ok. 12.12 kasia444.................4.11..............28-30.........................3 ...................02.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałam uporządkować tabelkę..ale nie do końca i wyszło :( przepraszam... na razie też nie czuje żadnych objawów..ani okresowych ani ciążowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
to tak jak i umnie :) aczkolwiek ja juz nie mam nadziei bo brzuch coraz bardziej robi sie nie znosny i napuchniety, trzymam za was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak liczylam ze nie przyjdsie bo temperature mialam rano podwyzszona jak przez ostatnie 5 dni a tu d... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pozostaje mi nic jak zmienic tabelke :( Nick..................Ostatnia @...........Długość cyklu.......Cykl starań.....Testowanie Ignacja...............10.11.................27-28........ .............3. .................8.12 aja_wolę..............30.10................30-31........ ..............2. ..................? dzastolinatoja.......04.08................37-ponad....... ..........100 ..................? Lorealka..............22.10................26-30......... ..............2 ................22-30.11 Fabiankowa...........6.11..................24............ ..............2 .................? szczęśliwa.............6.11.................28-29...... .................1 ............... róż-owa................8.10..................30-33..... ..................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.........10.11................28............. ............25 .............nie testuje. Sylwanka89............27.10................29-32......... .............7 ............ MOnikaD.............06.10 i 26.10........29-34................2-(3miesiac po zabiegu)....co drugi dzień rottana.................24.11..............24-25......... ...............2 ..................? kasiula201..............26.11.............28-29.......... ...............3 .................nie testuję sara!.....................02.11.............28-30 0.......................3 ..........nie testuje Felicja^..................6.11..............29-335....... .............. .................ok. 12.12 kasia444.................4.11..............28-30......... ................3 ...................02.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) nie odzywałam się kilka dni, bo mam strasznie dużo roboty. Z mężem tylko kursujemy bank-deweloper, bo kredyt załatwiamy :) A tak poza tym stosuje Luteine na wywołanie okresu i jem Castagnus, bo którym strasznie jest mi źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula...bardzo mi przykro ale nie dołuj się:) ja tez mam podwyzszona temp. teoretycznie dzis miała przyjsc @ ale jk na razie jej nie ma. czuje sie jakos tak niemrawo...:):):) Dzastolinatoja...wiemco to załatwianie kredytu:) na szczescie dostalismy go w ciagu niecałych dwoch tygodni:) a domek juz stoi w stanie surowym zamkniętym:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula - przykro mi :( może się skończy szybciej niż się zaczęła też wiem co to kredyt - siedzę w tym codziennie :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki! u mnie dziś kolejny dzień cyklu... i co dziwne - spadła mi temp. :( a do @ jeszcze pare dni... nic już nie rozumiem :( :( piersi już bolą jak diabli, brzuch od czasu do czasu... ech... co u Was??? ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula przykro mi...a powiedz temperatura spadła? u mnie nadal nic..chociaż objawy chyba bardziej na okres...jak byłam w ciązy to od początku czułam się inaczej a tu nie mam takiego odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o temperature to dalej mi sie utrzymuje i dzis mialam 37,2 takze tez nic nie rozumiem z tego bo nie jestem orzeziebiona i nic mi nie jest wiec troche dziwna ta temp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) u mnie kolejny zien sądu i nadal nic:) tzn. tempka sie utrzymuje, jak na razie @ nie przyszedł:0 i mam jakies dziwne kłucie jakby w jajnikach:):):) a co u Was?? u mnie pada pada sniezek:)))) i jest wszedzie biało:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja wole.... testuje jutro bądz we wtorek:))) o ile @ nie przyjdzie:) brzuszek mnie nie boli, tylko tak jak pisałam wczesniej, czuje niekiedy lekkie kłucie w jajnikach:) a poza tym mam taaaaaaakieeeee humory ze szok:))) a tempka cały czas 37-37,2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez od porzedniej owulacji mam podwyzszona tempke 37,1 a juz milam ostanio okres 10 listopada i od tamtej pory tem nie spadla a w dniu okresu zawsze spada a misie caly czas utrzymuje i okres mialam nieco dziwny jak terz 8 grudnia bedzie tak samo to zrobie test tez nie jestem chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze to wróży :) :) :D oby wstrętna małpa nie przyszła ! a mi dziś spadła tempka, chociaż do @ jeszcze parę dni :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ mam niestety taki jak zawsze... takze nic juz nie wiem z objawow i sygnalow ciala.... jak skoncze @ to pojde do lekarza moze on mi cos poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja wole......tempka spadła bo zimno na dworze:):):):):):):):):):) a duzo spadła????/ moze to jeszcze nic nie znaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia - hehe - też tak myślę... spadła o 0.2 :/ zobaczymy jak sytuacja się rozwinie - będę dawać znać :D a piersi to mnie taaaak bolą :( ściskam ps. jesteś już zaopatrzona w teściora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tem zawsze spada w dniu spodzewanej @ albo dzien przed w moim przypadku ona sie nawet utrzymuje po rzkomy okresie i nic bynajmniej z tego nie rozumiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tydzien temu byłam zaopatrzona w 4 testy ale teraz troche odpuscilambo boje sie rozczarowania. Gdybym iała test w domu to juz bym go zrobiła:)))))))))))0 jestem strasznie necierpliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy lakier - wiem,że spada w dniu@, ale u mnie do @ jeszcze co najmniej 5 dni! i liczę to od dnia owulacji.... dlatego nic nie rozumiem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×