Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Gość rottana
witaj klaro:) mi się także tak wydaje;] koleżanka dzisiaj namawiała mnie żebym zrobiła test bo zauważyła że często biegam siusiu bo ona też tak miała ale ja jak na razie jestem nie ugięta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też często latam do łazienki ale zrobiłam test i na razie nic. A tak liczyłam na 2 kreski. W niedziele mam spodziewany @ więc jeszcze zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki :) dziś test owu. pokazał dodatni wynik i od dziś do pojutrza na pewno zamierzamy się poprzytulać. zobaczymy co wyjdzie Monia ... strasznie mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula....jestem ogolnie 4 iesiące po zabiegu;( aktualnie jestesmy w drugim cyklu staran. Co do regularności cyki....nie ptrafie okreslic co ile mam, ponewaz przez barzo dlugi okres stosowalam tabletki antykoncepcyjne.......ale wychodzi na to ze mam nieregularne poniewaz w pazdzieriku miala dwa okresy( jeden normalny a drugi wywolany luteiną) test z krwi zrobilam 16 dni od daty zakonczenia ostatniej miesiaczki. skusilam sie na niego poniewaz nie wiem kiedy dostane kolejny okres, a czuje nudnsci i niekiedy mam ogromne zawroty w głowie:) test okazal 0,00 ale mila pani laborantka stwierdzila ze byc moze to za wczesnie na robienie testu:):) mam poczekac do 26.11 i wtedy powtorzyc:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe kolezanki ;) MONIA, głowa do góry zobaczymy co wydzie później ;D A u mnie... szok ;) Dziś maż kupił test... i powiedzial zebym zrobiła... no i zrobiam.. i ku memu zaskoczeniu... Pokazały sie DWIE KRESKI :) Dziwnie co? w sumie... 6 dostałam @, do 9... krótko w tym miesiacu no i zaczeliśmy działania. Niby początki cyklu ale no wiecie nadzieja. No i dziś mamy 16 i dwie kreski... czyli skoro test moze wykazać 6 dniowa ciąże... wychodzi na to.. że do ewentualnego zapłodneinia doszło dzień po stosunku.. hm.. poczekam do dnia spodziewanej @ i powtorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
Fabiankowa----> gratuluje!!! kolejnej pani się udało i oby tak dalej szło;] ja będę wiedziała 21 o ile wcześniej nie zrobie testu. gratuluje jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekamy trochę i się wszystko okaże czy test się nie pomylił... ale naprawdę robiłam ten test i w sumie nie spodziewałam się... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekamy trochę i się wszystko okaże czy test się nie pomylił... ale naprawdę robiłam ten test i w sumie nie spodziewałam się... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałabym... przyszedł już do mnie mikroskop owulacyjny. Powiem Wam, że rewelka :) Prosty w obsłudze, łatwo odczytać wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----->Fabianowa gratuluję:) Pewnie, że dwie to dwie. W tą stronę raczej się nie myli:) No u mnie też do końca tyg. się wszystko okaże :) I widzę, że nie tylko u mnie, więc zapowiada się niecierpliwy tydzień:) Mam nadzieję, że to będą dobre wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzastolinko, a co Ty tak wcześnie na necie siedzisz o 4? :D O 4 to sie na drugi bok przewracałam i spałam do 8 ;D W sumie co do testu to nie odczuwam żadnych z objawów ciąży które miałam z Fabianem... wiecie.. .bolące piersi, rwące sutki i napięcie brzucha. Ale pewnie to dlatego że to wcześnie. Wiec z radościami poczekam do grudnia ;) Pozniey poczekam aż do wizyty lekarza i zacznę się cieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiankowa gratuluje!!!!!!! jak nie chcesz tych dwoch kresek to chętnie je zaadoptuje:):):) ale super!!!!kurcze, jak czlowiek cieszy sie z czyjegos szczescia to tak inaczej-lepiej patrzy na swiat:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Chętnie się do Was przyłączę. Widzę, że mamy podobny cel, jeśli chodzi o posiadanie bobasa:) Staramy się z mężem od kilku miesięcy (dokładnie od lipca) i jak na razie bez efektów niestety:( Byłam u lekarza na początku listopada i z tego co mówił jest ok. Zrobiłam też cytologie i badania krwi na różne infekcje np. toxo, różyczka, CMV, hormony i prolaktyne, czekam na wyniki. Jeśli chodzi o moje przygotowania to łykam jeszcze kwas foliowy a mąż bierze salfazin tak profilaktycznie;) Zastanawiam się nad kupnem wiesiołka i testów owulacyjnych, ale to może juz od następnego cyklu w grudniu. Teraz jestem w 12dc, cykle mam różne: 29-33 dniowe, także staramy się cały czas, żeby nie przeoczyć odpowiedniego momentu:) Muszę troszkę nadgonić i przeczytać od początku temat, żebym wiedziała kto jest kto:) Gratuluję wszystkim dziewczynom, które niedawno dowiedziały się, że są w ciąży! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiankowa - gratulacje i trzymam mocno kciuki :) kiedy masz termin@ ??? ja wczoraj miałam dodatni test owulacyjny, a dziś ta druga kreska też jest ciemna, ale już nie tak jak wczoraj. więc chyba owulacja powinna być dzisiaj, nie??? wczoraj się przytulaliśmy i dziś też się poprzytulamy - trzymajcie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja_wolę - trzymam kciuki! Na testach sie kompletnie nie znam bo jeszcze ani razu ich nie stosowałam, ale jak w Twoim przypadku sie powiedzie, to od nastepnego cyklu też sie za nie zabiore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabianowa gratuluję! Ja też już bym chciała zobaczyć 2 kreski ale widocznie nie jest mi to jeszcze pisane. Tak bardzo chciałabym mężowi pod choinkę zamiar jakiegoś głupiego prezentu zrobić niespodziankę w postaci takich malutkich bucików pod choinką haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOniaG wielkie dzięki za wyczerpującą odp :) Fabiankowa gratuluję!!!!! pozazdroscilam Ci i chyba nie wytrzymam z robieniem testu do dnia @ i pewnie zrobię wcześniej :D ale wiem ze w zeszlym miesiacu to sie zle konczhlo bo kazdy negatywny tlumaczylam soebie nie brakiem ciazy tylko ze jest za wczesnie i tak codziennie.... po kilku porankach to byl koszmar bo cala noc nie spalam cvzekajac na test.... obym wytrzymala teraz jak najdluzej :) witam nowe kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula....bardzo prosze:) wiem jak jak to jest z tymi testami:):0 zapewne widzialas w tebelce ze to momentu badania krwirobilam co dwa dni:) teraz troche przystopowalam:) kolejny zrobie po 26.11 o ile wczesniej @nie przyjdzie:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
rany dziewczyny szukalam tego postu przed pol dnia i opiero teraz mi sie udalo :) fabiankowa- gratulacje ! A moze ta ciaza to z poprzedniego cyklu? Myslalas o tym? Jaki ten okres byl a moze to bylo krwawienie? Proponuje isc na bete wynik pokaze ktory to tydz a ja jestem w trakcie owulacji- przypuszczam bo cykle mam 29. Czy jest tu ktos kto od owulacji odczuwa bole podbrzusza do samego okresu? ja tak mam, cos okropnego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiankowa---> ja tak zawsze mam, gdy mąż pracuje na nocna zmianę... nie mogę spać :) wtedy siedzę przy kompie, czytam zaległe ksiazki , oglądam wózki na Allegro(?) albo gotuję i sprzątam :) Siostra się ze mnie śmieje, ze gdy będę mieć dziecko to nocne wstawanie nie będzie dla mnie problemem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to które testy są najbardziej wiarygodne? Czy te np.najtańsze paskowe mogą być mniej skuteczne niż płytkowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara1984------>według mnie te testy to jeden czort :) ważna jest czułość testu. Nie zawsze te bardziej czułe są droższe. Ja kupowałam na Allegro ciążowe i owulacyjne za 1 zł za sztukę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiankowa moje gratulacje!!! Dziastolina to na prawdę jak będziesz miała bobo to w dzień będziesz miała dobrze, a jak w dzień funkcjonujesz potem?? Ja byłam u lekarza ale powiedział mi, że jeszcze za wcześnie. I powiedział, że mogę sobie sama odpłatnie zrobić BHCG. Czy to możliwe. Jak myślicie czy lekarz powinien mi dać skierowanie na badanie krwi?? Bo to trochę dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiderka---------> wystarczy mi jak 1-2 w tygodniu wyspie się porządnie , a tak na co dzień to 2 - 3 godziny mi wystarczają :)funkcjonuję ok:) Dość energiczna i zabiegana babka ze mnie :) A co do skierowania to uważam, że z czystej przyzwoitości powinien Ci je dać . Moja mama jest pielęgniarką i wiem , ze często wypisuje takie skierowania. :) No ale skoro nie dał to kij mu w oko. Zrób betę na własna rękę. Trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiderka....na BHCG nie daja skierowania. w moim miescie adanie BETA kosztuje 33 zl.) )))) a poza tym kłuje mnie prawy jajnik:*(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolinatoja ja też właśnie kupiłam sobie kilka testów paskowych na allegro po 1 zł. I zastanawiałam się czy one są tak samo skuteczne jak te powyżej 10 zł. Jak na razie to ani te droższe ani te tańsze nie wskazują 2 kresek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×