Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Ja mam planowaną @ na jutro. Ale już czuje że przyjdzie bo od wczoraj boli mnie brzuch więc już wszystko jasne. Rozpocznie się kolejny cykl starań. Gratuluję dziewczynom którym się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mężem staramy się od ponad 8 miesięcy. Teraz @ powinna być za 4-5 dni. W tym miesiącu daliśmy sobie na luz, nie bylo czasu na myśleniu i skupianiu się za bardzo:p Od tygodnia mam straszne mdlości i bóle w podbrzuszu ale to chyba za szybko na jakiekolwiek objawy:/ Zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
klara zazdroszcze ci ja mam dostac za niecale 2 tyg a juz wiem ze dostane bo co miesiac to samo, i musze czekac tyle :( Trzymam jednak kciuki zebys nie dostala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że o ciąży rozmawiacie :) Ja na nowy rok mam kilka pomysłów. Chce stworzyć szczęśliwy dom rodzinny, taki z prawdziwej bajki :) mysle że to chyba najważniejsze. Może zacząć jakąś szkołe, albo dobrą prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Moge sie przylaczyc? Tez z Mezem staramy sie o dziecko. Niestety jestem po pierwszym cyklu staran, juz myslalam, ze jestem w ciazy, bo okres spoznial mi sie tydzien. No ale dzis dostalam @ :( tak mi smutno.. Ja mam bardzo dlugie cykle -38-44 dni, dzis jest 51 dzien pierwszego cyklu staran i wlasnie przyszla @ :( a juz tak sie cieszylam, ze moze za pierwszym razem mi sie uda. Pozdrawiam Was cieplo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki witaj, przykro mi bo doskonale wiem co czujesz :( mi w pierwszym cyklu tez sie spoznila do tego mialam objawy typu zgaga, bole brzucha, sennosc itp a niestety nic z tego nie wyszlo.... w tym cyklu podeszlam troche luzniej ale i tak jest ciezko, za ok 5 dni powinnam dostac @ wiec sie okaze ale jak narazie czuje ze nic z tego i czuje ze @ zbliza sie wielkimi krokami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
kiki007 twoje dlugie cykle nie sa normalne powinnas isc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula201 - no ja tez mialam objawy, przez ostatnie kilka dni mdlosci wieczorem, bylam senna.. i placzliwa :( 3mam kciuki, zeby teraz Tobie sie udalo :) Sara - u lekarza bylam, powiedziala, ze jak sa regularne to sa ok. Teraz mieszkam za granica, i to co sie naczytalam o ginakologach tu to tragedia . Pod koniec grudnia bede w Polsce i na pewno pojde do sprawdzonej przez moja siostre ginekolog - prowadzila jej ciaze .. Jednak nie zamierzam rezygnowac ze staran, bo bardzo pragniemy miec dziecko. Chialabym moc powiedziec rodzinie na Swieta/ Nowy Rok, ze bedziemy rodzicami.. chyba jednak juz nie zdazymy :( a moze.. Ehh.. niech ten @ sie skonczy i zaczynamy kolejne starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) byłam u lekarza. Przypisał mi luteinę dwa razy dziennie na wywołanie. Po miesiączce mam się zgłosić na usg. Więc czekam .... :) Codziennie używam mikroskopu i tylko utwierdzam się w przekonaniu, ze nie warto już wydawać pieniędzy na testy owulacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jeszcze pare dni i mam nadzieje ze @nie pzyjdzie:) moze odprawie jakies czary-mary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
kurcze gdzie nie czytam tam lekarze za granica sa do niczego... :/ MOniaG trzymam kciuki żebyś nie dostała :) dzastolinatoja - obys jak najszybciej dostała @ :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny powiedzcie mi jak jest z ta temperatura? zawsze iałam 36,5 badz 36,6 a dzis nagle 37. ???? zazdroszcze wam niedzieli spedzonej z mezami:) moj jest w pracy, jak to sie mowi służba nie druzba:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
hej kobitki:D jest nadzieja, nie dostałam @:) (a zawsze dostaje jak tylko wstanę) MOniaG---> mój facet w domu jest ale śpi więc ja akurat radością nie tryskam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rottana, od razu mi razniej:):) i obys w ogole nie dostała@i sobie tez tego zycze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam dziewczynki???? rottana - jaki rozwój sytuacji????? u mnie nie zostaje nic innego jak tylko czekanie... czekanie nie do zniesienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis 2gi dzien okresu. Usmazylam dzis racuszki z jablkami i rodzynkami i sie objadamy z Mezem ;) Wczoraj bylismy u znajomych, co maja malutka ,miesieczna coreczke :) Im sie udalo, zajsc za pierwszym cyklem - szczesciarze - ale kochali sie codziennie + bylo lezenie po kazdym razie z nogami do gory ;) przez 10min - ciekawe czy taki system by sie sprawdzil u Nas? ;) trzeba bedzie wyprobowac od nastepnego weekendu! I zamierzam zaczac brac kwas foliowy z witaminami, gdzie wyczytalam, ze niedobor magnezu moze byc przyczyna dlugich cykli.. u mnie by sie to zgadzalo, bo ja na bank mam niedobor...wiec zaczne lykac te tableki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Rozpisałyście sie, ale już nadrobiłam:) Witam nowe staraczki, i zycze powodzenia:) Ja już po owulce i przytulankach. Szczerze to juz bym chciała wiedziec czy sie udało, szkoda ze niema konkretnego objawu który by sie pojawiał odrazu - ale by było fajnie! hihi niewiem ile wytrzymam:) chciałabym 2 kreski pod choinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
kiki007 ja w tym miesiacu tak robilam jak twoja znajoma, codzinnie i z nogami do gory, jestem juz przypuszczam po owulacji bo to 20dc to za okolo 10 dni powinnam juz wiedziec co i jak, strasznie to dlugo ale co zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara! - w takim razie 3mam mocno kciuki :) Mam nadzieje, ze i nam sie uda - mimo, moich dlugich cykli. Chcialabym probowac codziennie od konca okresu do poczatku nastepnego, bo u mnie owulacja pewnie jest okolo 14 dni przed @ - ostatnio tak wlasnie mialam, czulam jak mnie bola jajniki.. ale znowu tydzien temu..tez mialam jakies takie bole jajnikow.. myslalam, ze moze ciaza..niestety @ przyszedl.. takze trzeba probowac dalej ;) Ja mam sporo ostatnio stresu w pracy, musze zostawac w biurze po godzinach itd.. moze to tez ma negatywny wplyw na to wszystko.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
pewnie ze ma, ja teraz mialam wolne ale co z tego jak moj maz ostro pracuje min 12 godz dziennie, czasem na seks nie ma juz sily i ostatni byl 16dc mam nadzieje ze owulka nie przyszla pozniej bo cykle 28-29 mam i to bylby kolejny miesiac stracony, a mnie jajniki czy brzuch to boli caly czas wiec ciezko cokolwiek okreslic :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara! - to widzę kochana, że czekamy na to samo :) ale u mnie nic się nie dzieje... nie bolą mnie piersi... nie są obrzmiałe troszeczke mnie swędzą, ale to pewnie wina stanika... NIC nie czuję, więc już się nie nakręcam :( ściskam Was i czekam spokojnie na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ przyszła z planem, co do dnia. Więc teraz trzeba czekać jak się skończy i dalej brać się za kolejne próby. Ja kwas foliowy biorę już od pół roku. Jak się chce mieć dziecko to nigdy nie ma tak na zawołanie. Mojej koleżanki mąż pracuje w Danii. Przyjechał po 2 m-c pracy do domu na weekend no i proszę od razu się udało. Mają zdrowego pięknego synka. A w ogóle nie planowali jeszcze dziecka. Chcieli się nacieszyć jeszcze sobą a tu proszę. Zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara1984 - no niestety masz racje - tak to juz jest. Ja wlasnie wyliczylam, ze zeby miec pierwsze dziecko przed 30tka, to przy moich dlugasnych cyklach - wychodzi, ze zostaly mi tylko dwa cykle zeby swoje plany zrealizowac :( ten i nastepny.. a pozniej to juz termin porodu wychodzi mi na 2012 rok :( czyli rok, w ktorym stuknie mi 30 tka :( normalnie zalamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki - ale przecież w tym cyklu gdyby się udało to termin jest na sierpień :) więc jeszcze parę cykli zostało - damy radę! klara - przykro mi, ale przynajmniej wiesz na czym stoisz i możesz na nowo zacząć starania - a w końcu się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! my tez mamy za sobą drugi cykl starań... mamy już wspaniałego synka, musiałam się leczyć żeby zajśćw ciąże i miałam nadzieję że z drugą pójdzie łatwiej ale obawiam sie że nie..dopiero rok po porodzie dostałam @ w ostatnim cyklu nie było owulacji :( w tym już sama nie wiem bo skok temperatury był maleńki..a śluz był delikatnie rozciągliwy przez jeden dzień...póki co okres powinnam dostać 02.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja_wolę - no tak, ale przy tych moich dlugich cyklach to zeby urodzic przed 30tka, zostaly mi dwa.. no ale nic zaczniemy sie starac od soboty i to tak na powaznie, bo ten pierwszy cykl to byl bardzo na luzie ;) znacie kogos kto zaszedl w ciaze przy tak dlugich cyklach? 44 dniowych? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja się z Wami żegnam..... Idzie zwariować...już brzuch mnie bolała..a dwa testy negatywne.. Odpuszczam sobie- z resztą mąż też się denerwuje jak siedzę na forum i cuduje... Będzie to będzie a wierze że z takim nastawieniem i nie nakręcaniem się codziennie(na forum) szybciej nam się uda:) wszystkim życze powodzenia... Będę zaglądać i dam znać kiedyś może :) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×