Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Gość rottana
witam dziewczynki w ten brzydki śnieżny dzień:) u mnie już lepiej. Witam wszystkie nowe panie:) kasiula201---> i jak tam? może za wcześnie na test:) życze ci żeby do ciebie nie przyszedł @ MOniaG---> było by cudownie jakbyśmy dostały taki prezent pod choinkę:) aja_wolę----> dzięki za wsparcie. mam nadzieje że tobie się uda, wiesz dużo dziewczyn jak zajdzie to opisuje ten ból jakby miały dostać @ ale nie przychodzi;] może tak będzie i u ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka88
aaaale pogoda! śniegu napadało przez noc, biało dookoła :) Nareszcie poczułam, że niedługo Święta! Kurcze ja też czekam na okres, jeszcze około tygodnia, a coś czuję się niemrawa - piersi i sutki to mnie tak bolą, że się dotknąć nie mogę, nawet jak ręce do góry podnoszę, to mnie boli, do tego od wczoraj coś mnie mdli lekko. Ehhh coś czuję, że po raz kolejny niestety mi się tylko wydaje z tymi wszystkimi objawami, a tak jak zawsze dostanę okres. Kasiula - wszystkiego najlepszego!! Spełnienia wszystkich marzeń :) Widzę, że nie tylko ja się nastawiłam na taki ładny prezent pod choinkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochane za wsarie i zyczenia :) @ dalej nie ma cociaz co chwile mam wrazenie ze wlasnie dostalam.... jutro jak nie przyjdzie zrobie test jeszcze raz ale przy tej czulosci testow ktore mam to powinno juz wyjsc ale coz.... moze jeszcze zobacze wyptagnione 2 kreski a co do pogody to u mnie zero sniegu, za to piekne slonce tylko strasznie zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) ja jutro mam dzień sądu:) dzis zrobilam test i negatywny.....:(((( w sumie przy moich regularnościach @ ,wiem ze dni sądu przypadną między 26-30.11 a na razie nie czuje sie na @ tylko tempka podwyzszona juz od tygodniado 37,1-37,2:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow ture
MOniaG tem zawsze jest podwyzszona do dnia@ takze nie powinna cie dziwic a robienie test przed @ jest zupelmnie bez sensu to tylko nakreca nie potrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rainbow....w sumie masz racje...chociaz w poprzedniej nieudanej ciązy, test robiam dwa dni przed spodziewaną @ i wyszedł pozytywnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
tez jestem tego zdania ze przed okresem nie ma sensu robic testu, rottana- nowy cykl nowe mozliwosci i nadzieje;) u mnie 24dc i brzuch jakos bardziej mnie zaczal bolec ale ja mam tak od paru cykli wiec sie nie ludze tylko to czekanie do nowego cyklu, ale jestem zla co tez jest objawem zblizajacego sie @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi właśnie skończył się okres. Więc rozpoczynam kolejny cykl starań. To już 3. Nie wyobrażam sobie że będę tak się przejmować i starać o dziecko przez rok. Myślałam że to będzie tak szybko. Że chcę i będę już miała. a tu nie ma tak prosto. Przynajmniej mój dyrektor w pracy się cieszy. Bo jak tylko słyszy że moge być w ciąży to mówi "ja nie chcę tego słuchać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki! u mnie kolejny dzień... i kolejny dzień czekania :( nic się nie dzieje ciekawego - 0 objawów, więc tak w zasadzie już wiem... tak jak się spodziewałam. ale trudno... trzeba będzie zacisnąć zęby i próbować, próbować, próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
cos o tym wiem :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottana
Nick................Ostatnia @...........Długość cyklu.........Cykl starań.....Testowanie Ignacja................10.11....................27-28.... .......................3. .................8.12 aja_wolę.............30.10.....................30-31.... .......................2. ..................? dzastolinatoja.....04.08..............37-ponad 100.....................3.....................? Lorealka.............22.10 ....................26-30...........................2....... ........22-30.11 Fabiankowa..........6.11........................24....... ......................2... .................? szczęśliwa.............6.11.....................28-29.. ........................1 ............... róż-owa.................8.10.....................30-33. .........................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.......10.11........................28....... ....................25... ..........nie testuje. Sylwanka89........27.10......................29-32....... ..................7... ............ MOnikaD........06.10 i 26.10..............29-34...........2-(3miesiac po zabiegu)....co drugi dzień rottana..................24.11.....................24-25.....................2.. ..................? kasiula201...........29.10......................28-29.... .....................2. ...................25.11 sara!.....................02.11......................28-3 0............ 3..................nie testuje Felicja^..6.11..29-335ok. 12.12 no to zaczynam od nowa;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloool :D mi zostały 3 dni do przypuszczanego @... zle ostatnio liczyłam ze na grudnia.. wiec chyba dziś powtorze test bo yakos tak niepenie sie czuye...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane, dziś jest TEN DZIEN:) w sumie pierwszy z sądnych dni i jak na razie @ NIE MA, a testu jeszcze nie robie:) nawet nie czuje się na @. Mam nadzieje ze cos z tego bedzie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiankowa, gdyby tak faktycznie było to....chyba wylądowałabym w wariatkowie ze szczescia:)))) obbiecuje ze gdy @ w ogole nie pzyjdzie to zaraze Was pozytywnyi wibracjami:):)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIAAA!! obyś była w upragnioney ciąży ;D A mnie okresowo boli brzuch... korci mnie zrobienie testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiankowa, nie rob testu.ja wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam i nic:) a nastepny zrobie w niedziele o ile małpiszon @ nie przyjdzie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka88
Nick................Ostatnia @...........Długość cyklu.........Cykl starań.....Testowanie Ignacja................10.11....................27-28.... .......................3. .................8.12 aja_wolę.............30.10.....................30-31.... .......................2. ..................? dzastolinatoja.....04.08..............37-ponad 100.....................3.....................? Lorealka.............22.10 ....................26-30...........................2....... ........22-30.11 Fabiankowa..........6.11........................24....... ......................2... .................? szczęśliwa.............6.11.....................28-29.. ........................1 ............... róż-owa.................8.10.....................30-33. .........................5 ...............po 12.11 gragragraaaa.......10.11........................28....... ....................25... ..........nie testuje. Sylwanka89........27.10......................29-32....... ..................7... ............ MOnikaD........06.10 i 26.10..............29-34...........2-(3miesiac po zabiegu)....co drugi dzień rottana..................24.11.....................24-25. ....................2.. ..................? kasiula201...........29.10......................28-29.... .....................2. ...................25.11 sara!.....................02.11......................28-3 0............ 3..................nie testuje Felicja^..6.11..29-335ok. 12.12 celinka88..............4.11.......................28-31....................4....................6.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celinka88
Pozwoliłam sobie dopisać się do Waszej listy :) Już się nie mogę doczekać terminu okresu, coraz więcej mi "dolega" ;) Dzisiaj mi zaczęły przeszkadzać różne zapachy jedzeniowe, a poza tym moje humorki... Mąż ma mnie już dosyć :P Ale to równie dobrze może być PMS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki!!! u mnie do @ jeszcze długi tyyyydzień :( Monia - to trzymam mocno kciukasy, żeby wstrętna @ nie przyszła :D melduj co i jak :) Fabiankowa, kiedy powinnaś dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
cos wem o tym pms, oprocz humorkow dzis pol nocy bolal mnie brzuch i to tak jak juz by @ mial przyjsc a gdzie tam do 2 grudnia, nie cierpie tego stanu przed :/ MOniaG oby nie przyszla ta wredna małpa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara! ja też mam dostać 2 -giego i też czekam :( i też mnie już brzuch pobolewa :( i piersi bolą i swędzą :( nienawidzę tego czekania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tempka nadal podwyższona,pozatym jakos tak dziwnie boli mnie doł brzucha....ale jakos tak inaczej....na pewno to NIE jest bol na@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara!
tez mnie to wkurza, ja na dodatek bylam przeziebiona wiec jak sie wydluzy to sie chyba wsciekne, jesli ma juz przyjsc to niech przyjdzie punktualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, to dalej mierz temp. a pamiętasz od kiedy masz podwyższoną? bo zawsze przed @ jest, a dniu albo dzień przed spada no i ten brzucha ciekawy... hmmm :) oby się udało :D w niedzielę planujesz testować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tempka juz dobry tydzien podwyzszona:) a testuje w nedziele, a mialam dzis, ale jeszcze poczekam. tak jak pisalam wczesniej, wczoraj nie wytrzymalam ale test wyszedl negatywnie dlatego wole poczekac, chociaz nie daje gwrancji ze wytrwam w postanowieniu:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×