Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

oj szkoda, szkoda że takie pustki. Ale ten czas szybko lecie już 18 tydzień. Zanim się obejrzysz a będzie z Wami :) Moja Agata chodzi wszędzie i teraz muszę za nią podążać i normalnie padam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Rottana, gratuluje synusia (prawdopodobnego ;) ). Ja jutro mam juz histeroskopie i zaczynam siee bac, bo nadal nie wiem w jakim znieczuleniu bedzie przeprowadzana. No ale trudno, musze to wszystko jakos przezyc.. :) Pozdrawiam Was Laseczki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku, gdzie Wy się podziałyście wszystkie? Tyle nas było rok temu.. :( szkoda szkoda szkoda że forum padło :| Rottana, gratulacje :* Malinowa, jak po tej histeroskopii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak skrzatuniu bardzo szkoda. Dziewczyny przestały pisać ;( Malinowa co u Ciebie? Lorealka a jak Wasze starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze starania w trakcie :) pierwszy miesiąc na luzie-bez obserwacji i zapisow.. zobaczymy.. to już 3 mies. mówią że do 6 mies. to tak spokojnie, a wiec już coraz bliżej ... pierwszym razem udało się chyba za 4 mies. :)) Pzdr. Mąż zakupił mi testy na allegro- 15 więc zapas mam, mam nadzieję że nie długo będzie zbędny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
czesc :) widzę brzuszki rosną :) super! cieszę się! o rany jak ten czas leci ... :O ja to już nie nadążam oczyma wodzić za Gabi :) spryciulka chodzi juz od ponad miesiaca :) ma dopiero dwa ząbki i mnostwo sily do biegania i robienia bałaganu :P za dwa tygodnie roczek ! szok! Pozdrawiam Was i ściskam mocno ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorealka trzymam kciuki :) Zacieszka oj tak ten czas leci brzuszki rosną, dzieci rosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he dziewczyny co z Wami? Dziastolinatoja co tam u Ciebie, skrztunio, MonikaG, zacieszka. malinowa jak starania, Lorealka, Ignacja jak się czujesz, Rottana a Ty jak? odezwijcie się, takie tu pustki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny chyba mnie już nie pamietacie:( ale nie przywołana oddzywam się hi hi Rottana!Kiki!Ignacja szok gratuluje !!!!!Strasznie się cieszę:) Scooby gratuluje synka .... U nas ok Nataniel juz chodzi przy mebelkach duży z niego facet i silny.Dziś mieliśmy szczepienie i dzien nie jest najlepszy.Postaram sie częściej zaglądać ale dzis musze uciekać połozyć sie spać bo padam :( Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) a ja już zaczęłam 30 tydzień:) no i 19 listopada odbędzie się rozprawa!!!:P wszystko zaczęło się układać... wyprawkę już kąpletujemy, nie dopuszczam do siebie myśli że będzie coś nie tak. ogólnnie to wpadłam bo poszukuje lorealki, jestem ciekawa co tam u niej bo u nas na forum dawno się nie odzywała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satelitte pamiętam Ciebie przypadkowo ominęłam Cię. Super, że się odezwałaś. A ile Nataniel już ma miesięcy, bo nie pamiętam. he he tyle w tym czasie pojawiło się maluszków. Rottana to dobre wieści, że wreszcie i u Ciebie się układa. No właśnie jeśli chodzi o Loeralkę też patrzyłam na tej Twojej stronie co z nią i nie mogłam znaleźć. Cały czas trzymam z nią kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny zaglądacie czasem na forum?? Ignacja jak tam Wasz synek jest już z Wami? Jak daliście na imię? Rottana a co u Ciebie? Jak tam dziewczęta starające się o maluszki?? Trzymam kciuki za was. A jak mamusie maluszki bardzo dokazują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Co u Was dziewczynki? Jak ta maluszki i jak brzuszki? No i za staraczki trzymam kciuki :) My za 10 dni będziewmy świętować roczek!!!! Julka jeszcze nie chodzi, tylko staje przy meblach. No i czasami przy nic się przemieszcza. Wczoraj zaczęła się wdrapywać po schodach za to ;p Dużo mói, głównie po swojemu, ale też mama, tata, baba, czasami dziadzaia, tajger, tat ,tiati (zamiast cacy) i różne takie. Próbuje powtarzać po nas, czasami komicznie sie wstrzeli jak coś do niej mówie z jakimś "dobra", a raczej czymś podobnym ;) a, no i mówi papa ;) Dziewczyny, odzywajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho hop ja jestem:-) fajnie ze maluszki wam zdrowo rosna:-) moj synus sie zawziol i nie chce wyjsc:-) 8 ide do szpitala na badania i albo juz beda wywolywac porod albo za tydzien. domowe sposoby wywolania niedzialaja, seks, ruch, sprzatanie i inne takie mimo ze szyjka jest skrocona i rozwarcie na 2 cm.... eh... w sadzie sprawy trwaja. teraz ostatni swiadkowie beda zeznawac 21 stycznia tylko ja niestety pewnie w tej rozprawie nie bede uczestniczyc. no i na koncu biegli, tylko nie wiem czy na jednej rozprawie czy na ilu. no i wyrok czyli jeszcze kilka rozpraw przed nami. pozdrawiam cieplutko was dziewczyny i wasze pociechy:-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Widzę, że co jakiś czas, któraś zagląda i dalej cisza. Rottana trzymam za Was kciuki :) Eh synuś jak to facet od samego początku uparty. Dziś Agatce mija półtora roku, cwaniak z niej jak nie wiem. Zaglądam czasem tu i aż przykro, że forum tak zamarło, że tylko nieliczni piszą. A ciekawa jestem co tam u dziewczyn i nawet nie ma informacji od Kiki i Ignacji jak tam ich maleństwa. Jak Malinowa Lorealka może już zobaczyły swoje wymarzone dwie kreseczki. A co u Dziastolinatoji, Skrztunia, Satelite, Scooby, i wielu innych dziewcząt. Rottana nawet jak nie piszesz to czasem zaglądam na forum, które założyłaś. Ale pisz kochana jak najczęściej. Pozdrawiam was wszystkie dziewczęta. Odezwijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam o jeszcze jednej koleżance. Zacieszka odezwij się, napisz co u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa, choć nie raz zaglądałam na to forum, ale dziś po raz pierwszy postanowiłam się odezwać. Bardzo chciałabym z kimś podzielić się swoimi obawami dotyczącymi ciąży. Razem z mężem planujemy powiększyć swoją rodzinę. Jak na razie jesteśmy tylko we dwoje i brakuje nam takiego maluszka w domu. Planuje iść do gina żeby się upewnić czy wszystko jest ok. Chciałabym też zrzucić kilka kilogramów, ponieważ mam lekką nadwagę. Mam nadzieję, że mi się uda i zobaczę jeszcze w tym roku roku 2 kreseczki. Serce mi pęka jak się dowiaduje od kolejnej przyjaciółki "jestem w ciąży" ... Jesteśmy już 4 lata po ślubie i wiem, że mój mąż będzie wspaniałym ojcem- widzę jak się zajmuje dziećmi z rodziny, jakie ma podejście. Wszystkim szczęśliwym mamom gratuluje pociech i życzę dużo cierpliwości. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no cichytko tutaj no ale tródno się mówi:( ale musze się pochwalić:) 12,01,2013 przyszedł na świat mój synuś:) 3600 i 57cm także jak na moją posture duży:P długo leżałam pod kroplówką ale jak zaczeły się skurcze to poszło jak torpeda:P 3h i mały był już nami:P radzimy sobie b.dobrze. Bartuś jest grzeczniutkim dzieciaczkiem, daje się wyspać, karmie go tylko piersią. no i najważniejsze jesteśmy STRASZNIE STRASZNIE SZCZĘŚLIWI że wszystko dobrze się skończyło. mały 3 razy był badany czy na pewno jest zdrowy i wszytkie wyniki wyszły piękne:) też jestem ciekawa jak tam u reszty dziewczyn. lorealka zniknęła całkowicie:/ buziaki:* dla wszystkich i maleństw:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rottanko bardzo się cieszę wreszcie po tak trudnych chwilach jesteś szczęśliwa masz swoje kochane maleństwo. Zdrówka życzę. Ps jeśli masz dużo pokarmu to karm jak najdłużej. Mi się udało 13 miesięcy karmić potem już sama zrezygnowałam, pokarm miałam ale już nie to samo. Ucałuj Bartusia od cioci Gosi - kiderki i mojej córeczki Agatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
czesc dziewczyny ;) Rottana wielkie gratulacje ;* ;* ;* Moja Gabryśka to istny diabeł ;) wszędzie jej pełno ! Włazi gdzie się da... szafki , komody , parapety itp ;) ciągle robi bałagan , a ja sprzatam ... i tak w kółko :P i nadaje po swojemu : digum , digum :D śpiewa , tańczy ... ruchliwa dziewczyna :D a ja na diecie i wzięlam sie za ćwiczenia ;) cm ubywają i waga spada :D a ja czuje sie w swoim ciele coraz lepiej ;) postaram sie zagladac czesciej ;) pozdrawiam i ściskam mocno ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Paola1989 trzymam kciuki ;* po tym co działo sie na naszym forum zapewniam Cie , że i Ty ujrzysz dwie kreseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacieszka ile już Twoja Gabi ma. Oj moja Agata podobnie też jest baaaardzo żywiołowa ale to chyba taki wiek. He he ja się tak oszukuję. Nawet jak je w krzesełku to i tak się musi ruszać ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Kiderko Gabrysia ma 16 miesiecy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak tan czas leci ;) ciekawe co tam u pozostałych dziewczyn. Masz może z którąś kontakt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta:) Ale dawno byłam na tym wątku... U mnie wszystko dobrze. Córcia ma juz prawie 14 miesięcy , jest bardzo grzeczna i rośnie jak na drożdżach, a ja..........jestem znowu w ciąży :)Obecnie w 11 tygodniu, bez leczenia, w sumie to nawet bez planowania ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
Dzastolinatoja wielkie gratulacje ;* kurcze wspaniałe wieści ;) ja o drugiej ciazy na razie nie myśle ;) najpier moją figure musze doprowadzic do stanu sprzed pierwszej ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziastolinatoja jakie cudne wieści. Gratulacje :) Zacieszka ja też puki co nie palnuję jeszcze drugiego dziecka (choć szkoda, bo Agatka za dwa miesiące skończy 2 lata), ale u mnie to potrwa jeszcze z kilka lat ale to z innych przyczyn. Zdrówka życzę mamusiom, dzieciaczkom pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za gratulacje:)Jestem własnie w 20 tygodniu i będę miec tym razem synka:)jak ten czas zasuwa kiderko Twoja Agatka to juz panienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×