Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

wiem, że takich topików tu masa, ale ciężko dołączać do dziewczyn,które już się świetnie znają... może któraś z Was się do mnie dołączy i będzie wspierać w wzajemnych starankach??? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale głupie są te tematy
wspierać czyli co? maja stać nad wami i was dopingować?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róż-owa
Witam To ja też się dopisuję :) Staramy się o dziecko od 5 miesięcy i na razie niestety nic , a ty od kiedy się starasz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragragraaaa
witaj ja sie staram juz ponad 2 lata przez ostanie pare dni mam tempke 37,3 i mam 8 dni do@ ale sie nie nakrecam bo jakos wiem ze @ przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślałam nad tym żeby założyć nowy temat bo na innych wszystkie dziewczyny się znają i trudno się wkręcić bo trzeba sporo poczytać do tyłu alby być nie bieżąco :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od kiedy się staracie i jaki macie teraz dzień cyklu? (kiedy najbliższe testowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragragraaaa
ja 2 lata @ mam za 8 dni ale testowac raczej nie bede a dzis mam37,3 tempke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaczynając poważnie starania
Witam. To ja również się dopisuje :) My staramy się drugi cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dopiero zaczynamy staranka -2-gi cykl. w zasadzie to wracamy do tematu staran, poniewaz pare miesiecy temu ze wzgledow zdrowotnych, musielismy je zawiesic. dzis mam dopiero 4dc, wiec starania niedlugo sie zaczna :) ciesze sie, ze dolaczylyscie! gragragraaaa - to mierz codziennie i trzymam kciukasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też się przyłączę :) Tak jak pisałam to 2 cykl starań, więc tak naprawdę jesteśmy na początku drogi... Oczywiście byłam przekonana, że zaszłam w ciąże za pierwszym razem i bardzo się zdziwiłam jak dostałam @ (tak, wiem, wiem, ale chyba każda kobieta tak ma :) Dzisiaj mam jakiś 16 dzień cyklu, @ powinnam dostać 11 listopada... Może zrobimy tabelkę? Nick Ostatnia @ Cykl starań Testowanie Ignacja......................14.10.................................2....................................11-12.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyszło więc poprawiam: Nick......................Ostatnia @...........Długość cyklu...........Cykl starań...............Testowaniem Ignacja.................14.10......................27-28.........................2..............................11-12.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragragraaaa
ja moge sie dołaczyc do was ale jakos takn ie nastawiam sie na ciąże przez ponad 2 lata nic ni wychodzi dalismy po pewnym czasie na luz tazke czekam spokojne na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to ja bardzo chętnie się przyłącze:) Staramy się z mężem od marca tego roku. W przyszłym tygodniu wybieram się do gina, gdyż ostatnio miesiączkę miałam 4 sierpnia, a w ciąży na bank nie jestem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaaaaa
czesc:) ja tez chetnie wstąpie:) staramy sie o dziecko juz klika miesiecy... a wlistopadzie szceglnie bo mąż ma 30 urzodziny... ok 15 powinan pojawic sie @ mam nadzieje ze jej nie bedzie bo to piekny prezent by był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......Ostatnia @.....Długość cyklu.....Cykl starań......Testowaniem Ignacja.....14.10............27-28...............2..............11-12 .11 aja_wolę.....30.10............30-31..............2..............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......Ostatnia @.....Długość cyklu.....Cykl starań......Testowaniem Ignacja.....14.10............27-28...............2....... .......11-12 .11 aja_wolę.....30.10............30-31..............2...... ........? dzastolinatoja.....04.08......37-ponad 100....3................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolinatoja - koniecznie do gina!!! trzeba sprawdzić czemu tak się dzieje, żeby na spokojnie móc się starać, a zawsze miałaś nieregularne @? anikaaaaa- faktycznie piękny prezent by był :) oby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, super że jest nas tu trochę "nowych" :) Mam nadzieję, że topik się rozkręci. A ile macie lat i które i które dziecko? Ja mam 27 lat i chciałabym po raz pierwszy zostać mamą... Moje siostry miały wielkie problemy z zajściem w ciąże i skończyło się na in vitro, więc niestety nie jestem dobrej myśli. Niby wszystko ok, mam regularne cykle itd, ale jakoś tak... ma złe przeczucie, chociaż wiem, że to irracjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragragraaaa
dzastolinatojaa skąd iwesz ze w ciazy nie jestes ?? skoro ostania misaczke mialaas w sierpniu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragragraaaa
Nick.......Ostatnia @.....Długość cyklu.....Cykl starań......Testowaniem Ignacja.....14.10............27-28...............2....... .......11-12 .11 aja_wolę.....30.10............30-31..............2...... ........? dzastolinatoja.....04.08......37-ponad 100....3................? gragragraaaa,,,13.10..........28................25.........nie testuje narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 26 lat i to pierwsze dziecko :) oboje bardzo je chcemy i nie możemy się go doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w marcu odstawiłam Cilest, pierwsze dwa cykle w miarę regularne, a teraz mam 92 dzień. Dodam, że od marca miałam tylko raz owulacje. Robiłam milion testów i betę - niestety ciąży brak :/ Kiedyś miałam w miarę regularnie tak 30-37 dni, teraz moje cykle żyją własnym życiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragragraaaa
ja mam28 lati staram sie z mezem o pierwsze dzieciątko marzylo mi sie wczesniej zeby zrobic męzowi prezent na 2 rocznice slbu ktora byla 18 pażdziernika no ale tak jak myslalam nie udalo sie temp.jest podwyzszona ale pewnie do @ spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolina----> do lekarza i to jak najszybciej. Brak @ przez 92 dni, to naprawdę nie przelewki. Przyczyny moga byc różne, również bardzo błache, które wymagają jedynie podania np progesteronu. Dlatego nie zwlekaj i umawiaj wizytę! A Wy dziewczyny też myślałyście, że sie uda za pierwszym razem, czy to tylko ja taka naiwna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gragragra ---> miałyśmy @ w tym samym terminie, więc podobnie będziemy czekać na brak @. Najgorsze jest właśnie to czekanie... szkoda, że testy nie działają np na drugi dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy byłam u gina w październiku kazał spokojnie czekać na okres, ale ile można :O. Zmieniłam lekarza i zobaczymy co inny lekarz powie. A miało być tak pięknie. Dwa lata temu sobie myślałam : Wyjdę za mąż, troszkę się sobą nacieszymy, odstawię pigułki i zaraz raz dwa będę w ciąży. sratatata. Ale nie można się podłamywać :D Bardzo wierzę, że się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaaaaa
a ja wolę- o niczym innym nie marze ale juz chyba przeszły płodne jak :( niby e tym zcasie sie kochalismy ale nie czesto bo miałam zatrucie pokarmowe... i nie czułam tego kłucia w dole brzucha... moze teraz sie przesunie... obserwuje dokłądnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×