Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

ja za kazdym razem myślałam, że się udało :) bo jak pisałam parę miesięcy temu też próbowaliśmy (chociaż nie tak na poważnie) teraz staram się nie nakręcać, ale to bywa trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anikaaaa - a jak z temperatura ? mnie w tym miesiacu jajniki bolaly nawet wczoraj czyli w 3dc... nie mialam tak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja ostatnio w Rossmanie kupiłam od razu 2, no bo jak będę, to pewnie powtórzę, żeby się upewnić, a jak nie będę... no cóż, to zostanie na przyszły miesiąc :) Zresztą promocja była - 5,99 sztuka :) Ale teraz postanowiłam poczekać z testowaniem do terminu @, tzn postanowiłam, że zrobię test 2 dni po terminie (jeśli @ nie przyjdzie). W zeszłym miesiącu zrobiłam test, po czym 2 godziny później dostałam @ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragragraaaa
tak wlasnie jest ze jak kobieta barzo chce to jest blokada psychiczna jajuz ponad 2 lata staran i naczej do tego podchodze moj mąz idzie za pare dni na badanie nasienia wkoncu bo ciezko mi bylo go do tego przekonac i wydaj mi sie ze wyjasni sie nasza przyczyna ze nie moge zajsc tyle czasu w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, a powiedzcie mi, bo nie wiem czy tylko ja mam na tym punkcie coś z łepetynką : czy pomimo, że ni jesteście w ciąży oglądacie w internecie, w sklepach wózki dla dzieci, ubranka itp. ? Ja mogę godzinami ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gragra... pocieszę Cię, że moje siostry starały się prawie 3 lata i co prawda skończyło się in vitro, ale udało im się za piewszym razem i teraz mają piękne dzieci (jedna ma nawet 2 chłopców, bo zaraz po pierwszym zdecydowała się na drugie - tez in vitro). Więc pewnie żadne to pocieszenie, ale nawet z takiej beznadziejnej cytuacji było wyjście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzastolina ----> ja mam jeszcze "lepiej" :) Wczoraj pościągałam sobie książki w pdf jak np. usypiać małe dzieci, jak karmić itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacja - dobrze, ze in-vitro istnieje :) ostatnio czytalam fajny artykul o in-vitro i warto wziac te ewentualnosc pod uwage, jesli sa jakies problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragragraaaa
no zobaczymyjak wyjda wyniki mojego m wtedy bedziemy myslec mam nadzije ze da sie je podleczyc w razieczego w tym iesacu kupuje mu witaminki noi przestaje palic i pic alkohol wiadomo nie pije ani nie pali nagminnie ale przestaje calkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, że in vitro, to ostateczność, ale ostatnie debaty spowodowały więcej złego niż dobrego w tym temacie. Ludzie są bombardowani nieprawdziwymi informacjami na ten temat, np. że dzieci rodzą się z wadami, że metoda jest nieskuteczna i wymaga kilku prób itd. Ja natomiast wiem chyba na ten temat wszystko i fakty są takie, ze moim siostrom udało się za pierwszym razem, a moi siostrzeńcy są boscy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignacja-----> o książkach już nie wspomnę :) czytam wszystko, co popadnie :)A jeszcze pod koniec października moja siostra urodziła drugie dziecko, tym razem dziewczynkę to mogę te moje "mądrości" posprawdzać w praktyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragragraaaa
no myzovbaczymy i vitro to juz bedzie ostatecznosc a jak naraie moj m dopiero idzie zbadac nasienie tkaze pozstaje czekac do wizty i tez zmienilam ginekologa wiec zobaczyymm moze nam sie uda po nowym roku cos wywalczyc wkoncu po tak dlugim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragragraaaa
ja sląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragragraaaa
ale smiac mi sie chce bo szwagierka i siorka wyszly za maz terz i jaja by byly jak wszystkie bylysbysmy w ciazy w jednym roku cotez moze sie tak zdarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To by było super na spotkaniach rodzinnych :) Mielibyście super ubaw z dzieciaków np. przy otwieraniu prezentów pod choinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragragraaaa
Ignacja a ty dlugi sie starasz o dzidzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, dopiero 2 cykl... więc tak jak pisałam na początku jestem. Ale przez przeżycia moich sióstr trochę się boję, że to nie będzie takie proste... zobaczymy ok 12.11 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragragraaaa
musisz byc dobrej mysli 2 cykl to jeszcze nie sa powdy do zmartwie na ni obaw zdorym parom udaje sie to dopiero gdzie po pokolo10 cyklach takze glowa do gory jak chcesz pogadac zapraszam na gg so mnie zawsze mozan wymienic sie obawami itd20620225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Jak tylko zacznie mi odbijać na pewno się odezwę, ale narazie nie chcę się jakos strasznie nakręcać, więc zostanę przy forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragragraaaa
dasz radea moze poprostu wrzucice na luz ty i twoj partnet a napewno szybko sie uda bo przewaznie mysleniee blokuje zajscie w ciąże bo ja np moje kolezanki co niektore bardzo chcialy byc w ciazy i sa jedna ma termin na dzis a druga urodzila w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak długo się starały? Mój mąż podchodzi do tego zupełnie na luzie (w ogóle o tym nie myśli), ale wiadomo, że z kobietami jest inaczej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragragraaaa
no jedna pol roku a druga 4 miesace takze nie jest powedziane ze jak sie chce to niema ciązy nie u kazdej sie sprawdza ja kiedys na @ reagowalam placzem i itd co mieac to byla udreka a tu juz minely 2 lata i od paru miesacy tzn moze gdzie okolo ponad pol roku inaczej podchodze do tego 2 lata to jest naprawde dlugo ale mam nadzieje ze wkoncu sie doczekamy upragnionego i wyczekiwanego dzidziusia mysle ze przyszly rok bedzie dal nas bardziej łaskawszy tylko czasem jest mi przykro mi wszystkie nzjamoe kolzeanki sa w ciazy albo dowadauje sie ze bede mamami a ja ciagle nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gragragra, dobrze, że sobie psychicznie odpuściłaś. Często to właśnie pomaga, bo człowiek nie jest taki zestresowany. Jak tak w sumie piszę, że się boję, ale narazie tez tragedii nie ma, w sensie nie myślę o tym na okrągło. Może to głupie, ale wierzę, że w przyszłym roku ten topik nie bdzie topikiem starających się, ale szczęśliwych młodych mam i że będziemy narzekać, że jesteśmy niewyspane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Czy mogę się dołączyć też się staram od marca tego roku i czuję że to kolejny bezowocny cykl,jutro albo pojutrze mnie zaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam za Was kciuki!!!ale pamietajcie,ze musicie wyluzowac i nie myslec o tempkach,sluzie,przytulankach podczas dni plodnych....to Was wykonczy!!!wiecej luzu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaG
A ja w pazdzierniku okres mialam dwa razy a chce dzidziusia!!! nawet dwa!!!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......Ostatnia @.....Długość cyklu.....Cykl starań......Testowaniem Ignacja.....14.10............27-28...............2....... .......11-12 .11 aja_wolę.....30.10............30-31..............2...... ........? dzastolinatoja.....04.08......37-ponad 100....3................? Lorealka.......22.10 .........26-30...............2................22-30.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×