Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aja_wolę

od dziś zaczynamy!! starania na 2011!!!

Polecane posty

Gość ale bezmyslnośc
ja sie staram juz 3 cykl bo przestalam brac tabletki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
70 kg przy 163... wiem duuużo :O Mam milion diet za sobą. Jedna z nich kilka lat temu doprowadziła do tego , że przez 1,5 roku nie miałam miesiączki. Od tamtej pory tak rożnie mam z tym cyklem. Teraz przede wszystkim muszę ograniczyć słodycze i się tak nie denerwować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragragraaaa
uzywacie jakis wspomagaczy??? moj idzie za pare dni na badanie nasienia wiec powinno sie wszystko wyjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragragraaaa
rucham sie codziennie ale nic ahhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragragraaaa
to nie ja wyzej podszyw :/ zaczernie sie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZASTOLINA, łooo z tą miesiączką to niezle... przyjaciółka ma stosuje diete Dukana. chudnie szybko.. ale trzeba mieć silną wole... Więc nawet nie zaczynam z tą dietą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wspomagaczy , my zupełnie nic. Nawet nie licze płodnych z pierwszym też tak i od razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie okazuje nie jest wcale tak łatwo zajsc w ciąze to ze z pierwszym sie szybko udalo to nie znaczy ze z drugim tez ale zycze wam zeby tak sie stalo i zeby szybko byly 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gragraaa, no oczywiście, zgadza się, wiem że każda ciąża inna ale skoro za pierwszym razem obyło się bez wspomagaczy to chcemy spróbować tym razem, może też się uda ;) swoją drogą zerknełam w kalkulatory dni plodnych i wychodzi mi że @ być powinna 31. 10. a nie ma... a z moich obliczeń że w pt teraz :) ciekawostka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa żona swojego męża
ooo ja tez mam 21 :) ja nie stosuje diet i nigdy nie stosowałam jakos nie mozna sie przemuc, teraz waże 54kg choć pare miesiecy temu było 57... chciała bym tak do 50 ale mi tak dobrze wiec chyba o to chodzi żeby człowiek czuł się dobrze sam se sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o SZCZESLIWA, też 21 :D no własnie chodzi o to zeby człowiek sie dobrze czuł. :) Moich kg nie wiadać ;D ale z Fabianem w ciąży przytyłam 25 kg! ale teraz wygladam dobrze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabiankowa kurcze to daleko. Widze ze tobie też sie podoba imie Fabianek ja jak urodze kiedys tam syna to tak mu dam na imie strasznie mi sie podoba Fabianek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi sie podoba to imię dlatego nazwałam tak synka :) teraz chcialabym dziewczynkę... imię mam też Natalia ;) według tego całego kalendarza chińskiego wychodzi że bedzie dziewczynka ;) sprawdzałam też z ciekawości na przykladzie swoim z poprzednie ciaży to syn .. sprawdziło sie ;D hehe taka zabawa ;) ale tak, chciałabym dziewczynkę ... ale co ma być to będzie o ile bedzie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jak bede mialam synka to damm u na imie Dawid a jak dziewczynka to bedzie Paulinka:)))my juz z mezem mamay zaplanowane imiona hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czlowiek nie chcie sie nakrecać ale nie da się nie myśleć kiedy się bardzo chce ;) dziś mi koleżanka powiedziała że nasza wspólna koleżanka est w ciąży i o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dzis dowiedzialam ze moja sasiadka w ciąży po raz 4;) w 3 miesiacu . Miala 2 okresy normalne a 3 juz nie przyszedl he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorelka
Hej dziewuszki. Wy mówicie ,że każdy w ciąży. Ja znów ostatnio wszedzie widze kobitki w ciązy, a już jak z mężem ogladamy filmy to normalnie w każdym ostatnio ktoś w ciąży:) ha ha.... No ja akurat mam dni płodne i działamy co dwa dni, ale wiecie co w sumie to pierwszy mies.kiedy sumiennie mierze tempke, ale nie mam skoku temp. a jajniczki juz bolały, plamienia owul.są. Zawsze macie skok tempki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorelka
Kiderka zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mężem staramy się drugi cykl. Ja to właśnie z tą tempką to mam problem, bo ja naturalnie mam temperaturę ciała 35,5 jak chora jestem to nie mam temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......Ostatnia @.....Długość cyklu.....Cykl starań......Testowaniem Ignacja.....14.10............27-28.................2..... .. .......11-12 .11 aja_wolę.....30.10............30-31.............. 2...... ........? dzastolinatoja.....04.08......37-ponad 100.....3...............? Lorealka.........22.10 .........26-30...............2.............22-30.11 Fabiankowa.... ...8.10.............23...............1..............? szczęśliwa.....9.10.............28-29.................. 0................... róż-owa............8.10...............30-33...........5 .............po 12.11 gragragraaaa......113.10............28..............25... ..........nie testuj Sylwanka89.........27.10.............29-32...........7... ....................... kiderka..............11.10.............28-30..........2..................??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×