Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fffffads

tanie obiady - wystarczy chciec

Polecane posty

Gość fffffads

Można zrobić tani obiad już za 3 zl a dwudaniowy za 5 wytarczy pomyslec i chciec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leave the day behindd
Jasne ziemniaki na wodzie albo wodzianke na kartoflach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak makaron z serem
czy ze szpinakiem można... tylko mój mąż po takim obiedzie jest dalej głodny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashley1984
za 5 zł? obiad dwudaniowy?? to jakiś żart??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffads
np. Rosół z kostki i na drugie naleśniki można ryż z jabłkiem plędze lane kluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffads
ja mam na obiad dzisiaj rosół z makaronem a na drugie makaron z sosem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosół z kostki fuj
:O to ja już wolę być głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jednak wole
zupa z torebki pewnie a na drugie ryz z jogurtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczedzajcie na jedzeniu
a za 10 lat drugie tyle wydacie na lekarzy, którzy wam już i tak nie pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffads
zalezy co sie lubi;p akurat zupka z torebki i jak juz to ryz z jablkiem bo z jogurtem jest ohydny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie wszyscy
jedzą potrawy tylko z torebek :o takim sposobem to możesz podać rosół (zupka chińska) + jakiś makaron z sosem (również instant ). jednym słowem SAMA CHEMIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffads
jak już to wydam ;p jestem studentem i tutaj kazdy tak je ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, jak się ugotuje gar zupy i nastuka z pół kilo schabu 20 kotletów i jedzą to dwie osoby przez 5 dni, to może i wychodzi tak tanio ;) jak w zakładach żywienia zbiorowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashley1984
no za dużo propozycji to tu nie padło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie wszyscy
to ja już wolę iść do baru mlecznego i zjeść małą porcje zupy za niecałe 2 zl i powiedzmy leniwe za 4 -5 zl to przynajmniej jest prawdziwe jedzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że można jeść tanio
ryż + mielonka turystyczna z cebulką podsmażona na patelni. Do tego jajeczko lub ogórek korniszonek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jednak wole
ja lubie robic mieso w "pomysle na.." ale sam pomysl na kosztuje okolo 3 zeta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanio jest
: ziemniaczki ze skwarkami, pycha : różne pyzy :makaron z sosem :przecenione puszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashley1984
mowa była o obiedzie a nie o śmieciach z torebki. To jest forum-ciąża, poród, macierzyństwo i wychowywanie dzieci. I ciekawe która matka da taki szajs do zjedzenia np 1,5 rocznemu dziecku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffads
dodalem specjalnie tutaj bo ciagle matki pisza ze nie stac je na tyle rzeczy dla dzieci, wiec niech one z mezusiami wpieprzaja to co napisalem to bedzie wiecej dla dzieci :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupki chińskie są b.dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kartofle, do tego wątróbka drobiowa z cebulką - tanie i dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashley1984
piszecie makaron ze sosem. a ten sos to z czego??jaki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie wszyscy
nie każdy student tak je :o mieszkałam w akademiku i gotowałam normalne obiady (czasami się zrzucało kilka osób i gotowałam dla kilku osób). ale fakt większość osób w moim akademiku nie gotowała. za to przywozili wałówkę od mamusi - w tym ugotowany już makaron :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sos z opakowania ze sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie wszyscy
sos z czego??? no przecież że sos z torebki ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej jesć kartofle
kosztują 1 zł, czyli 7razy 1 zł=7 zł na tydzień na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×