Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fioletowy widelec

suknia do oceny

Polecane posty

no ta:P:Pja ogólnie jestem tu średnio zorientowana bo śta se nicki pozmieniali:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a leniwiec, cicho bo ja..... klon, rewq mam wymieniać dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwiec jest nadal śpiącym leniwcem Rewq jest rewq, chyba że czasem jest Fanem Zdzirki :) A cicha to nie kojarzę... Zdzira została ta sama, i ja też, i cholerka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIdeleec!!!!!!!!! Mordko Ty moja 👄:D Jak ja Ciebie dawno nie czytalam :D Kiedy ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Cole
Bardzo ladna, wlasnie prosta a jednak troche inna - bez udziwnien wyglada elegancko i lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragadosa82
Mnie bardzo się podoba, przynajmniej góra jest inna niż te wszystkie suknie bez ramiączek których teraz pełno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) Właśnie mi chodziło o to,żeby to była sukienka z ramiączkami, nie chce w ten jeden dzień zastanawiać się, czy sukienka ze mnie nie obleci ... Już jedna koleżanka zapewniała mnie, jaką to miała wspaniale uszytą sukienkę bez ramiączek, dopasowaną i się nie zsuwała, a całe wesele ją podciągała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy dokładnie ślub? Ja mam za ponad 7 miesięcy i zastanawiam się, czy by nie pójść już zamówić, bo w sumie na co mam czekać. A pokaż no swoją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna :) Jaki koszt? U mnie nie sprawdzi się koronkowa,bo będzie tłum ludzi, wesele na wsi, więc wiesz, masakra, poniszczyli by mi tę piękną koronkę podczas dwóch pierwszych tańców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xymonna
ja bym wzieła pierwszą, jest śliczna. wzorki ma bardzo delikatne, nie sądzę żeby się miały zniszczyć. a i jedną sukienkę latwiej kupić niż złozyc dwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny pomysl na sukienke
prosta elegancka i kobieca radze ci jednak przymierzyc te suknie, zeby zobacyzc,, jak lezy gora. Tego typu ramiacznie nie pasuja do wszytkich biustow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×