Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no dawaj stary....

JAK DŁUGO STARAŁYŚCIE SIĘ O BOBASKA?

Polecane posty

Gość no dawaj stary....

My staramy się 2 cykl, mamy po 25 lat. Jestem ciekawa jak to wygląda u was... Tak czytam czytam i zazdroszczę, pozdrawiam was i życzę wszystkiego łatwego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dawaj stary....
ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja starałam się 5 miesięcy, jak przestałam się starać to od razu zaszłam:) Jak za dużo się myśli to nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama????
mam nadzieję, że się nie przejmujesz, bo dwa cykle to niewiele,napewno wkrotce bedziesz w ciazy ja staram się od dwoch lat.. :) i mam powody do zmartwien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w grudniu bedzie 3 lata
:( nie mam już siły i odpuszczam, też mam 25 lat a mój mąż 26. wszystko jest ok, badanie idealne :( i nie wiadomo czemu nie moge zajsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa kafeterianka
A my juz w drugim miesiącu zostalismy obdarowani dzidziusiem. Nie ukrywam ze ciąza nie była planowana. Nasz synus dzis juz jest duzym chlopcem i juz wkrotce bedziemy obchodzic jego 5 urodzinki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna kobieta1234
ja sie staram juz ponad 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna kobieta1234
w grudniu bedzie 3 lata a mials badania ty i partner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizunekobaka
Ja się starałam o dziecko, nie o "bobaska", więc nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja starałam się prawie 1,5 roku, ale ja miałam strasznie nieregularne cykle i nie można było utrafić w owulacje. W czasie tego 1,5 roku miałam tylko 5 miesiączek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
10 czy 11 miesięcy. Zaszłam dopiero po Bromergonie, bo nie miałam owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie.ja sie nie staralam
a wrecz przeciwnie uważałam że za wcześnie a tu trzecie w drodze he he ale teraz po tej ciąży zasuwam do lekarza po tabletki. Nie takie czasy dobre nie stać ludzi taka prawda a żyć w biedzie nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w grudniu bedzie 3 lata
maz miał kilka razy badanie nasienia wyniki idealne, ja miałam mnostwo badan, monitoringi, nawet laparoskopie, cykle stymulowane dodatkowo i nic nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ja...
nam udało się za pierwszym razem. tzn pierwszego miesiąca starań. tylko zaznaczam że to nie byly specjale starnia.bez sprawdzania temperatury czy ewentualnych dni owulacji, zwyły spontaniczny seks :) mieliśmy nastawienie " co ma być to będzie". ja mam 27 lat a mąż 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My staraliśmy się 10 miesięcy.Oboje mamy po 25 lat i za trzy tygodnie będziemy rodzicami ;-) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycia wam nie szkoda
25 lat i juz pieluchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my się staraliśmy 6 miesięcy, mąż ma 29 lat, ja 28 :) żadnych badań wcześniej nie robiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 25 lat i staram się od 3 cykli, a teraz drugi cykl biorę bromergon mam nadzieję, że pomoże jak koleżance:) nie uwarzam że 25 lat to za mało na pieluchy, dla mnie to odpowiedni wiek bo nie moge doczekać się dziecka, ale każdy ma inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi nikt nie wierzy
zaszłam za 1 szym razem !!! a miałam wtedy ...35 lat nikomu o tym w sumie nie mówie bo jak powiedziałam 2 om to z poltowaniem ppokrecili głowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja za1szym razem
ja sie nie staralam, zaszlam od razu jak tylko zapragnelam dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, no to faktycznie szczęściara z ciebie! graj w totka czy coś! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi nikt nie wierzy
w totka jakos wygrac nie umiem :D ale co tam córe mam take ze zadne milony juz mi nie sa potrzenbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja staram się o maleństwo już prawie rok i niestety nic z tego :( Lekarz twierdzi że wszystko ok nie powinnam tylko tak bardzo chcieć(łatwo powiedzieć) mam 27 lat. Chyba mam depresje :( do płaczu jest mnie w stanie doprowadzić błahostka. Jestem tydzień przed miesiączką bolą mnie piersi ale zawsze bolą, pobolewa mnie lewy jajnik tak dziwnie po prostu czuję że go mam. Aż boję się co będzie jak znów dostanę miesiączkę.... Trzymajcie za mnie kciuki Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia28
dwa razy w pierwszym cyklu staran tzn przy corce to wogole- dwa razy sie kochalismy i sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia28
kaja trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój gin też nie kazał o tym myśleć tylko iść na żywioł i tak idę od 2 cykli już teraz 3 leci i nic, ale trzeba mieć nadzieję i będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×