Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Witajcie dziewczyny:) Ja wczoraj zakupiłam parę pierdołek tzn.wanienkę jakieś obcinaczki termometry itp.Musze zainwestować w jakaś komodę zęby powoli zacząć prac ciuszki i ułożyć już w szafce bo na razie wszystko leży z metkami w pudle:) A jaki proszek polecacie dla dzieci na początek? A mam pytanie czy jak kupujecie nowe wózki to tapicerkę tez trzeba przeprać?Ja mam już większość rzeczy głównie to został do kupienia wózek no i wiadomo ze o wielu rzeczach przypomni się już po urodzeniu. Butelek podgrzewaczy czy laktatorow na razie nie kupuje bo nigdy nie wiadomo jak to z tym karmieniem będzie ewentualnie później dokupię.Ale jedna buteleczkę z aventa mam:) Aha no i mam pytanie odnośnie pościeli.Na jaki wymiar kupujecie? 90x120 czy 100x135 bo nie mam pojęcia ale chyba lepiej ta większą poradźcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Ale zasuwacie z tym pisaniem, nie można się połapać :) Kornelka - nie martw się, na pewno będzie z dzidzią dobrze, ale współczuję nerwów. Wszystkim z wrednymi sąsiadami i upierdliwymi komentatorami szczerze współczuję...a już sikanie i robienie kupy pod oknami to szczyt jakiś, gdzie ludzie mają głowy, zero przyzwoitości... Co do kolejek i ustępowania miejsca to staram się to olewać - ostatnio jakaś na oko 18 latka kupowała napój i czekoladki, stoję w 4 osobowej kolejce w spożywczym z pełnym koszykiem i cierpliwie czekam, chociaż mi się od razu słabo w kolejkach robi, a ta podchodzi za mną i mówi "Pani ma tak dużo w tym koszyku a ja tylko dwie rzeczy, to ja wejdę przed panią, dobrze?" Ręce mi opadły. A w laboratorium stałam 40 minut w kolejce, osoba przede mną - dziewczyna o kulach poprosiła mnie o trzymanie jej kolejki a ona pójdzie usiąść..., zaraz doszedł starszy pan tak koło 80 tki "To ja sobie siądę i jakby ktoś pytał to ja za panią stoję"... no i co miałam zrobić hehe, teoretycznie najzdrowsza z nich byłam, to stałam z tym brzuchem za trzy osoby... Opti, co do komody mam identyczne zdanie jak Ty, tylko myślałam, ze tańszych nie ma - i chyba też się skuszę na tą suzie. Potrzebny mi po prostu jeżdżący przewijak, nawet nie wiem czy z tej wanienki będę korzystać czy kupię dużą, wczoraj w szkole rodzenia mieliśmy zajęcia z pielęgnacji noworodka i jakoś sobie nie wyobrazam w takiej malutkiej... Ale 200 zł za przewijak na kółkach i z półkami mogę dać :) Fajnie, że wkleiłaś linka, nie będę przepłacać :) Ja też dziś jakaś słaba, pogoda się chyba zmienia, obudziłam się o 5 z bolem kręgosłupa i już nie zasnęłam... Zaraz jadę do biura zawieźć kolejne L4. Aaa, i najważniejsze - byłam wczoraj u lekarza, z Małą ok, waga już 1,5 kg :) Lecę dalej, pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! dzis troche do Was popisze.. :-) od ostatniego razu wszystko kiedy to napisalam, to wszystko co nowe to czytalam na biezaco i w glowie sobie myslalam co bede odpisywac, tylko ze jakos nie mialam sily na pisanie.. ale dzis troche przysiade i popisze. najpierw nasz hit tygodnia: wczoraj bylam na usg no i z malym wszystko oki, zdrowy. wczoraj mialam dokladnie 31 tydzien i 2 dni a maly wazy UWAGA: 2367g! czyli jednym slowem hoduje w sobie malego slonika. synek od zawsze byl jakis taki wiekszy no ale bez przesady.. teraz pobil rekord. lekarka sama powiedziala, ze sie zastanawia gdzie ja go mieszcze.. teraz zebyscie sobie wyobrazily sytuacje: ja waze jakies 52,5kg, w pepku nadal mam 88cm i jakies 164cm wzrostu.. hehe dodam, ze moja mama wyglada jak ja (no ale bez brzucha ciazowego) i ja jak sie urodzilam to wazylam 4300g, wiec to moze dziedziczne? bo ani ja ani maz wielkoludami nie jestesmy, choc maz mowi, ze urodzil sie miesiac wczesniej (bo jego mama wpadla na genialny pomysl wieszania prania i dostala skurczy), no ale i tak urodzil sie z waga 3700g.. zastanawiam sie, jak to jest, moze to dlatego, ze odkad moge w koncu jesc, to na sniadanie lubie chleb z nuttella? (miedzy innymi oczywiscie) poza tym jem 2-3 sniadania, jakies 2-3 obiady i ze dwie kolacje hihi tylko, ze nic oprocz brzucha nie mam, tzn. rece i nogi dalej patyczakowate. :-) no ale tak sobie mysle, ze chyba lepiej, ze jest wiekszy niz bym miala sie dowiedziec, ze jakis taki za maly, to bym sie martwila prawda? myslicie, ze sa powody do martwienia sie? tak czy siak dolaczam do grona naszych wiadomych juz przyszlych matek malych slonikow, oj bedzie co dzwigac.. :-) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelka22 ja kupiłam pościel i wypełnienie w jednym sklepie , teraz sprawdziłam wymiary i ja mam 100x135 a poduszka chyba 60x40. Wózek kupiłam dopiero co i nie zamierzam go prać, stoi sobie i nawet nic tam nie czuć żeby śmierdziało gumą czy plastikiem, do narodzin się wywietrzy :) Też zaczynam prać powoli najpierw się zabiorę za rzeczy malucha, najwięcej mam bodów bo chyba na lato właśnie tego będziemy używać najwięcej nie ?? Te pościele są takie śliczne , kolorowe że aż się boję że będą farbować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatris no to masz chłopaka że ho ho :) Powiem wam że po spacerze trochę mi lepiej akurat koszą u mnie trawę więc hałas nie mały ale na dworze taki świeży zapach :) bo ja na przykład uwielbiam zapach świeżo skoszonej trawy :P Idę do sklepu , pojęcia nie mam co na obiad zrobić ... może jakaś potrawka z ryżem bo te ziemniaki to jakaś masakra słodkie jakieś w ogóle wstrętne :) czekam na nasze polskie młode ziemniaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;-) Nie miałam siły się odezwać we wtorek po wizycie u lekarki a wczoraj miałam jakiś taki zabiegany dzień, wpadałam tylko na chwilę podczytać ale nie miałam siły nic pisać. Generalnie jak stanęłam u lekarki na wagę to się przeraziłam lekko bo przytyłam w ostatnich 3 tygodniach 4 kg w związku z czym u mnie już 15 kg na plusie a gdzie tam do końca... w obwodzie 114 cm ... crp wyszło dobrze, mocz beznadziejnie - wyszły leukocyty, erytrocyty i liczne moczany w związku z czym mam sobie odpuścić wodę mineralną i soki ze sklepu i raczyć się tylko wodą przegotowaną i ewentualnie sokami domowej roboty. Tak poza tym, to lekarka stwierdziła że martwi ją troszeczkę, że mam bardzo nisko brzuch no i był stosunkowo twardy przy badaniu ale póki co powiedziała, że szyjka długa, wynik usg wzorowy więc nie ma się co martwić na zapas, mam tylko dużo wypoczywać. Tak w ogóle dziś dowiedziałam się, że urodziła moje kuzynka. Szczerze powiedziawszy to nawet nie wiedziałam, że jest w ciąży bo wyprowadziła się zaraz po ślubie w regiony swojego męża. Dziś spotkałam jej mamę i jak mi powiedziała co było grane to prawie padłam... Okazało się, gdy zrobiła pierwsze usg będąc w ciąży, że ma 2 macice i dwa ujścia. Wcześniej chodziła do ginekologa bo miała dość bolesne miesiączki ale żaden z lekarzy nie wykrył nieprawidłowości, dopiero ten którego wybrała na prowadzącego. Od razu było wiadomo, że może nie dotrzymać ciąży do końca i na pewno będzie musiała mieć cesarskie cięcie które miał jej robić lekarz prowadzący i przy okazji miała mieć wyciętą drugą macicę - lekarz oczywiście przyjmował prywatnie i był opłacony żeby robił CC. Okazało się jednak, że jak przyszło co do czego i moja kuzynka dostała bóli pod koniec 8 miesiąca to akurat go nie było bo wyjechał sobie na wakacje... i tak trafiła na przypadkowy personel... dali jej znieczulenie, lekarz już stał nad nią ze skalpelem a ona zaczęła krzyczeć że ona wszystko czuje, że znieczulenie nie działa. Okazało się że faktycznie ZZO na nią w ogóle nie podziałało i musieli robić cesarkę pod pełna narkozą. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i chłopczyk się urodził cały i zdrowy ważąc 2200, kuzynka też już przychodzi do siebie. Jadzia- wiedziałam że będzie wszystko ok. Dobrze że napisałaś o tych meblach. Ja dowiedziałam się od stolarza, że łóżeczko będzie do odebrania już za tydzień z czego bardzo się ciesze bo będzie troszkę czasu na to, żeby się wywietrzyło. Kornelka - Na pewno tak jak u Jadzi okaże się że wszystko ok więc nie zamartwiaj się na zapas bo to Ci nie pomorze. Któraś z dziewczyn pytała o crp - nie wiem jak rozwinąć skrót ale wiem, że jest to badanie krwi które wskazuje, czy w organizmie jest na chwile obecną jakiś stan zapalny czy nie. Co do pościeli to zapomniałam dodać, że mi już przyszła co prawda troszkę czekałam na realizację zamówienia ale jestem zadowolona ;-) Co do tego, jaki rozmiar, to przeważnie jest tak że 120 X 90 kupuje się do tych mniejszych łóżeczek czyli 120 X 60 a tą większą do większych. Ale jakiegoś znaczenia większego to nie ma. Któraś pisała o problemach z wilgocią w pokoju, czy tam z grzybami. Ja niestety miałam też ten problem po zeszło rocznych powodziach. Miałam już malować cała sypialnie choć absurd bo była niedawno malowana ale ktoś mi doradził, że jest dobry środek którym spryskuje się zmienione powierzchnie na ścianach. Ten środek się nazywa Savo i kosztuje około 13 złotych. Spryskałam miejsca w których wyszła wilgoć i już po pół godziny nie było śladu po wilgoci, ściana jak nowa... z kolorem nic się nie stało. Trzeba tylko pamiętać o tym, żeby dobrze przewietrzyć po tym pokój a najlepiej przenieść się na jakieś 2 dni ze spaniem gdzie indziej. Niepoprawna optymistka - Ty masz problemy z kostką a ja z prawym kolanem ;/ które mam wrażenie, że mam opuchnięte od kilku dni. Moje stawy zaczynają powoli reagować na zwiększenie masy ciała. Ciekawe co tam u Ateny, mam nadzieję, że ta wysypka to nic poważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xAneczQax widze, ze Ty jestes z ciaza o rowny tydzien do przodu od mnie, ile Twoje malenstwo wazy? bo ja mam oficjalnie termin na 12 lipca, wszystkie poprzednie usg podawaly termin porodu na wczesniej, mniej wiecej 5-8 lipca, a teraz wychodzi ze to moze byc 2 lipca.. choc wiadomo, jak sie urodzi to bedziemy wiedzialy kiedy. :-) najbardziej mnie zaskoczyla nasza kolezanka, ktorej corcia w 32 t sie przerobila na synka, opowiadalam mezowi to nie chcial wierzyc i teraz mu wkrecam, jak to roznie moze byc, i ze jego synek tez moze stac sie rownie dobrze w dniu porodu coreczka hihi to mowi, ze to niemozliwe bo kilku lekarzy potwierdzilo chlopaka i w szpitalu tez ale musze Wam dziewczyny napisac ze i tak mu zasialam do myslenia tylko ze on si edo tego nie przyzna hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatris81 no to pewnie wagę dzidzkow mamy podobna bo moja mała w 30 tyg. ważyła już prawie 2kg:) aż się boje porodu jak będzie dalej w tym tempie rosła:) A ja mam problem ostatnio bo upały takie a ja bardzo nie mam w czym chodzić no ale z drugiej strony jeszcze 2 miesiące wiec szkoda mi kupować jakiś bluzek luźnych a o gaciach juz nie wspomnę,wszystkie rybaczki i spodenki odpadają ze względu na moja piękna nogę która jest już cala fioletowa aha i zastrzyki na nią mam już do końca ciąży bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za mile przyjecie :) Ela1974 podaj adres wysle Ci piernika, bo kobietom w ciazy sie nie odmawia ;) Co do dolegliwosci, to odpukac takowych nie mam, pomimo ze zawodowo jeszcze pracuje, chyba ze od czasu do czasu mnie kregoslup zakluje lub mala wlozy swoja nozke w zebra ;) Ogolnie czuje sie dobrze i mam nadzieje, ze bedzie tak do samego konca. A starszliwe balam sie jak to bedzie, poniewaz mam juz prawie 35 lat!!!, a od pierwszej ciazy minelo 11 lat wiec glupich mysli mialam tysiace. Tym bardziej, ze w pierwszej ciazy zmagalam sie od 6 miesiaca z wysokim cisnieniem i zatruciem ciazowym, ktore spowodowalo, ze musialam lezec w szpitalu, ale Mlody urodzil sie zdrowy silny i tydzien przed terminem :) Z tego co czytam to tez juz jestescie nna etapie kompletowania wszystkiego co potrzebne dla dziecka, bo faktycznie to juz chyba odpowiedni czas. Ja rowniez zastanawiam sie nad zakupem tego zestawu Suzie z przewijakiem i wanienka, chociaz przeraza mnie ta malenka wanienka :O na poczatek to ok, ale jak Mala bedzie miala te 3-4 miesiace to moze mi sie juz nie zmiescic? Narazie przewijak na lozeczko nei wchodzi w gre bo bede miala kosz wiklinowy w ksztalcie owalnym, wiec nie jest on dosc stabilny zeby stawiac na to przewijak, a drewnianej komody jako stalego mebla poprostu nei zmieszcze i mam dylemat. Przepraszam, za tak obszerny post, ale chcialam strescic w nim najwazniejsze informacje :) Pozdrawiam i bede zagladac do Was na pewno czesto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatris81 to termin mam rowniez podobny do Ciebie, bo na 10 lipca, ale moja Malutka w 30 tygodniu wazyla tylko 1300 g, wiec Wasze Skarby 2 kg to duza roznica, az sie zaczynam martwic, chyba ze moja bedzie mala poprostu, bo wyniki mam wszystkie w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przepraszam ze ja tak ciągle w kolko ale nie chce popełnić gafy z ta pościelą tym bardziej ze marzy mi się cały komplet za 300zl. A jak kupie ten komplet pościeli 100x135 czy będą pasowały mi do łóżeczka baldachimy i ochraniacze do łóżeczka 90x120 ? Bo nie mam zielonego pojęcia czy muszę kupić wszystko 90x120 żeby mi pasowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatris ja nie wiem ile mój mały waży :) nigdy mi tego moja ginka nie mówiła , sądzę że ona nie ma takiego sprzętu :) Koleżanka co do niej chodziła to też dopiero w szpitalu poznała wagę dzidziusia, tam maja inne usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebra, a skąd Ty jesteś? Bo nie jestem pewna czy mi coś nie świta, że gdzieś z moich okolic, jeśli tak to jak by co to ja znalazłam sklep w Będzinie gdzie można tą komodę kupić za 199 zł. W necie chyba taniej się nie kupi, a w sklepie odpadają koszty wysyłki. Hej Beatris :) Ja jestem ciekawa jakie wymiary ma mój Młody, ale jak by wnioskować po wielkości brzucha, to będzie gigantem he he ;) A jak Twoje samopoczucie? Ja zdycham, serio. Czuję się jak słoń stacjonujący w Afryce w samo południe. Wyglądam zresztą też podobnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opti po brzuchu to raczej wielkości malucha się nie da wywnioskować :) Widzisz jaka Beatris szczuplutka i brzusio chyba z nas ma najmniejszy a takiego kolosa nasi pod serduchem :) Też jestem ciekawa ile mój mały waży, ja póki co w pasie mam 93 cm :) i na szczęście tylko brzusio i piersi mam duże ... troszku poszło w tyłek i uda ale nieznacznie :) Czuję się normalnie czasem zapominam że mam taki brzuch jakby nie był mój hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Beatris ale Twój synuś jest duuuży :):):) ale fajnie tak! i wiesz co? normalnie nie moge sobie Ciebie wyobrazić jak napisałaś te wymiary :P ja tez mam 164 cm wzrostu i ważyłam 54 kg\9 jakieś 4 lata temu) i byłam chudziutka jak diabli przytyłam do 60 i tak sie trzymałam a jak Ty w ciąży tyle ważysz i szkrab Twój już tyle waży to na prawdę gdzie Ty go nosisz:):):) ja teraz waże 70 kg i czuje sie jak mała słonica :P a w sumie od początku 10 kg mi przybyło. a jak się ogólnie czujesz? i jak tam blizna po wyrostku? moja się troche rozciągła i zmieniła na lekko różową z białej ;/ niepoprawna optymistka ja jestem z Sosnowca a do Będzina wybieram się w sobote na targ :) musze kupić w końcu coś dla siebie do szpitala bo oprócz jednej koszuli nie mam nic :P a T dokładnie z kąd jesteś? i gdzie zamierzasz rodzić? słyszałas może o Sosnowieckiej Jedynce? otwarli ja w styczniu tego roku i ma fajne opinie :) morelka mi oststnio tez się wszystko ciasne zrobiło :P a myślałam że to mama bluzke mi w większej temp.. wyprała dopóki nie zmierzyłam brzucha i doznałam szoku że w tydzień powiększył się o 4 cm! i chcąc nie chcąc musiałam kupić bluzke i getry ...ale po ciąży też w nie wejde bo takie jakieś rozciągliwe są :) a jak nie to teściowa pozwęża:P Wam tez jest tak gorąco i nie możecie spac? słyszałam że takie objawy tzn. bezsenność to przy synach się cześciej zdaża.... tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla mamuska tez lipiec, jak przeczytalam co u ciebie pod oknami odchodzi, to od razu zrelatywizowalam swego sasiada z psem, pomijajac go i ptaki, ktore sie dra o 4j nad ranem jak wsciekle, ze nie mozna okna otworzyc, by wywietrzyc, to u mnie faktycznie istna Puszcza Bialowieska, cisza, spokoj i gorskie powietrze. Asia Torun, dziekuje bardzo, wzruszylas mnie ropozycja przyslania piernika, ale to bedzie drogo i dlugo bo daleko i sie roztopia po drodze, bo upaly mamy :). Beatris, gdyby nie to ze na 100% bedziesz miala cesarke, to odradzalabym ci tuczenie malego nutella i 3 obiadami, bo im bardziej upasione dziecko, tym wieksze sa komplikacje przy porodzie. Pozatym jak sie przyzwyczai do stalego bardzo duzego stezenia cukru we krwi, to po porodzie bedzie non-stop glodny. Lepiej zeby dieta byla mniej obfita, za to zrownowazona i zdrowa. To prawda, ze sama musisz nadrobic swoja wlasna wage i skladniki odzywcze dla swego organizmu za ten felerny okres wymiotow i wyrostka, ale nutella oraz inne slodycze to wcale nie to, co twoj organizm aktualnie potrzebuje. Powaznie, na twoim miejscu nawet poszlabym do dietologa, zeby ulozyc sobie wlasciwy jadlospis i ilosc posilkow. W 32 tyg zmiana widocznej plci dziecka, to dla mnie jakies science-fiction. Nie wiem, co to ma byc za aparat usg, zeby sie tyle czasu mylic. Osobiscie wsrod moich znajomych ostatni taki przypadek jest datowany 1991 rokiem, kiedy to aparaty usg byly w powijakach. Tak samo mam problem z garderoba. jest piorunsko goraco, w dodatku juz prawie w zadne spodnie ciazowe sie nie mieszcze. Znalazlam jakies kiecki, w ktorych chodzilam w poprzednich ciazach do konca, i mamma mia, moj brzuch juz sie w nie nie miesci. I nic mi sie nie chce kupowac, bo niby juz do konca ciazy rzut beretem. Co do poscieli to dziwnie, na dzieciecych przescieradlach , tych z gumka, pisze wymiar 120x60, ale faktycznie one sa nieco wieksze, chodzi o to, ze one pasuja do tych najbardziej standardowych lozeczek 120x60. Natomiast posciel do doroslych lozek wskazuje rzeczywiste wymiary poszwy czy przescieradla, na przyklad 180x220. Moja niezbyt kumata kolezanka tak sie nadziala, bo nakupowala poscieli na nowe lozko w rozmiarze dokladnie takim jak jest samo lozko ;). No i musiala potem wszystkiego sie pozbyc, i kupowac wieksze. Regula dla doroslych przescieradel i poszew na koldry to ponoc taka, ze na szerokosci powinny miec 20 cm wiecej z kazdej strony, niz ma lozko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka tez mi się wydaje że po brzuchu to się raczej nie da ocenić wielkości dzidzi...moja koleżanka ma termin na 24 czerwca a brzuch wielki wielki na prawdę wielki a dzidzia maleńka jak nic! w poprzedniej ciąży przytyła 27 kg! a mały się urodził 2,850. i tym razem lekarz powiedział ze bedzie podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opti jak mi bedzie tak brzusio rósł jak ostatno to nie długo Cię dogonie :) ja mam 108 :) a nie jest Ci cięzko np. na siedząco podnieśc coś z podłogi? bo ja nie daje rady juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia nie masz co sie martwic moj synek mial w 29 tyg niecale 1200g, a wiadomo, ze chlopcy waza wiecej. Dzieci rosna w roznym tempie i wazne jest by przy porodzie bylo to mogiczne 2,5 kg, reszte moga nadrobic po urodzeniu. Duzo zalezy od trybu zycia matki i oczywiscie diety, uwarunkowan genetycznych np cienkie czy grube kosci, wiec nie ma co sie zamartwiec, wazne zeby dziecko regularnie przybieralo na wadze. Co do wieku jestes mloda laska ja dobiegam 40 i jeszcze sie dobrze trzymam, inna sprawa, ze ludzie mysla, ze nie mam nawet 30. Morelka wspolczuje z ta noga, ale jak sama pisalas jeszcze tylko 2 miesiace i wszystko sie unormuje, co do poscieli, baldachimow nie pomoge, bo nie kupuje, co do prania nowego wozka, wydaje mi sie to niepotrzebne Beatris niezle Ci sie ten termin przesuwa, ale co tam szybciej bedziesz miala malucha w ramionach, co do wagi, ale z Ciebie szczypiorek, tez tak chce, no moze jeszcze kiedys.... Oczarowana CRP (ang. C Reactive Protein), opowiesc o Twojej kuzynce powalajaca na kolana Kornelka bedzie dobrze, tak jak dziewczyny pisza mysl pozytywnie to dziala, Twoj stres nie pomaga maluchowi Przyszla mamusia gratuluje psychiki, ja bym juz dawno pogonila towarzystwo Ela kurcze nie pisz prosze o czeresniach, bo ja musze jeszcze z 2 tyg na nie poczekac, a o takich prosto z drzewa to moge tylko pomarzyc, albo narysowac na kartce i ja lizac (ale to chyba nie najlepszy pomysl) Callaa co do brodawek mozesz ja potraktowac lapisem i po problemie Kubolinka wazne , ze podjelas decyzje z ktora dobrze sie czujesz, reszta sie i tak dopasuje Mala mii ja ciagle zapominam co mam kupic czy zalatwic, katastrofa juz pisze sobie karteczki, by nie latac podwojnie, mam nadzieje, ze moj mozg sie naprawi po porodzie Ale kiepsko dzisiaj spalam, musialam sie przemiescic na legowisko, gdzie moglam polsiedziec, po dlugim moszczeniu sie wreszcie odplynelam, niby brzuch zaczal schodzic, ale i tak mam problemy z pozycja do odpoczynku. Uff troszke sie ochlodzilo, wiec wpadlam w kolejny wir pracy kwiaty juz wyly o kapiel, teraz sie pieknie blyszcza, jeszcze zostalo pare okienek do odswiezenia i po robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi ja jestem z Siemianowic i tutaj tez zamierzam rodzić. Na Będzinie i Sosnowcu nie znam się w ogóle, a już o tamtejszych szpitalach to w ogóle zielonego pojęcia nie mam, do tego sklepu dziecięcego trafiłam praktycznie przez przypadek, bo mi go znajoma poleciła, ale jest naprawdę rewelacyjny, bo ceny na wiele rzeczy ma rewelacyjne, porównywalne lub tańsze niż w necie, a i obsługa bardzo fajna i pomocna. Jak by co to to jest ten sklep: http://www.dzieciecemarzenia.friko.pl/ Co do podnoszenia z podłogi, to jest mi to ciężko robić siedząc, stojąc wszystko jedno, ogólnie bardzo ciężko mi się już porusza. Kurcze, jak ja się dziś fatalnie czuję, no po prostu odpływam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece zaraz na badanie i usg wizyta o 15 hihihihi dam znac jak wroce jakiej wielkosci jest moje malenstwo i moze sie dowiem co tam siedzi w koncu w brzuszku trzymajcie kciuki ;-) tylko chcialam nawiazac do tych kolejek jak na badania jezdzicie bo u mnie jest napisane na drzwiach odrazu ze kobiety w ciazy , na glukoze i dizeci do lat 4 bez kolejki wchodza i nikt nikomu nie robi problemow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xAneczQax no jasne ze tak wiecznie mieszam z tymi wymiarami:) a obwód mojego brzusia to 98 i 14 kg na plusie:)A ja nie narzekam na pogodę siedzę w słoneczko na balkonie a jak mi już za ciepło to zmykam do ogródka na huśtawkę, a tam zawsze taki delikatny wiaterek i cień od drzew:)A Ja mam ochotę na koktajl z truskawek,i w ogóle mam smaka na jakieś brokuły albo kalafior,albo szparagi cos tak za mną łazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak u mnie jest 31 tc i 4 dzień termin 10 lipiec dzidzia wazy 1933 gram BPD 8,75 35 tc HC 28,08 AC 27,27 FL 6,16 fhr 132 wszytko wymiary to 50 centyl wiec moj gin mowi ze idealnie ja schudłam 1,5 kg ;-) no szukal, szukal i wyszukał ze dziewczynka ;-) wiec bede miec jak to mowia dziurawca ;-) nawet wydawalo u sie przez momencik ze moze jednak chłopak ale wziol aparatur prawdzil ze krew przepływa wiec to pepowina i zostaje jak na razie dziewczynka . nastepna wizyta 02. czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
były jeszcze dwie panie na poczekalni ktore jak zobaczyły moj brzuchol spytały czy juz rodze ja mowie ze nei ze to dopiero 32 tc hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×