Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Gość daterwery
ja zrobiłam test są dwe kreski ale jestem w szoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję Wam serdecznie :) sama kiedyś byłam lipcówką i łezka sentymentu mi się w oku kręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni dizkeuje oczywiscie ;-) narazie strasznie sie boje ma ciaze wysokiego ryzyka biore eki na podtrzymanie i zastrzyki w brzuch . ale jestem pelna nadziei ze tym razem sie ciaza utrzyma i wszytko bedzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie rok temu i 4 dni
dowiedzialam sie ze bede miec dziecko... teraz moja mala ma juz 4 miesiace i spi sobie smacznie... ah jak ten czas leci;) gratuluje mamusiom i latwego porodu zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja również 2 dni temu dowiedziałam się, że po raz kolejny zostanę mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPER TO JEST NAS JUZ 2 HIHI MAM NADZIEJE ZE SZYBKO SIE POWIEKSZY NASZE GRONO ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona :)))
Witam mam nadzieje że ja też jestem lipcówka:)okres powinnam dostac za 3 dni a 4 testy pokazały pozytywny wynik...z moich obliczń(jeśli sie udało)to bedzie 2 połowa lipca:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja chyba też dołączę do Waszego grona:) Wczorajsza beta 484,9:) Ale u lekarza jeszcze nie byłam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula2323
A więc gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no narescie ten topik
dolaczam do was, na razie anonimowo, jak bede bardziej pewna tej ciazy, to sie ujawnie. Buziaki i powodzenia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula2323
Tak ja tez dziewczyny byłam na nicku ONA:))ale ktoś mi go ukradł i sie podszywa:(((i na dodatek wypisuje brednie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnią @ miałam 11.10 teraz powinnam mieć 9.11 ale staramy sie o dzidziusia i 4 testy dały pozytywny wynik(blada kreseczka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam ostatnią @ 3.10, to jestem tydzień dalej:) Wiesz, jeszcze nie dowierzam, bo staramy się już ponad 3 lata, jestem po II inseminacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to raz jeszcze gratuluje:)3 lata kupa czasu:)ciesze sie razem z Tobą:)super...my sie staraliśmy 4 miesiące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się boję tak do końca cieszyć, nie mogę się doczekać kiedy lekarz mi powie że ciąża rozwija się prawidłowo... Macie szczęście że udało Wam się tak szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to 2 ciaża z pierwszą jakieś pól roku sie staraliśmy:)bądż dobrej myśli a bedzie wszystko dobrze:) Mam nadzieje ze sie odezwiesz po wizycie u lekarza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwę się na pewno:) Teraz już tu będę zaglądać codziennie:) Fajnie że jedno już macie, wiesz czego się spodziewać:) To miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam wczoraj u lekarza ale jeszcze niewiele było na USG widać. Tyko powiększone endometrium i kropka :) Mam przyjść w wtorek zobaczyć czy jest już pęcherzyk. Muszę być pod ścisłą kontrolą lekarza bo niedawno straciłam ciążę w 22 tc. Jutro i w środę idę na bhcg żeby sprawdzić czy prawidłowo przyrasta. Muszę być dobrej myśli. Mam już synka 4,5 roczku i 2 straciłam w marcu tego roku na początku 6 m-ca ciąży. Teraz mam nadzieję, że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, ja ostatnią miesiączkę miałam 5.10. Czyli tp wypadałby na 12 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nawet gdybym ja teraz chciała pojsc do lekarza na USG to chyba raczej nie ma sensu skoro ostatnią @ miałam 11.10(chyba az szybko)chociaż jak byłam za pierwszym razem u mojej gin to stwierdziła 3 tydzień(ale 2 dodała)czyli 5 według niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Susi! Przykro mi że straciłaś dziecko:( Ale teraz już na pewno będzie dobrze! Trzymam kciuki! Ja wg obliczeń termin będę miała na 10 lipca:) Też wybieram się we wtorek do lekarza i mam nadzieję że już coś zobaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula dziękuję ,napisałyśmy prawie w tym samym czasie. Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no narescie ten topik
Milego poranku lipcowki! Jestem z wami! Czuje sie dobrze, nawet mdlosci nie mam zbytnio. To bedzie moje 3cie dziecko. Maz marzy o synku, mamy juz 2 coreczki. Mam nadzieje, ze to nie beda trojaczki :-O. Moja pani ginekolog powiedziala, ze mam do niej sie nie zglaszac przed 12m tygodniem, i nie zawracac glowy, bo ma strasznie duzo roboty :( . Tak mi sie dluzy, chcialabym juz szybciej czegos wiecej sie dowiedziec, lub podpatrzec na usg. Pozdrawiam cieplutko, piszcie co u was slychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może wybierz się do innego lekarza, ja bym nie wytrzymała tak długo, już nie mogę wysiedzieć:) A czemu miałyby być trojaczki? Miałaś cykl stymulowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No SUSI Twoja opowieść jest naprawde przykra:(nikomu nie życzę straty dzidziusia:(ale mniejmuy nadzieje,że wszystko potoczy sie dobrze:)bądż dobrej myśli:) A ja emka mam sie dobrze poza tym ze wczoraj zasnęło mi sie o 19.00:)a Ty jak sie masz;) No i do Pani wyżej:)ciesze sie ze powiększa sie nasze grono no i życze zdrowego synusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×