Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

hej kochane :) trzymam kciuki za dzisiejsze cesarzowe i czekające w szpitalu :) dopiero teraz przeczytałam o małej, z opisu można był wnioskować, że to wody a jednak nie. ale nie ma co bagatelizować lepiej sprawdzić w szpitalu :) ivetes ja cały czas mam wydzielinę taka przezroczysto mleczną, czasami bywa gęsta ale za każdym razem lekarka potwierdza, że to fizjologia. wody są bardziej płynne i podobno słodki zapach... też czasami myślę, że nie wiem czy je rozpoznam, ale każda kobieta mówi, że nie da się tego pomylić ze zwykła wydzieliną :) Ela wracaj do nas szybko, jakoś pusto tu bez Ciebie i bez innych stałych bywalczyń :) mam nadzieję, że Beatris dziś wróci do domu :) byłam dziś na ostatnim pobraniu krwi :D i mąż odebrał GBS wynik ujemny :D dziś zabieram się za porządki żeby weekend spędzić tylko z mężem bo to chyba nasz przedostatni a może ostatni weekend we dwoje... :P we troje bo jeszcze nasz łobuz Lord jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ebudka, Ale mi dałaś do myślenia z tym weekendem - faktycznie ostatni albo przedostatni tylko we dwoje, z moim terminem na poniedziałek 18 tego to też tak wypada. Hmmm, muszę się zastanowić, może by tak jeszcze zrobić coś miłego i niecodziennego z zakresu rzeczy, które w ogóle można w stanie wielkiego wieloryba zrobić...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze chwile pospalam a teraz czuje sie gorzej niewyspana niz wczesniej :P AneczQa- jak sie masz? Moni17- czy tez dolaczasz do przeterminowanych? Ja jak bede miala wiadomosci od Malej mi to dam znac. Juz po 9 wiec pewnie jest po :) freuline- sama niedlugo zobaczysz co znaczy miec dziecko,ze to nie jest tak ze karmisz, dziecko spi a Ty masz spokoj, bierz pod uwage ze rowniez dochodzi zmeczenie, a te 3 godziny mijaja jak z bicza strzelil. A czasu na pewno bedzie mniej niz teraz,gdzie jeszcze cieszysz sie ta niezaleznoscia. ebudka- swietnie ze GBS ujemny! Maz do mnie wczoraj: to na kiedy Ty w koncu masz termin? a ja mu na to ze na dzis (tzn wczoraj) a on:a to czemu Ty jeszcze nie rodzisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Jak tam samopoczucie na finiszu ? Coś małe opóźnienia mamy ;/ Ja normalnie jestem w rozsypce. Praktycznie nie mogę się ruszać tak mnie wszystko boli. Chciało by się wziąć za jakieś mycie podług albo coś, żeby małego namówić do wyjścia a tu się nie da bo ledwo chodzę. Boli mnie całe krocze i czuję jak by mi wszystko ze środka miało nagle wypaść ;/ Muszę się jakoś zebrać i porobić pranko, bo do mojej teściowej w poniedziałek zjechało się rodzeństwo mojego męża i przywieźli cały wór ubranek. Całe szczęście, że kupiłam tylko ubranko na wyjście małego ze szpitala bo mam tyle tych ciuszków że mały chyba by ich do końca roku nie zdążył ubrać nawet jak bym go ze 3 razy dziennie miała przebierać. O dziwo wczoraj teściowa okazała się człowiekiem, zadzwoniła i zaproponowała że ona mi to wszystko przepierze i wyprasuje, ale stwierdziłam, że ja i tak nie mam teraz nic sensownego do roboty więc pojechałam po ciuszki i zamierzam sama się dziś za nie zabrać. Ciekawe jak tam nasze cesarzowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie spokój , akcji żadnej nie ma hehe :P Zobaczymy jak to się potoczy jutro :) Na 9 jadę do szpitala (jutro) , jak wrócę to się zamelduję na kafe a jak nie to napisze którejś eska :) Teraz zmykam , muszę iść do sklepu i pomyśleć co na obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam weny...A to wszystko przez niskie cisnienie, te nagle zmiany pogody niestety nie zostaja bez echa. Z natury mam niskie cisnienie, a tu pogoda i gwaltownie rosnacy maluch dodaja swoje, wiem marudze...we wtorek poszlam do szpitala na akupunkture, od rana czulam sie dziwnie, ale po spacerku zrobilo mi sie niedobrze, doszedl bol glowy i brzucha. Polozna jak mnie ujrzala, powiedziala, dzis nie ma zadnej akupumktury prosze sie polozyc robimy KTG i mierzymy cisnienie, jest pani blada jak sciana, wtedy to dopiero zbladlam. KTG wyszlo super, cisnienie 105/70, lekarka przyleciala natychmiast pobrac 3 fiolki krwi na szczegolowe badania. Po 40 min KTG bylo jasne , ze maly ma sie dobrze tylko nie wiadomo, czy ja tak ekstremalnie reaguje na pogode, czy cos innego jest przyczyna. Chwile pozniej wjechala polozna z kroplowka, dostalam 500ml glukozy, po przyjetych 100ml cisnienie skoczylo nieznacznie do 110/70 i bylo prawie jasne, ze to moja wrazliwosc, KTG trwalo ponad godzine, ale wszystko jest w porzadku. Hemoglobina znow spadla, ale reszta wynikow byla wzorcowa. Zrobiono mi tez USG, by oszacowac wage malucha 3116g plus blad 467g, smiac mi sie chcialo, bo to oznacza, ze maluch moze miec kolo 2700g albo 3600g, niezly rozrzut, wiec na ten pomiar nie zwracam uwagi. Po 3 h obserwacji wypuszczono mnie do domu, z poleceniem picia lekkiej kawki i duzej ilosci snu oraz wody. FL 73mm (odpowiada 38 tydz) czyli rosnie wg planu. W srode czekala mnie wizyta u gina, nic sie nie zmienilo, cytologia I, lozysko I z drobnymi oznakami przygotowania sie do porodu, ilosc wod w normie, czyli moze byc juz albo do 6 sierpnia, wszystko zalezy od decyzji malucha. Na plusie 9kg, zaczela mi sie troche zatrzymywac woda w organizmie, ale do przejscia. Byla dyskusja o czopie i wodach, nie kazda kobieta gubi czop wczesniej, ja gubie gdy jest akcja, czyli nie wiem wczesniej kiedy ten moment nastapi. Za pierwszym razem przebito mi pecherz plodowy w 43 tyg ciazy, uczucie zalewa nogi strumien bardzo cieplej wody, najpierw duzy, potem w pozycji lezacej wylatuje chlustami, jak sie usiadzie czy stanie nastepuje zakorkowanie i saczy sie kroplami. Drugim razem po prostu chlusnelo jak poszlam wieczorem do toalety, nie mialam watpliwosci, ze to one strumien jest silny i cieply, nie da sie tego pomylic z uplawami czy moczem, od razu rozkrecily sie skurcze i 4h pozniej byl maluch na swiecie. Jezeli po chlusnieciu wod zaczynaja sie regularne skorcze nalezy jechac do szpitala. Jezeli nie tak jak pisala Ela mozna troszke poczekac, ale w ciagu 12h nalezaloby urodzic. Nie ma obaw wody sa ciagle odnawialne i maluch w suchym tak calkiem basenie nie zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta ciagle odnawiana tabelka cieszy mnie z jednej strony, z drugiej jednak stresuje, bo cos szybko sie przesuwam na tej liscie, a dzis znow ktos z gornej zniknie i pojawi sie w dolnej:) Ale bede twarda nie bede sie wpychac przed kolejke i wytrwam swoje, do terminu zostalo 15 dni, ale to nic nie znaczy, rownie dobrze moze byc 29. Zapomnialam napisac, ze u mnie test na paciorkowca tez wyszedl negatywny, jupii nie musze sie zamartwiac, ani przygotowywac planu B. Racja jest, ze po narodzinach bedzie mniej czasu, to nie tylko przez karmienie, ale w miedzyczasie trzeba tez cos zrobic w domu, uporac sie na biezaco z rosnacym stosem malusienkich ubranek do prania i prasowania itd, kto moze niech wysypia sie pomiedzy karmieniami, by nabierac sil, ja niestety pewnie nie dam rady, moze na poczatku, gdy dzieci wyjada na wakacje. Ale ciesze sie na nowego czlonka rodziny, choc czas leci zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Niepoprawna Optymistko, 3mam kciuki oby wszystko było dobrze:) Ja tez słyszałam, że dziecko nie powinno miec od początku podusi żadnej, nawet takiej bardzo płaskiej i ja nie zamierzam na razie dawac żadnej. A co do przykrycia, to mam zamiar przykrywac na razie cieniutkim kocykiem polarowym, albo rożkiem (bo też nie jest za gruby). resztę doczytam i popiszę cosik później, bo jestem umówiona, więc do potem:P miłego dzionka życzę, chociaż nie wiem czy taki miły przez ten upał:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK......TERMIN....PŁEĆ...MIASTO.....PO R ÓD......IMIĘ. Misia 27............27......02.07.....DZ........Irl..mało....sn AneczQa...........25......05.07.....CH......Chorzów....s n......Dorian Moni17.............27......07.07.....CH........lubelskie. .sn malinówka376.....20......07.07....DZ....dolnośląskie.. sn...Aleksandra Omka...............33......8.07......DZ........W-wa..... cc...Oktawia vivian2006.........27.....9.07.......DZ.....dolnośląski e........Antosia sasetka84.........27......10.07.....DZ.....lubelskie... sn/cc... Zosia Oczarowana......25.....13.07.......CH.......Kraków...... sn...Klaudiusz Atena02...........27......14.07......DZ.......Kraków.... ..sn.....Liliana morelka22.........25.....15.07......DZ........śląskie.. ....sn Jadzia .............22.....17.07.......DZ.....zach.pom....sn...Hani a kasztaanka.......27.....18.07.......DZ......UK........... .sn zebra1807........33.....18.07........DZ.....śląskie.... ...sn dżuczek...........29.....19.07......CH......Kraków....s n...Aleksander JustynaB28.......28.....19.07......DZ.......Warszawa...s n.....Zuzia Kasia508..........24.....19.07.......DZ......Śląskie... .....sn....Julia iwetes...........27.......19.07......DZ......małopolska...sn..Liliana Freuline ..........25 .....21.07...... DZ .....Śląskie .......SN....Natasza kwoka123.........39.....23.07.......CH.....pomorskie....sn Kornelka_88.......23.....23.07.....DZ......Chorzów..... SN...Paulinka asia-lipcówka....30.....23.07......DZ......śląskie.. ....cc/sn ...Karolina przyszła mamuśka.34.....23.07....CH........opol...........cc.... Maks? anik_82............29......24.07.....DZ.......Wrocław... ..cc/sn?...Pola ebudka.............31.....27.07......CH.......W-wa....... ..cc...Antoni agusia1985........26.....27.07.......CH...... Płock.......sn.....Łukaszek kubolinka..........32.....30.07......CH.....wielkopolska ..CC...Adrianek Mała929...........19......27.07.....DZ......śląskie... ........sn....Julcia Szczęśliwe MAMUSIE NICK....wiek..płeć..miasto..TP...dzień...sn/cc..imię. ..waga...długość 1) Abecia...32...CH...W-wa...14.07...01.06..sn...Krzyś..1920 g..49cm 2) kocio-rybka...CH..zach-pom.04.07..28.06.........Karolek... 3100g 3) Anusiak....20..DZ....K-ce....27.07..29.06...Martynka..2960g. .53cm 4) Ela1974.....37..DZ....Fran....02.07....03.07..sn..Diana Maria..3440g 5) Balbina....27...CH...Cz-wa...10.07..04.07...cc...Maks...3400 g...55cm 6) Beatris....30...CH...kuj-pom..04.07...........cc..Ivo.....29 10g...52cm 7) MalaGosia69.27..CH...zach-pom..05.07..03.07....cc...Staś... 3460g.....54cm 8) Mala_miii86...25..CH...śląskie...15.07....08.07 ..cc...Gracjan..3700g..56cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre wiesci! Gracjanek przyszedl na swiat o 8:03, dostal 10/10 punktow, szczegóły w tabelce. U Malej mi dzidzius juz po drugiej stronie brzuszka. Jestem ciekawa jak tam Omka :) Ma ktos z nia kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super wiesci, malinowka dodaj jak mozesz w gornej tez numerki bedzie zabawniej Moje maluchy zawsze spaly na plasko, gdy juz swobodnie sie przekrecaly na brzuszek i plecki doszlo bardzo plaska poduszeczka, ale wlasciwie tylko wtedy, gdy nosek byl zapchany. Spaly w spiworkach, latem bez rekawkow, zima z odpinanymi rekawkami. Na zime zawsze kupowalam cos takiego i bardzo sobie chwalilam, dziecko bylo lekko ubrane, ale jednak bylo mu cieplo. http://www.zabaweo.pl/producent/sterntaler-110.html?filter_id=203

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mii gratulacje, wracaj szybko do zdrowia i maluszek niech będzie grzeczniutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała mii gratuluję wypoczywaj :) malinówka ja mam numer do Omki ale czekam wciąż :) nie wiem czy da mnie znać czy którejś z nas.... zebra też się zastanawiam czy te ostatnie chwile spędzić w domu w spokoju czy po prostu gdzieś wyjść... mąż chce na starówkę ale mnie jakoś spacery nie są w głowie :P oczarowanaaa mnie też spojenie strasznie boli, zrobiłam porządki teraz pranie i nic więcej nie robię bo nie mam siły. jaka jest przyczyna bólu spojenia? obciążenie miednicy i ucisk na nią? czy macica zaczyna skurcze i to promieniuje na spojenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spiworki sa eleganckie ja tez taki chce ale drogie to cos :) poszukam na allegro :) wlasnie sie obudzilam po raz drugi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mii - gratuluję ! Wracajcie szybko do formy. Ebudka - pytałam lekarki ponoć dzidziuś bardzo nisko i uciska główką, to by się zgadzało bo ja od półtora tygodnia chodzę z 3 cm rozwarciem a brzuch mi zwisa na uda ;-) kości miednicy się rozszerzają ponoć to norma i dobry znak bo maluchowi będzie się łatwiej przecisnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc kolejna szczęśliwa mama :D NICK...........WIEK......TERMIN....PŁEĆ...MIASTO.....PO R ÓD......IMIĘ. Misia 27............27......02.07.....DZ........Irl..mało....sn AneczQa...........25......05.07.....CH......Chorzów....s n......Dorian Moni17.............27......07.07.....CH........lubelskie. .sn malinówka376.....20......07.07....DZ....dolnośląskie.. sn...Aleksandra vivian2006.........27.....9.07.......DZ.....dolnośląski e........Antosia sasetka84.........27......10.07.....DZ.....lubelskie... sn/cc... Zosia Oczarowana......25.....13.07.......CH.......Kraków...... sn...Klaudiusz Atena02...........27......14.07......DZ.......Kraków.... ..sn.....Liliana morelka22.........25.....15.07......DZ........śląskie.. ....sn Jadzia .............22.....17.07.......DZ.....zach.pom....sn...Hani a kasztaanka.......27.....18.07.......DZ......UK........... .sn zebra1807........33.....18.07........DZ.....śląskie.... ...sn dżuczek...........29.....19.07......CH......Kraków....s n...Aleksander JustynaB28.......28.....19.07......DZ.......Warszawa...s n.....Zuzia Kasia508..........24.....19.07.......DZ......Śląskie... .....sn....Julia iwetes...........27.......19.07......DZ......małopolska. ..sn..Liliana Freuline ..........25 .....21.07...... DZ .....Śląskie .......SN....Natasza kwoka123.........39.....23.07.......CH.....pomorskie....s n Kornelka_88.......23.....23.07.....DZ......Chorzów..... SN...Paulinka asia-lipcówka....30.....23.07......DZ......śląskie.. ....cc/sn ...Karolina przyszła mamuśka.34.....23.07....CH........opol...........cc.... Maks? anik_82............29......24.07.....DZ.......Wrocław... ..cc/sn?...Pola ebudka.............31.....27.07......CH.......W-wa....... ..cc...Antoni agusia1985........26.....27.07.......CH...... Płock.......sn.....Łukaszek kubolinka..........32.....30.07......CH.....wielkopolska ..CC...Adrianek Mała929...........19......27.07.....DZ......śląskie... ........sn....Julcia Szczęśliwe MAMUSIE NICK....wiek..płeć..miasto..TP...dzień...sn/cc..imię. ..waga...długość 1) Abecia...32...CH...W-wa...14.07...01.06..sn...Krzyś..1920 g..49cm 2) kocio-rybka...CH..zach-pom.04.07..28.06.........Karolek... 3100g 3) Anusiak....20..DZ....K-ce....27.07..29.06...Martynka..2960g. .53cm 4) Ela1974.....37..DZ....Fran....02.07....03.07..sn..Diana Maria..3440g 5) Balbina....27...CH...Cz-wa...10.07..04.07...cc...Maks...3400 g...55cm 6) Beatris....30...CH...kuj-pom..04.07...........cc..Ivo.....29 10g...52cm 7) MalaGosia69.27..CH...zach-pom..05.07..03.07....cc...Staś... 3460g.....54cm 8) Mala_miii86...25..CH...śląskie...15.07....08.07 ..cc...Gracjan..3700g..56cm 9) Omka...33...DZ...W-wa...08.07...cc...Oktawia...2950g...54cm Oktawia dostała 10 punktów , wszystko dobrze po operacji. Teraz są na sali pooperacyjnej i mała ssie pierś :D Odpoczywajcie kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, mała mi, omka - gratulacje. trzymajcie się ciepło i szybko wracajcie do domku! od opti nadal nie mam wieści, ciekawa jestem czy będą ją długo męczyć wywoływaniem czy zdecydują o cięciu. mówiła ostatnio, że lekarz ludzki i nie zamierza jej długo męczyć ale kto go tam wie. oczarowanaaa, ja mam dokładnie takie samo uczucie jakby mi miało wszystko wypaść. albo jakby mała mocno uciskała głową na kanał. a przecież polka jest ułożona miednicowo i większość czasu jest bardzo wysoko, pod samymi cyckami. ten ból spojenia łonowego jest koszmarny. ja też nie wiem czy przykrywać małą kołderką od kołyski - taką cienką, malutką, jak do wózka, mam do tego 2 kpl pościeli. czy może lepiej śpiworek bawełniany lub rożek. położne mówiły o rożku lub śpiworku, że dziecko ciaśniej ma i czuje się bezpieczniej w pierwszych dniach, jak w brzuchu. z drugiej strony jak będzie 30 stopni to ona mi się ugotuje nawet w samym bodziaku. nie ma co planować, wyjdzie w praniu. właśnie sobie przypomniałam, że śpiworek i rożek niewyprany, bo mąż się bał, że je szlag trafi. nie zbiło wam się to coś, czym wypełniony jest rożek czy śpiworek? pisałyście kiedyś, że was denerwuje jak wciąż ktoś pyta czy już urodziłyście. u mnie jest odwrotnie. wszyscy mi mówią, że mam mnóstwo czasu i pewnie i tak urodzę po terminie. dziwią sie dlaczego już wszystko mam przygotowane, przecież jeszcze zdążę. jakoś nie dociera, że szyjka króciutka i rozwarcie już w zeszłym tygodniu było. zaraz jadę dokupić ostatnie rzeczy - półśpiochy, kocyk, skarpetki i czapeczkę. jakoś mi się wydaje, że za mało mam tego;) mąż się śmieje, że pranie to my będziemy raz na 2 tygodnie robić tyle tych ubranek jest. wolę tak, niż prać co 2 dzień:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omka-serdeczne gratulacje. Czekamy na dalsze wiadomosci od Opti i Malej, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. anik- ja pralam wszystko rozek,spiworki, nawet wsad do poscieli-kolderke i poduszeczke nastawilam na 30 na delikatne by przeprac i nic sie nie zdeformowalo. Gdzie bedziesz rodzila we Wro? ja zdecydowalam sie na porodowke w Trzebnicy, w sumie mam tam najblizej. Siostra spakowala swoje klamoty w kartony, dzis juz sie wyprowadzaja. Ja musze sie wziac za sprzatanie, bo ciagle mam wrazenie ze jest balagan.No i planuje zrobic przemeblowanie w pokoju siostry, by doprowadzic pokoj do uzytku. Mialam prac dywan ale niezle popadalo i nie mam pewnosci ze jeszcze nie bedzie padalo. W ogole to u brata w pokoju rozlozylam lozeczko a on dzis przylatuje wiec chyba czas wniesc je do naszej sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co to są półśpiochy ? bo ja mam w garderobie dla małej przygotowane śpiochy, pajace, body z krotkim i długim rekawkiem, rampersy, spodnie, koszulki i inne ..a od jakiegos czasu widze ze uzywacie tej nazwy i sobie probowalam wyobrazic jak to moze wygladac i czy to amm ale e-e- nie mam chyba :) Zauwazylam ze jest wiecej dziewczyn ktore rodzą 19 i 23 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omka gratulacje ! Freuline - półśpiochy to są dosłownie śpiochy z odciętą górą czyli takie spodenki. http://allegro.pl/polspiochy-spodenki-z-kieszonka-r-62-polskie-i1685149454.html Bardzo fajna sprawa w kompleciku do kaftanika, z tym, że dobrze zwrócić uwagę aby raczej miały szeroki ściągacz zamiast gumeczki w pasie bo wtedy nie uciskają brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wczoraj już nie miałam siłki doczytać do końca. Oczywiście zostałam skrytykowana przez osoby (nieznanego mi pochodzenia, gatunku itp.itd.)- dodam tylko, że najłatwiej jest być całkowicie anonimowym, nie udzielać się i w....eprzać się w rozmowy innych, które trwają 9 miesięcy. Może jakieś dobre rady, troche zrozumienia. A nie nazywanie kogoś "chamką"...Bo nią nigdy nie byłam i nie zamierzam być. A przypuszczam, że w większości przypadków śledzą nas też kobiety w ciąży, bo nie sądzę aby jakiś dzieciak ( który ma wakacje i chce zabić nudę) czytał forum kobiet w ciąży. Więc pomarańczowe koleżanki, choć jedna która określiła mnie mianem "chamki" zaznaczyła się na czarno;) nie bądźcie tak złośliwe, nie wiem co Was tak frustruje, nadmiar kg, hormony, szczęście innych??? Przepraszam Was Lipcóweczki za moją wypowiedź, ale troche się zdenerwowałam- wiem, że w tym momencie jak pisała Mała o swoich podejrzeniach dot. sączenia wód ja wcięłam swoją wypowiedź nie na temat. Ale czytałam wasze wpisy po kolei i na nie odpowiadałam, a do tej strony jeszcze nie doszłam... Sorki, troszke się zdenerwowałam...Pierwsza myśl, to już nie udzielać się, bo nie chcę aby ktoś mnie bezpodstawnie oceniał... Mała929- cieszę się, ze to jednak nie godzina zero. Lepiej jeszcze troszke poczekać- niech Julcia jeszcze sobie rośnie bezpiecznie w brzuszku. Ela- cieszę się razem z Tobą z powrotu do domu. Dbajcie o siebie dziewczyny:) Mała mi, Omka- moje najszczersze gratulacje!!! Freuline- półśpiochy to takie spodenki. Tak jakbyś obcięła szelki od śpioszków. Np. coś takiego: http://allegro.pl/56-polspiochy-bezuciskowe-bawelna-wzory-polskie-i1688649836.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik - ja tak jak malinówka prałam rożki, kołderkę poduszeczkę i śpiworek na programie delikatne 30 stopni i wszystko w porządku. Trzeba tylko pamiętać aby jak się ma rożek z usztywnieniem wyciągnąć tą sztywną wkładkę przed praniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena- ja doskonale Cię rozumiem, mysle ze pomaranczowkom wlasnie o to chodzi by nas zdenerwowac i by nasz topik poszedl w dluga. Mysle ze nie warto przejmowac sie takimi blahostkami. Zeby to czlowiek mial tylko takie problemy. Nie zwracaj uwagi na takie rzeczy. Dostalam sms od Malej mi-cytuje ( mysle ze sie nie pogniewa) Gracjanek wyglada jak tatus :D jest przekochany! karmilam troche i sobie spal na piersi! teraz walcze z bolem! piecze,ciagnie i pali :( ale dac rade trzeba. Ja ide cos ogarnac sprzatac. Duszno sie znow zrobilo po deszczu masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedzialam ze cos takiego jest jak półspiochy ale dziekuje teraz juz wiem...Ja tez musze dokupic jeszcze pare rzeczy dla małej bo te wszystkie ciuszki sa takie schodzone :) albo jak sa nowe to nie na kazda pogode... A czy macie dla swoich dziewczynek jakies sukieneczki ? taki malusie ? bo ja mam pare ale boje sie ze nie bede ich uzywac mimo iz bardzo bym chciala :) bo boje sie ze takie dziecko jest za male zeby w sukieneczkach leżec...ze raczej w tych pajacach czy spiochach..co sadzicie ? Musze kupic jeszcze takie czapeczki bez sznurków bo mnie denerwują one...mam z 7 czapeczek kazda inny rozmiar ale chce jeszcze takie z lekka gumeczka bo dzieci duzo ladnie w nich wygladaja jak zdazylam zauwazyc,.niz takie zawiazane jak babuszki :) Bylam troche w ogrodzie ale upał nie z tej ziemi..posiedzialam w cieniu z psem...troche go wytarmosiłam, pojadłam reszte czereśni i wiśni (fajnie tak na zimne mleko :D a potem zapite wodą hehe ) potem posiedzialam z dziadkami -mimo ze ich nie lubie :) no i zabralam sie do siebie na poddasze bo zbierało sie na deszcz..oczywiscie spadly 3 krople z nieba i czarne chmury poszly sobie za góry ...i znowu plaża na zewnątrz...ale ja juz nie wychodze bo za ciepło :)przyszedl do mnie znowu profos - nie wiem czy robi ten sam numer co wczoraj :) ale postanowilam zapuścić mu wentylator zeby sie mi tu synek nie udusił z ciepła bo mam saune taka ze szok :) -jak to na poddaszu w lecie ... Stała sie rzecz straszna..od jakiegos czasu moj chlopak mi mówi ze strasznie chrapie !!!! nigdy tego nie robilam dopiero w ciazy ... i wstyd mi jak cholera...ale jeszcze przed chlopakiem to jako tako bo on tez czasami zachrapnie :) a juz nie mowiac jaka orkiestre mi robi jak jest pijany po imprezce :) to juz sie wcale nie krępuje tylko lewy sierpowy i na niego :) zeby sie uspokoił :) ALe dzis przy sniadaniu (drugim) dziadek sie mnie pyta czy sie wyspałam bo chrapałam jak cholera a ja sobie myśle "o nie tylko nie to " rumience na twarzy i pełno mysli w głowie ze jak to wygląda ze dziewczyna i chrapie hehe :) Dzis piatek :) ja tez sie zastanawiam co by tu robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_mii, Omka - gratulacje, trzymajcie się dziewczyny! Atena - nie denerwuj się tymi głupotami, ja też dwa dni temu zostałam zbluzgana za jakies mało inteligentne w opini nieproszonego gościa wpisy i nazwana p**dą czy inną k**wą. Człowiekowi się w środku zagotuje, ale nie ma co temu dawać wyrazu, bo dokładnie o taką reakcję chodzi, tzn. "odechciewa mi się pisać, idę sobie" - i w taki sposób wątek się rozwala. Więc się nie denerwuj :) Czasem produkujemy jedna przez drugą wpisy i zanim się zaktualizują to nasza wypowiedź wygląda na nie na temat, ale to przecież normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freuline- nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, ze Twój pies coś wyczuwa, w tym przypadku zbliżający się poród. Poprostu Cię pilnuje:) Słyszałam gdzieś, że zwierzak ostrzegał swego pana przed zawałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebra, Malinówka- macie racje, nie ma sensu przejmować się wpisami nieproszonych gości. Dzięki dziewczynki za miłe słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×