Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

balbiina

Lipcówki 2011

Polecane posty

Hej kobiety. Jestem nowa i nie wiem od czego zacząć. 20.10.2010 był ostatni okres, zrobiłam test wyszły dwie kreski :) więc mega szczęście, byłam u lekarza i mam założoną kartę ciązy :) lekarz stwierdził pęcherzyk ciązowy a na kolejna wizytę mam się pojawić za 2-3 tygodnie bo teraz nawet nic nie można zmierzyć. Ale zastanawiam się jak to będzie bo to teraz albo będzie biło serduszko albo nie? nie chcę się negatywnie nakręcać ale myśli są silniejsze, że wszystko ok. Pani lekarz mówiła, że wszystko jest ok ale od wizyty minęły 3 dni można jokoś jeszcze sprawdzić czy wszystko z fasolką dobrze czy po prostu czekać na kolejną wizytę? Czuję się dobrze, nic złego się nie dzieje, piersi i brzusio bolą ale to normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebudka! Witam . Ja też ostatnią miesiączkę miałam 20 :) więc termin będziemy miały podobny :) Bardzo się ciesze . Jutro pierwsza wizyta u gina . Napisze odrazu co i jak . Trzymajcie sie LIPCÓWKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina 2207 daj znać gdy tylko będziesz coś wiedziała, wtedy potwierdzimy co mówili lekarze :) mnie zastanowił lekarz bo kazał brać poza kwasem foliowym juz inne witaminy. nie wiem czy to nie za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ebudka to moja pierwsz ciąża ,więc nie wiem ,ja kwas foliowy już biorę . Koleżanka , która ma 2 dzieci opowiadał mi ,że jej gin też odrazu przepisał jej witaminy jakieś dodatkowe ,ale druga koleżanka mówiła ,że dostała dopiero po badaniach . Więc chyba wszystko zależy od lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mak82- mamy podobną systuację, ponieważ ja z moją siostrą będziemy rodzić w odstępie ok. 3 tygodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ebudka- jeśli chodzi o obawy o fasolkę to bardzo dobrze Cię rozumiem. Mam to samo- a nawet jestem w jeszcze gorszej sytuacji, ponieważ wizytę mam 1.12 , czyli za równy tydzień a jestem już w 7 tygodniu. Niestety moja pani gonekolog wybrała się na urlop...w momencie najmniej odpowiednim dla mnie. Po rozmowie telefonicznej powiedziała mi, że jeśli nic mi nie dolega, to nie ma sensu iść na wizytę wcześniej (ma zastępstwo) ponieważ i tak nic nie będzie widać. I w taki sposób czekam już prawie 3 tygodnie na wizytę...;( Pocieszam się myślą że jeszcze tydzień i zobaczę swoją fasolinkę. Nie powim- jestem pełna obaw czy wszystko jest wporządku, ale równocześnie staram się być dobrej myśli. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez moja pierwsza upragniona ciąża więc nie mam pojęcia co i jak robić. tylko żeby wiedzieć, że to serduszko bije :( podobno juz po 21 dniu zycia zaczyna bic ale każda ciąża to pewnie inny przypadek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winki80! Z niczego nie rezygnuj! Wiem jak jest Ci ciezko! U mnie bylo tak samo! Ostatnia miesi. mialam 17.09, 26.10 bylam u lekarza i tez nic nie widzial. Powiedzial, ze na ten tydzien to juz pecherzyk powinien byc widoczny. Dal nam tydzien i nastraszyl, ze jak nic nie zobaczy to ciaza nie rozwija sie w macicy. 04.11 juz widoczny byl pecherzyk 0,77 cm. 15.11 ju byla widoczna nasza fasolka. Wiec glowa do gory, bedzie dobrze! Trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia 27
Czesc Dziewczyny ja tesz sie dolocze Ostatnia miesiaczke mialam 25.09 W piatek mam USG Bardzo sie boje bo juz w tym roku stracilam dziecko Wlasnie podczas pierwszego USG dowiedzialam sie ze serce nie bije Czekam na ten piatek z utesknieniem ale również z sercem w gardle Trzymajcie za mnie kciuki Dam znac w piatek czy wszystko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) u mnie w rodzinie to już wszyscy wiedzą tzn.rodzice i teściowie, trzymają kciuki żeby tym razem się udało :) jako że pierwszą fasolkę straciłam :( W pracy też wiedzą już od 4 tygodnia, ponieważ mam ciężką pracę i nie chciałam ryzykować więc już od 2 tygodni siedze sobie na L4 :) Ze wszystkich objawów został mi tylko ból piersi a reszta jakby przeminęła, mam nadzieję że to dobry a nie zły znak ... Wizyta 16 grudnia ...ufff... strasznie długo Ja smaruję brzuch , tzn całe ciało po kąpieli oliwką albo balsamem nawilżającym :) zależy co mi wpadnie pod rękę Trzymam kciuki obyśmy wszystkie zobaczyły małe bijące serducha, no i niech brzusie rosną zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak82
ebudka! ja ostatnia miesiaczke mialam 4 dni przed Toba:)w poniedzialek lekarz tez juz widzial pęcherzyk, ale karte powiedzial, ze zalozy jak bedzie serduszko bilo i mam przyjsc 14.12. Tez juz kazal mi zaczac brac witaminy- feminal dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___rodzice___
Pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym Mam do zaoferowania zestaw edukacyjny składający się z 32 liter o wysokości 10,5 cm i 19,5., w pięciu żywych kolorach: czerwony wpływa stymulująco i energetycznie, niebieski działa kojąco i wyciszająco pomarańczowy pobudza, motywuje do działania, zielony działa uspakajająco, odstresowująco żółty ma działanie antydepresyjne, stymuluje na układ nerwowy, rozwesela. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. http://allegro.pl/alfabet-duzy-literki-naklejki-polskie-litery-i1336036314.html http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-zestw-nr-1-i1336035999.html http://allegro.pl/literki-do-nauki-alfabetu-czytnia-zestw-3-i1336036152.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-i1336036412.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-nr2-i1336036087.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mak82 mnie też lekarz kazał brać femibion i omegamed pregna a omegamed niby bierze się od 24 tygodnia ciąży. Nie martwisz się tym czy serduszko bedzie biło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzis mialam usg i serduszko bije ma 5,5mm i nie moge uwierzyc ze w takim malutkim dzidziusiu tak mocno bije serduszko:) jutro u mnie zaczyna sie 8 tydzien nie moge uwierzyc szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, trzymam kciuki! W piatek wiec czekamy na dobre wiesci od paru dziewczyn. Siedze i pije herbatke rooibos. Dobra jest i polecana w ciazy, bo nie zawiera teiny. Posmarowalam sie olejkiem Weledy na zapobieganie rozstepom, dzieki dziewczyny za przypomnienie dzis rano. Mialam jeszcze po poprzedniej ciazy butelke. Ktos tu pisal o pryszczach - mnie akurat obsypalo jak nastolatke tuz przed ciaza, a teraz widze, jak to schodzi na oczach. W ogole w ciazach mialam fantastyczna cere i wlosy, tylko dla tego moglabym byc ciagle w lekkiej ciazy :). Ale teraz niestety mam lupiez straszliwy. I boje sie stosowac jakies ostre preparaty z apteki. Czy znacie jakies moze ludowe ziolowe sposoby? Fajnie macie z tymi siostrami czy szwagierkami w ciazy. Ja na razie wsrod znajomych jade sama. Rozmawialysmy z kolezanka, ze bedziemy razem te ciaze planowac. Ale ona na razie chyba nie jest jeszcze w ciazy, i nic jej nie mowie na razie, bo to taka osoba, co musi miec wszystko jako pierwsza i wszystko najlepsze. Jak jej powiedzialam, ze moj maz postanowil, ze trzeba codziennie dzidzie robic :), to ona mnie skwitowala, ze jestesmy w bledzie, jej maz wie lepiej, i trzeba co drugi dzien, bo wtedy lepsza jakosc spermy. Moim zdaniem, to nie ma absolutnie znaczenia, ale niech jej bedzie z jej lepsza jakoscia. A swojej matce to chyba po porodzie dopiero powiem :). Bo ona juz wczesniej mowila, ze musimy byc zdrowo stuknieci zeby sobie trzecie dziecko rabnac, bo juz z dwojka i niewykonczonym domem sie nie wyrabiamy. Ale moj maz tak marzy o chlopcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem szczesliwa:)za niedlugo wszystkie bedziemy sie z tego cieszyc:)ale stukalo normalnie jak dzwon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela1974 więc życzymy chłopczyka :) To ja pisałam o pryszczach ale pare dni temu i teraz juz zeszły jakby ich wcale nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelka22 to ci teraz na zdrowie ta radość wyjdzie no i maluchowi z pewnością też :) normalnie Ci zazdroszcze ... och ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nastepna wizyta za 5 tyg.a ja tygodnia nie moglam wytrzymac teraz to dopiero bedzie mordęga:)normalnie sie ciesze jak glupi do sera ale powiem wam ze mialam takiego stracha ze cos bedzie nie tak...lepiej dziewczyny nie czytac tych historii niektorych bo tylko potem sie stresujemy.no to czekamy ktora nastepna dozna tego pieknego widoku i odglosu bicia serduszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xAneczQax faktycznie masz jeszcze troche czasu do wizyty ale u ciebie juz tez na pewno bije serducho tym bardziej ze @ ost.mialas wczesniej ode mnie:)ja bym chyba tyle czasu nie wytrzymala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam u was kochane z tymi wszystkimi objawami, macie jakieś smaki dziwne na śledzie itp. , czy coś was boli , nie wiem głowa, podbrzusze... Bo mnie to już nic , tylko wstaje w nocy na siku :) Głowa mnie już nie boli, ani głodna specjalnie nie jestem Tylko piersi ciągle bolą... Dobrze czy nie dobrze ,że już wszystko mija ??? W 8 tygodniu już jestem , wiem że potem te dolegliwości przechodzą ale cz to nie za wcześnie? Albo się po prostu wkręcam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelka22 wierz mi że ja juz też nie wytrzymuję hehe :) mam już co prawda 2 zdjęcia z usg , z 4 tyg. i z 6 tyg. , najlepiej co tydzień bym mogła mieć haha :) nie no już sie uspokoję , obiecuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mak82
narazie nie mysle o tym, ze moze byc cos nie tak z moim malenstwem. lekarz powiedzial mi, ze jak przyjde tego 14.12 to wtedy juz powinno byc serduszko wiec pewnie tego dnia bede mega zestresowana:) ale narazie nie chce myslec, ze moze byc cos nie tak. Ja na poczaku ciazy tzn 3-4 tydzien mialam straszne pryszcze:) ale teraz juz mam spokoj. nie mam mdlosci, nawet czesto siusiu nie chodze tylko mam straszna chec na wode gazowana:) moglabym ja pic litrami:) no i apetycik niestety tez mam:( ale to zawsze mialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×