Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Ja dziś ogtuję fosolową ;) Nie jest to to co tiramisu ale też lubię ;) Fanfi jakoże potrzebujesz witaminek mogę Ci dać porcyjke :) Komu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy faktycznie są wyśmienite witaminki,lecz niestety tych warzyw akurat omijam od piątku do niedzieli..:0Wszyscy ,którzy by sie znajdowali obok mnie zatruci byliby bezwzglednie.Szanując zdrowie i zycia adwersarzy moich unikam spożywania w w/w dniach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no oczywiście! Nigdy rosół z paczki :) No tylko makaronu to ja nie robie swojego :D No tak lubię Cię czasem porozpieszczać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy niepotrzebna strata czasu na robienia makaranu.Są świetne teraz w paczkach z sklepu.Takie jak kiedyś robiono:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko nie mów że ktoś może zrobić lepszy makaron niz moja babcia :) Nigdy go nie zapomne, to tak jak ciasto drożdżowe z mlekiem i posmarowane masłem mnnnnnnnnnnnnnnnnnniiiiiiiiam. Zaraz się rozplynę ;) no i jak łatwo mozna zrobić dobrze Kobiecie ;) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko w mrożonkach jest jeden mankament.Otóż jeszcze nie spotkałem świetnych klusek śląskich.Są podobne smakowo lecz nie jest to to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie przepadam za takimi kluseczkami, w ogole kluski sa takie seeeeee ;) Albo jeszcze nie jadlam dobrych ;) ale juz ciemno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz każda gospodyni wypracowała niepowtarzalny smak.Totez bardzo dużo brakuje takim wyrobom.lecz są zblizone do tego smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się masz szczypać oczy jak masz smak tylko wcinać.:D Odwleczesz,mozesz zachorować, i nie spróbujesz:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie dodawaj tam przyprawy z napisaem - c y j a n e k , nie przepadam :D Na dniach morza to się pije piwo i je chleb z ogromną ilościa tłustego smalcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smalec zrobić bardzo dobry tez trzeba wiedzieć jak a czy u waz znają te sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×