Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Kotko,próba nie zaliczona,ale nie przejmuj się :D ważne że w końcu wpadliśmy na siebie :) oj co ja piszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty tak biegasz i nie zdąrzuyłem wychamować :P :D ja też mam guza :O a nie pokułem Cię moim dwudniowym zarostem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to daj,pocałuję Cię w czółko :D tylko jak to zrobić żeby znów Cię nie pokłuć :P :D dobra idę się wreszcie ogolić :P choć powiem Ci że podoba mi sie mój wizerunek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorowo Oli ten styl masz zamierzony czy tez mylę sie:D:P:D Kici Ty rozrabiaro to nie fair:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,dłuższy tak nie kłuje :P a mój dwudniuwy i już prawie broda :D czarny i gęsty :) a jak Ci powiem że mam włosy aż do ramion a nawet ciut dłuższe to co Ty na to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam inaczej na imię :) moja fryzjerka powiedziała że niejedna kobieta by chciała mieć takie włosy jak ja mam i już nieraz chciałem ściąć ale mi nie pozwala,więc tylko podcinam:D a miałem nieraz jeszcze dłuższe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że wyskoczyłam jak Filip z tym Andrzejem :) nie ze złej woli Wasz topik zaczepiam. Jam życzyć dobroci jeno chciałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier vel inaczej :) dziękuje za odp. Inaczej .. niespotykanie oryginalne imię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakóna szuka po prostu Andrzeja na dzisiejszy andrzejkowy wieczór :D Oli, nie mam żadnego znajomego z długimi włosami, kiedyś miałam w liceum kolegę Jurka, z którym siedziałam w jednej ławce - śpiewał w zespole metalowym i miał długie blond :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem,przewarznie tacy,czyli muzycy lub słuchający taką myzykę mają takowe,ale ja nie słucham takiego ciężkiego brzmienia :0 mnie odbiło trochę póżniej :P :D już nie chodzę do szkołu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprostowanie - nie szukam Andrzeja na dzisiejszy wieczór a gdybym szukała to na wieczory po wsze czasy! Jeśli nie jest nietaktem i mogę wtrącić mi podobają się u faceta długie włosy. Sorki za faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfaronie :) nigdy nie miałam wspomnianego przez Ciebie nicka . Jestem przez ó jak wyżej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz ograniczony zasięg poszukiwań. Andrzejów jest ponad 703 tys. w Polsce. Podobno. Nie wolałabyś Jana (960 tys.) albo Stanisława (860 tys.) ? Zawsze to szerszy zasięg poszukiwań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym mogła woleć:) to wolałabym dwóch innych imion:) nie mniej jednak i Jan i Stanisław to jedne z moich ulubionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×