Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Laptoch, no jak patrzę na to jakim zainteresowaniem cieszy się tutaj Fanfaron, to cni mi się za tym... Ale w realu jak najbardziej mi nie potrzeba :D wszystko w jak najlepszym porządku Masz tu lakier - krwistoczerwony, nie wiem czy Ci się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie taki lakier by mi sie przydal..na serio. oczywiscie jak wroce nie omieszkam napisac. a ja sie w realu nie moge doczekac.kusi ta niespodzianka. to wejdz na jakis motoryzacyjny topic to od razu bedziesz atrakcja topicu:) przesylam na male pozegnanie dzisiejsze bo czeka jeszcze praca i kawaler prawie swiateczna piosenka z Edwarda nozycorekiego http://www.youtube.com/watch?v=oJ9-kTrCAuE trzymaj sie Kicia i dzisiaj zaszalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo-nocnie WOW!!! mamy wiecej kompociku:Psiema Hakóna( czyżby matata??:P) oczy jak przyjdziesz zobacz jaka konkurentka Ci sie zjawiła.:DSugerowałem Ci,ze szybciej konkurencja na skajposia wskoczy a Ty zostaniesz w tyle:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholewcia ta lopatka była o niebo lepsza.Teraz już gotuję pieroństwo 2 godziny i twarde:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiaaaaaa ale popełniłem błąd.nastawiłem 3/4 garnka wody zanim wyparuje do 1/4 jeszcze uplynie trochę czasu.teraz mam 0.5.Oczywiście duszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici_kici-- jakbym nie zaniedbał lecytyny pijać to takich ewidentnych byków bym nie popełniał.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kici teraz mam spiryt i aaaaaaaaaa zaopatrzyłem sie w sok jabłkowy.Nota bene uwielbiam go.Teraz drinka sobie raczę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjemniej - albo już wiem - trochę sączyć i trochę dolewać - rozwiązanie idealne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ała, Fanfi, robisz drinka ze spirytu i soku jabłkowego ? Szacun ! Apropos alkoholu - Moje Słoneczko już jedzie i wiezie jakisik alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem znajomą co w stopce miała Hakuna matata co znaczy Nie martw sie.Jak ten nowy kompocik przetlumaczyć zachodzę w głowę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kici nieraz dobrze browarka tutaj wypiłem.Rano skutki wrecz opłakane:D teraz wogóle nie wiem jak sie obudzę czy coś piłem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie drinki juz sie przejadły,,miałam nawet okres samych szampanów-teraz piwko i winko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przechodzę teraz okres winka. Preferuję czerwone wytrawne, półwytrawne lub półsłodkie. Dziś króluje Kadarka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×