Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Witam olivier zasuwaj do apteki są takie dosyc drogie lekarstwa ,ze w ciągu 2-3 dni pozbędziesz sie tego kataru.Przechodziłem to niedawno więc zdrowka. Nowe twarze witam czyli dieli.Wbrew prognozom jakieś orange topik się rozrasta.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to zasuwaj :P ja jestem chory i nie wolno mi z łóżka wychodzić :P :D to Ty zasuwaj i kup mi coś skutecznego a nie drogiego :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O:( 15 razy wystukałem strony 194=195 i nić;:( Zawsze tak działalo teraz klops:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko Ty masz Jej nr gg ,podała na forum więc i ja mam :P :D jak ona powie to ja też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciemno sie zrobiło,ludzie sie schodzą na kafe ,to i szwankuje :) mnie też sie tak dzieje,ale ćwiczę cierpliwoćś :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim po raz kolejny:) no ja też ćwiczę cierpliwość..i nie tylko. oli ale ja pytałam czy Twoje serduszko jest zajęte przez kogoś szczególnego?:),bo że masz dla wszystkich to widzę:) A ja najbardziej lubię zimę,jak siedzę w oknie i widze spadające płatki sniegu,najlepiej takie wieeelkie płaty ;) no i jak mnie ktos wozi na sankach heheh,co mi się zdarzyło rok temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też lubię zimę. A najbardziej moment kiedy śnieg przykrywa wszystko szczelnie i jest biaaaaaaało. I jeszcze lubię obserwować jak pada sobie leciutko w świetle latarni... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier ma doskonaly sposób zaznajomienia sie z uczestnikami tematu.Też tak zawsze robiłem i miałem spoko.Pózniej wpadłem w rytynę i zaczęły sie sęki a był to bład niestety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz wspaniałe górki Oli zapewne szusujesz po nich oczywiście zdrowy.Już nie pamiętam kiedy na deskach szorowałem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z przyjaciółką się poknociło. Tłumaczę sobie to tym, że ludzie zmieniają się i każdy jest inny na różnych etapach swojego życia. My znamy się jakieś 6 lat i ostatnio kompletny brak porozumienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kici prozaicznie Ci powiem jak to z takimi osobami jak Twoja przyjaciółka jest.Żona miała przyjaciółkę od lat jak poszła do szpitala i nie prowadziłem z nia rozmów na skajpa.Więc wielka obraza z jej strony.Więc pytam w szpitalu żony od kogo ta "przyjaciółka " ma być od niej czy mnie.?:)Wykasowałem jej adres natychmiast:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×