Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

Gość właśnie dyrektore
oli jest wyjątkową ciotą:D maminsynkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja waśnie piję... musujące witaminki ;) Powiem wam że byłam u lekarza :) Zrobilam badania, mam wyniki we wtorek wracam do lekarza z badaniami. Nie iwem jaki są nbo nie potrafię ich zinterpretować ale się ciesze ;) No i tworzę małżeński kalendarzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :D Pomarańczo,zachowaj może swoje spostrzerzenia dla siebie ,jakoś dziwnie wszyscy mnie tu lubią :P :D piszesz jakbyś mnie znał,a tak nie jest :P :) odpowiem krótko,z obcymi nie rozmawiam... mamusia mi zabroniła :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli :) jak cos to i ja jestem. To pomarańczowe mnie już też czepiało sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Hakóno :) miło że jesteś :) eh szkoda gadać o tej pomaranczy,już miałem z nią do czynienia,szkoda czasu i nerwów,nie przejmój sie ,jak coś to Cie obronię ;) ,ja sie ich nie boję :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opuściłeś już góralską chatkę ? Pomarańczowych bać się nie należy ale na nerwy potrafią działać i sądzę że właśnie o to im chodzi.. żal dywagować na ten temat zatem ciiiiiiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak masz rację ,nie warto ... :P :) Tak już jestem w domku,ja w weekendy nie pracuję,na szczęście,ale zmęczony byłem po całym tygodniu,wszak praca od rana do wieczora wyczerpuje :O :) ale powiem Ci że jak wyjeżdżałem wczoraj to taka śnieżyca tam była że zasypywało i tak juz zasypane miasteczko :) bajkowa wpprost aura i atmosfera,a droga powrotna ciężka,ale ja lubie takie wyzwania i ekstremalne warunki drogowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myśl że próbuję się przypodobać czy cuś :) ale mi też pasuje zima i nie łatwe poruszanie sie w ekstremalnych warunkach . To wymaga od człowieka wiekszego wysiłku owszem ale nie lubię łatwizny. Moje weekendy zawsze są wolne od zawodowych zobowiązań . Ej! Oli ! a zerkasz na wybory miss? masz faworytkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? hm,niestety nie zerkam bo rodzinka ma pilota,a jak to mówią "kto ma pilota ten ma władzę " :P :D wiec ja zerkam na to co oni ogladają ,ale może obejżę sobie powtórkę :) tam troche sztuczności jest ,czego nie lubię ,ale uwielbiam oglądać kobiety z klasą ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niczego nie tracisz! chociaż nie e ! uśmiałam się z pytań i odpowiedzi :):) wiesz od czego jest skrót CBA ? Centralne biuro śledcze :) a na pytanie ile oktanów zawiera benzyna 98 kandydatka odp że nie wie bo już dawno liceum skończyła :) równie dobrze mogli im zadać pytanie ile waży kilogram kota :) Nie ładnie z mojej strony że sie :) przecież je trema zjada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe,włąsnie teraz oglądam bo poprosiłem o to :) :D wiesz ,trema to jedno,ale podobno,na proste pytania najtrudniej odpowiedzieć bo wietrzy się w nich jakiś podstęp i sie kombinuje z odpowiedzią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją faworytka była piątka. Wiesz nie to ładne co ładne tylko to co się komu podoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×