Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jokita

Topik dla szukających przyjażni..

Polecane posty

oczy co zrozumiałaś z tej czeszczyzny?Tak samo zrozumiałem z angielszczyzny Twojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joki wcale Ci nie sugeruję tej ksywki.byla tutaj taka na cafe.lecz zniknęła 2 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:11 [zgłoś do usunięcia] jokita Fanfi -dostałeś,ale tylko takiego malusiego pysiaka-wiesz za co NIE WIEM ZA TEPY JESTEM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZY-chodzi o to ze Fanfi się ziirycił,że napisałas po angielsku..a On nie zrozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy, pieje to Fanfik z rana, jak przystało na naszego kafeteryjnego kogucika :P a pijemy ja winko, a Joki piwko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joki prowokuję Cie sprawdzam twój stan inteligencji i kultury.:P:D Właśnie przez takie "wkręty" dochodzi nieraz do totalnej wojny.Na razie zdalaś na szóstkę:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja proszę wino :) Czerwone :) Lub wyjątkowo dobre białe :) No to będzie romantycznie dziś - prawdziwie upojna noc :D Kogucik, hiiiiiiihihihih🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospodarz tematu ma decydujący głos w różnych aspektach,więc rozumiesz doskonale,ze nikt nam nie zagrozi przy Twojej finezji i polotu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem Fanfi myślałąm ze kogo innego prowokujesz,a mnie tylko sprawdzasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA bardzo chetnie wyjątkowo napije sie winka:DJak jubileusz to trzeba uczcić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy -ja mam czerwone-zaraz zamierzam zmieszać alkohole:) kieliszek dla oczy*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi to jest pełna kulturka. Kieliszki musza być :) Ty możesz dać kwiatki :) Świeże :) To będzie romantycznie :) Byłes kiedyś na takiej kolacji z tyloma pięknościami? No :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeehmmm... jak już pisałam ja niedawno wyprodukowałam obiadokolację, więc...sama rozumiesz Oczy...nie pali mi się do przygotowywania kolacji :) ale może nasz rodzynek czymś nas poczęstuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×